Treść opublikowana przez krystian
-
2 Ciekawe pytania?. Czekam na odpowiedzi :)
dobra ale te co miały prawie 1.9 wyszły jakoś w 98roku a jego 92 szkoda gadać na ten temat bo można bez końca... :mad2: napisałem wcześniej dokładnie jakie modele wyszły innych nie ma :arrow: [ E36 320i M50B20 ma rzeczywistą pojemność 1990cc i tak samo M52B20 ma też 1990cc więc pokaż mi BMW E36 319i nie ma takich przyjacielu są 316i ,318i,318is,318tds, 320i,323i325i,325td,325tds,328i,M3(S50B30 2956cc-210kw)i M3 S50B32-3201cc 236kw E36 319i nie ma] I MOWA BYLA O E36 A TY JUZ WSZYSTKI MODELE WYMIENIASZ ZARAZ. I O AUDI ZACZNIEMY PISAC ... ALBO FSO
-
2 Ciekawe pytania?. Czekam na odpowiedzi :)
E36 316 M43TU B19 1895 77kw i E36 318is M44 B19 1895cc 103kw mają pojemność prawie ale klasyfikuje sie je tak jak ci podałem więc nie jest to E36 319i ...
-
2 Ciekawe pytania?. Czekam na odpowiedzi :)
E36 316i M40B16 1596cc , 316i M43B16 1596cc ,M43tuB19 1895cc takie były 1.6i a 1.8i M40B18 1796cc , M43B18 . 1.8is M42B18 1796cc , M44B19 1895cc ten ostatni ma ''prawie'' 1.9 lecz to jest 1.8 i nic tego nie zmieni ludzie lubią wyolbrzymiać wszystko moja E36 320i M50B20 ma rzeczywistą pojemność 1990cc i tak samo M52B20 ma też 1990cc więc pokaż mi BMW E36 319i :!: :lol: nie ma takich przyjacielu :!: są 316i ,318i,318is,318tds, 320i,323i325i,325td,325tds,328i,M3(S50B30 2956cc-210kw)i M3 S50B32-3201cc 236kw :norty: E36 319i nie ma :hand:
-
2 Ciekawe pytania?. Czekam na odpowiedzi :)
wersia dla vipów chyba :twisted2:
-
2 Ciekawe pytania?. Czekam na odpowiedzi :)
nooo :mrgreen: śmiać mi się chce z takich ale znam jeszcze ciekawszych jeden kiedyś coś tam mówi że ma pojemnosć większą mówi że ma bmw 1.9i :lol: nie 1.8i bo ktoś mu tak mówi fuck myślałem że pękne ze smiechu :wink: ludzie mają jazdy... :clap: może ma ktoś E36 319i na sprzedanie :mrgreen: HA HA ten kolo kupi pewnie (1.9i nigdy za wiele) :norty: pozdro :twisted2:
-
2 Ciekawe pytania?. Czekam na odpowiedzi :)
moja tez ma 260 na blacie i to normalne jest są modele co mają 240 i sa co mają 260 a to czy ma te 170koni to jedynie hamownia :twisted2: a tak zee zapytam czym uzasadnił swoją wypowiedz ze auto ma 170km ? :lol:
-
pomocy.prawie nie grzeje.320i!
a kobiecie ciepło ? :mrgreen:
-
Nietypowy problem z automatem
dziś postaram się sprawdzić i napiszę
-
Nietypowy problem z automatem
[biernus]:!: o i z tym linkim który podałeś można pięknie sprawdzić jaki olej :cool2: więc metalowa tabkiczka na mojej skrzyni skrzyni 5HP-18 ma kolor czarny serial no-1056000 006 czyli według ciebie jaki olej?? a ! ten na allegro ATF-LT41141 kurde naprawdę cenę ma piękną 25pln to właściwa cena a nie w BMW FOTA olsztyn mi tu 100zł za litr :jawdrop: kurde mają ceny kosmiczne ...
-
Nietypowy problem z automatem
czyli można powiedzieć iż zarówno dexIII jak i LT jest olejem który może pracować w skrzyni 5HP-18 bo przecież to ta sama skrzynia :doh: no bo na to wychodzi :D ja mam czarna tabliczkę i zaraz z boku jest maznięta farbą o kolorze czerwonym więc leję w nią MOBIL1 ATF320zf DIII :mrgreen: kurde magia z tym straszna pewnie w BMW sami nie wiedzą co mają lać ludziom więc LT71141 dają tak profilaktycznie i z dochodem dla serwisu
-
Nietypowy problem z automatem
teraz to naprawdę nie wiem co robić ... :?
-
Nietypowy problem z automatem
''To prawda do 5hp18 były 2 rodzaje wlewanych płynów. '' no były były czytałem to też kurde a moja skrzynia ma kolor tabliczki czarny w każdym bądz razie wskazuje to na to iż ATF dextronIII a mam BMW E36 320i 91rok a wtedy był ten olej ATF LT71141 lany do tych skrzyń ?
-
Nietypowy problem z automatem
wiem że były zalewane ATF-em ale tylko dextronIII :!: i komu wierzyć teraz :doh: ... tu ładnie to widać http://www.peterschmid.com/SD92-113.pdf wlałem dziś 4 litry mobil1 ATF 320 dextronIII i jest lepiej wleje za parę dni znowu 4l bo nie mam jak przeprowadzić pełnej wymiany chyba że ktoś ma jakiś sposób by cały olej wymienic nie tylko to co w misce i chłodnicy
-
gdzie jest naklejka na skrzyni ?
wiec tak - znalazłem i to nie jest naklejka może byc tez przy tabliczce znamionowej skrzyni farba kolor zrobiony
-
Nietypowy problem z automatem
więc byłem w serwisie bmw i mam zalany zły olej skrzynie automatyczne 5HP-18 ZF są bezobsługowe mają specjalny olej zalany który jest w serwisie bmw do nabycia 1litr 100zł :shock: ( te skrzynie mieszczą tego towaru 8litrów) musze kupić ten olej i zmienić wszystko to robię w serwisie BMW wezmę z 1500zł - może mi starczy :cry: oleje te to są tak zwane only esso ''lifetime fill'' ATF-LT71141 ładnie co ? :shock: a nie zaraz automat się kończy czasem brednie wypisujecie . pozdro
-
gdzie jest naklejka na skrzyni ?
napisałem ze automat
-
gdzie jest naklejka na skrzyni ?
nie ma tam :?
-
320i M50 93. Stuki silnika powyzej 2tyś. obr ???
ciężko powiedzieć z z takiego opisu
-
Nie odpala z kluczyka. Pomocy!
kurde elektryka potrafi męczyc ... kiedyśjak się męczyłem oplem :mrgreen: to masa silnika mi sie urwała i nie krecił ...
-
gdzie jest naklejka na skrzyni ?
czyli na misce olejowej tak ? skrzynia automatyczna
-
gdzie jest naklejka na skrzyni ?
gdzie jest naklejka na skrzyni gdzie jej szukac ( bo od tego zależy jaki olej do niej ) :doh:
-
328 Problem z rozrządem podpowiedzcie.
poszła głowica i zawory jak pękł łancuch :clap:
-
Nietypowy problem z automatem
kończy skrzynia . . . nie powiedziałbym bo nic na to nie wskazuje w misce nie ma zadnego syfu NIC :!: więc problem jest w czymś innym rozmawiałem z facetem który miał to samo i co sie okazało :shock: elektro zawór :!: po wymianie laleczka śmiga równo jadędo serwisu bmw i niech stracę niech ją mi zbadają napiszę co było z nią :wink:
-
Sprzęgło i dyfer
jak dla mnie to kręć i na dywanie :lol: ...
-
Nietypowy problem z automatem
mam dokładnie ten sam problem :( co było u was ze skrzynią :?: :!: odpiszcie bo spać nie mogę z tego powodu :cry: