Treść opublikowana przez krystian
-
tuleja wachacza tylnego
one są do regulacji zbieżności :!:
-
duży problem z zawieszeniem/ układem kierowniczym. pomocy!!!
nasmaruj sworznie które trzymają zaciski hamulcowe :8)
-
prosze o rade dot wymiany weża ciśnieniowego automat skrz b
siema :8) panowie w mojej E36 320i miałem uszkodzoną osnowę węża metalowo - gumowego który doprowadza olej ze skrzyni do chłodnicy i wkoncu pękł . pytanie - ciężko go wymienić ? bo odkreciłem go od chłodnicy ale on jest az pod klektorem ssącym i tam już wogóle jest szok co najlepiej zdemontować by go wymienic ? :!: jakieś schematy obrazki fotki jak macie do bym prosił link :reading2: :think:
-
pomocy-centralny!!!!!
miałem tak kiedys i był pęknięty jeden z przewodów które sa przy lewym zawiasie maski bagażnika :!: połączyłem zaizolowałem i działa bez problemu :mrgreen:
-
filtr przeciwpyłkowy
po co sie srasz na kolesia :nienie: zapytał :!: a ze nie wyszukał w postach to peszek - moze nie umie ...
-
parkotanie na wolnych obrotach
łożysko oporowe jest tuż za dociskiem
-
parkotanie na wolnych obrotach
wiadomo . mówie ci co miałem w oplu jak wcisnołem sprzęgło to cichł hałas jak puszczałem to wtedy pojawiały sie dziwne odgłosy :8) zmieniłem na nowe i ucichło :mrgreen:
-
parkotanie na wolnych obrotach
kiedys jak miałem opla to łożysko oporowe tak hałasowało :roll:
-
zablokowało wszystkie koła
o kurcze to szok pierwszy raz takie zdazenie widze :shock:
-
ściąganie w lewo albo w prawo na nierównościach drogi
ja zeszły sezon latałem na kumho ecsta sport :mrgreen: i powiem tak ze oponiska zajebi ste :cool2: przyczepnosc super (jak kot firany :)) rozmiar 205 ale na koleinach to własnie miała tendencję do do jazdy to w prawo to w lewo :( teraz już mam pirelli P 6000 i jest już lepiej lecz przyczepność tych opon na zakrętach to 40% tego co kumho i jak spale te pirele to kupuje kumho ecsta sport to są oponki :cool2:
-
zablokowało wszystkie koła
ja stawiam na pompę :!: bo wszystkie koła odrazu zblokowało :!:
-
filtr stożkowy w m40
fakt :!: moja z niskich też była gorsza
-
filtr stożkowy w m40
siema :) ja do mojej e36 320i załozyłem stożek to ją mi zmuliło i głośniej było silnik słychać :8)
-
Zarysowana przednia szyba coupe
jeśli chcesz mieć idealną szybę to kup nową :cool2: latem kupowałem do swojej bo jakieś brudasy mi wybili butelką to z wymianą zapłaciłem 350zł. i jest cacy :D
-
Wymiana oleju w skrzyni i moście
ja w moście to co rok zmieniam olej nie jest az taki drogi by jeżdzić nie wiadomo ile na nim :8) mobil full syntetyk 75/90 :cool2:
-
Wyciek płynu chłodzącego, uszczelka termostatu
uszczelkę :!: termostat jest nowy i działa to po co go wymieniać ?
-
przyśpieszenie i skrzynia biegów
fakt ! :norty:
-
przyśpieszenie i skrzynia biegów
tez sondze ze to jakas wada w skrzyni cos padło
-
Ma ktoś taki emblemat?
ja mam taki bo sobie sam zrobiłem :D na mojej BM zobaczcie jak chcecie na stronie www.epuls.pl szukaj nick wito-corleone . :8) tam mam fotki .
-
o ile wiecej sie zuzywa benzyny z ogrzewaniem? [klima]
ja nie widzę różnicy :? z klimą wł. czy bez ... leję petrochemie i zawsze mam podobne zużycie no chyba że jej kładę :D
-
inspekcja w 320e36
ja w mojej 7ką reseta robię :D
-
Problem z napędem
gracuś czy jak ci tam ... :lol: cienko trybisz jak ta twoja skrzynia :mrgreen: :mrgreen: zajaż jak sypnie sprzęgło to skrzynia nie ma połączenia z silnikiem i wtedy podczas uruchomionego silnika :!: nie jest przekazywana moc na skrzynię :lol: biegi mogą wchodzić bez żadnego zgrzytu gdyż nie pracuje główny wałek w skrzyni :!: ( tarcza sprzęgła się skonczyła :!: ) o rany ale żenada :lol: :mrgreen: :twisted2:
-
Problem z napędem
to obkukaj czy na biegu wał napędowy się kręci
-
Problem z obrotomierzem i zapalaniem e36 94r 318i m43
rany to kosmicznie dziwne ... :shock: coś z elektroniką :!:
-
Moje BMW: E30 316i M40, 07.1990 NISKIE OSIĄGI
rakieta i tak z tego nie będzie :twisted2: szkoda forsy na to kup mocniejszą