Treść opublikowana przez krystian
-
ubytek plynu i oleju
wlasnie tez tak uważam że to uszcz pod głow. gdzies lekko puszcza 92 rok i 210000km przejechane to niedosc ze stara to i troche przepykala kilometrow :roll:
-
ubytek plynu i oleju
zadne proszki konkretne dzialania :!: zastanawiamy sie czy czasem nie jest to przez uszczelke pod glowicą :?:
-
ubytek plynu i oleju
W kolegi BMW 318 ubywa plyn chlodzacy i olej. Brak wyciekow. Co moze byc tego przyczyna ??
-
318i stuki w silniku-panewka?
spusc olej z silnika i zobacz czy sa w nim opilki metalu jak tak to mocno prawdopodobne ze panewki . mialem japonca i jak piznela panewka to stukal korb. a w oleju opilki metalu byly .
-
nierównomierne/falujące wolne obroty
mialem kiedys taki problem :!: i tak jak wy szukalem czyscilem uszczelnialem itd az ktoregos dnia mondry czlowiek doradzil mi wymiane sondy lambda :!: autko igielka :dance: nic nie faluje paliwka znacznie mniej pali . :cool2:
-
Dziwny odglos za deski rozdzielczej
za v6 :clap: :reading2: poczytaj troszke kolego . pozdro
-
Automat ,Most i Olej.
ja mam automata i oleju jest wiecej niz 3l pelna wymiana to okolo 8l oleju i to nie jest tak hop siup ... a do dyfra olej ful syntetik 75/90 innego nielej bo zatarcie pewne :!:
-
jaki olej do tyl. mostu ?
troche wyje most w mojej 320 jakie parametry powinien miec olej do mostu ? pilnie prosze o pomoc . :modlitwa:
-
wymiana uszczelki pod głow. 320i 24v
potrzebuję fachowej rady odnośnie wymiany uszczelki pod głowicą a szczególnie o rozrząd jak mam poluzować oraz napiąć łancuszki rozrządu :?: :modlitwa:
-
Problem przy przyspieszaniu .
no kurde :!: niewiem :? wał może :?:
-
predkość max ile ?
jeden z kumpli to twierdzi że bmw zamyka zegar :roll: i tak mnie to ciekawi :?: moja ma na szafie 260 a widziałem film e36 325 miał 240na zegarze i wygarnoł260 :!: :duh: no szok
-
predkość max ile ?
:? slepy nie jestem i 220 to spoko leciła :lol: ale droga sie zkonczyła :!: i tak jak mówie opcja sport i jeszcze nie miała 5tki :!: :mrgreen:
-
Brak mocy bmw 320
stawiam na sonde bo jak mi padla to szok mół był a teraz żyleta :lol: po wymianie sondy padają po ok 160 200 tys. km i tak sie chrzani moc
-
Szukam tylnej kanapy! Na Wczoraj! Sedan!
jest taki towar zadzwon to pogadamy 516933230
-
predkość max ile ?
mam 320i automat ile one mogą wyciągnąć i czy mają ograniczenie prędkości ? :cry: 220km/h leciałem i miała ochotę jeszcze bo te 220 to na czwartym biegu miałem w sport programie piątki jeszcze nie wrzuciła.
-
faluje jak jest ciepła
dzieki
-
faluje jak jest ciepła
mam lekko pękniętą gumę łączącą przepływomierz z kol. ssącym
-
320i 24V Drgania silnika
miałem takie drgania kiedyś w oplu i znikły po wymianie świec wstawiłem świece hampiona
-
faluje jak jest ciepła
siemka bmw fani :D mam kłopot z obrotami jak już jest rozgżana nie zawsze jak ją naleci to potrafi zgasnąć oraz zaczyna wzrastać zużycie paliwka . po jakimś czasie wraca do normy. :?: :!: co może powodować tę usterkę w szczytnie mechanicy jeszcze nie dorośli do takich aut i odwiedziny u nich mogą tylko mnie osłabić wolę rady od ludzi z klubu bo są w większości trafne :mrgreen: dzięki
-
bremz licht defekt
mam problem z pojawiajacym sie komunikatem ,,bremz licht defekt,, rozumiem ze chodzi o swiatlo stopu ale wszycho dziala . wiec czemu pojawia sie ten komunikat :?:
-
Wentylator klimy - problem
siemano :D w mojej 320i mialem ten problem i typek od klimatyzacji powiedzial ze jak jest niski poziom czynnika w ukladzie to wentylator nie bedzie krecil . powodzenia :cool2: krystian
-
podswietlenie pokredel w e36
dasz rade zdejmij poretla i odkrec dwie srobki podwadz obudowe i wymieniasz :norty: pozdrowienia :cool2: krystian
-
zanikajace litery na wyswietlaczu
rozebralem caly i zauwazylem ze wyswietlacz jest tlusty :nienie: to plak czt jego obecnosc mogla powodowac prepiecia :?: wyswietlacz polaczony jest z ukladem scalonym cieniutka tasma :nienie: czy po oddzieleniu jej od wyswietlacza mozna ja przykleic i czym :?: podejzewam ze podnia robi sie zwarcie lub ktorys styk nie lapie :nienie:
-
zanikajace litery na wyswietlaczu
:cool2: dobra bende pamietal
-
zanikajace litery na wyswietlaczu
dzieki dobry czlowieku :!: :cool2: