Treść opublikowana przez krystian
-
ile oleju biora wasze bmki??
:clap: ty poważne pytasz :?: :?: :lol: nic od wymiany do wymiany stan :D o rany dawno takiego pytania nie widziałem :mad2:
-
Problem z napędem
to ja bym na twoim miejscu obejrzał sprzęgło :!: :!: tak się dzieje jak tarcza sypnie
-
czy to uszczelka pod glowica ????
utrata mocy :!: zbyt ogólnie to opisałeś :roll: jaśniej określ jak to sie stało czy to było nagłe czy jak bo na utratę mocy ma wpływ wiele czynników :norty: zaczynając nawet od benzyny , która często jest złej jakości :( opisz to może coś ci się doradzi :norty: a uszczelka pod gł. jak wywali to może być że : ubywa płyn z układu chłodzenia do oleju , do cylindra , na zewnątrz silnika , lub olej dostaje się do układu chłodzenia albo do cylindra. może być tak ze podczas pracy silnika ciśnienie z cylindra wali z pod głowicy . zwróć uwagę na te elementy może coś wypatrzysz :cool2: pozdro. a zsilniczka 16 nie wymagaj zbyt wiele :naughty:
-
320 problem z moca
A JA TOBIE KOLEGO RADZE JEDZ NA WARSZTAT I NIECH CI SPRAWDZA CISNIENIE NA WSZYSTKICH CYLINDRACH !!!! O i wykrcając świecę zobacz jaki ma kolor dana świeca :!: jeśli któraś jest czarna to oznacz iż ten cylinder nie domaga :!: :!: wkręć nową świecę i zobacz jak cyka :cool2: ciśnienie powinno być na każdym cyl. 10,5 dla twojej bmw
-
Problem z napędem
może być że sprzęgło się rozsypało i dla tego nie przekazuje mocy na koła . a jak próbujesz ruszyć z 2 , 3 , 4 to też nie jedzie ?
-
dziwna sprawa ! ma opory jakieś ...
dzięki wodzu za podpowiedz :cool2: ALE już wiem o co kaman :!: te brudasy i złodzieje ze stacji BENZYNOWEJ wleli mi jakiś szajs :!: :!: bo napewno nie 98 :evil: szok jak ona kopciła wylałem ten syf i zalałem 98 ze statoila lalka cyka jak wcześniej , odpala z dotyku :mrgreen: mogła mi się przez to zepsuć :cry: dla informacji tankujących w szczytnie :!: stacja paliw PKS sprzedaje szajs :!: :!: i co im zrobisz ... :!: :?: uważajcie . pozdro :twisted2:
-
dziwna sprawa ! ma opory jakieś ...
elo. wczoraj jadąc do stacji benzynowej zabrakło mi benzyny w zbiorniku (silnik do tej pory cykał jak marzenie :D ) doleciałem pod dystrybutor moze na 3ech cylindrach i zatankowałem . Od tego momentu ciężko pali muszę ją kręcić , kulawa i słaba nawet w wydech potrafi strzelić ! :( kurde czy to te paliwo ? no bo katastrofa :!: zrobiłem nią 50 kilosów i jak jade to czuję jak bym za sobą miał ze dwa samochody podczepione :cry2: e36 320i 24v
-
trzeci bieg w automatycznej skrz. problem !
dobra za pompuje nowy olej i filtr . latem miałem zalany nowy ale bez wymiany filtra olej byl mobila dex 2
-
trzeci bieg w automatycznej skrz. problem !
kurde mam 91rok i skrzynie z programem sport ekonomik i zima . a sterownik nie wiem napewno ale gdzie to szukac ? jak naprawic ? :modlitwa: :cry2:
-
trzeci bieg w automatycznej skrz. problem !
hey czy naprawde tu nikt sie nie oriętuje o co kaman ? :cry2:
-
trzeci bieg w automatycznej skrz. problem !
dajcie namiar GG do kogoś od automatów :!:
-
trzeci bieg w automatycznej skrz. problem !
jest mistrzu filterek . ale jak startuje z recznej zmiany np. 1 -2 -3 i D to nigdy nie szarpnie . dziwne jakies ...
-
trzeci bieg w automatycznej skrz. problem !
siema . w mojej automatycznej skrzyni podczas szybkiej jazdy (pedał w podłodze) :twisted: podczas zmiany z 2 na 3 bieg w pewnym momęcie potrafi zrobić się coś takiego jakby przerywa trójka na sekundę . to jest cos takiego jakbym manualem lekko ze sprzęgła pocisnoł jakby wyskoczył i wskoczył spowrotem bieg . co moze byc tego przyczyną ? :?: :!:
-
Co myślicie o tych alu
mają klase - dla mnie bomba :twisted2:
-
COS PUKA W SILNIKU .HELP
ema ! mój kolega pracuje w serwisie i miał klienta który twierdził ze cos mu puka ... po zbadaniu wykryto I TU SZOK ! ze jeden wałek miał pęknięty zastanawiali sie jakim cudem pekł i ze sie nie rozsypał naprawde koles miał szczescie :duh: :shock:
-
obrotomiesz prosze o pomoc
:shock: kurcze to ciekawe ... :jawdrop:
-
Znikanie cegielek a przebieg, pytanie
uwazam ze duzy wpływ ma na to olej na jakim latasz jaki jest jakoścowo ... tani czy dobrej marki :norty: tak mi sie wydaje
-
płyn chłodzący
ciśnienie w układzie będzie to normalne odpowietsz i uszczelnij yo tyle . powodzenia :cool2:
-
Sprzęgło wiskotyczne
w mojej 320 ten od klimy diala jak odpalona jest klima a ten przy silniku kreci sie stale :!: latem jak jej ostro kładłem to wtedy jak wiskoza zacisneła to wtedy tornado pod machą :mrgreen: i tak ma być :!: ema :cool2:
-
NASTĘPNY PROBLEM Z E36. POMÓŻCIE
PANOWIE MIALEM TO SAMO I TO BYLA SONDA :!: ale jak chcesz kupic sonde za 300zeta to ostro ja kupiłem bosha za 120zł faktura gwarancja + dostawa. zdziwieni :?: :jawdrop: ja tez bylem skłonny zapłacić ponad 300zł ale znalazłem hurtownie gdzie rozsądne ceny mają mogę dać Ci namiar :cool2: napisz na mój GG jak chcesz. pozdro
-
wysokie obroty po czyszczeniu przeplywki i przepustnicy???
jakim cie stworzono takim jestes :!: :shock: :clap: :mrgreen: szukaj juz nowy przepływomiesz - pomysl za nim cos zrobisz ...
-
PYTANIE DO WSZYSTKICH?
panowie zimny silnik czy tez skrzynia zawsze działa opornie :!: a olej jak stary to zmien napewno nie zaszkodzi :wink: oczywiście właściwy olej... czsem jest tez przyczyną zle wyrególowane sprzęglo
-
jakie są skutki jeżdzenia na zużytym oleju silnikowym?
tym to was powale !!!!!!!!!!!! Cool najlebszy olej to ten do opalana nivea Mr. Green ma wlasciwe PH a tak na powaznie to ja smigam moją klępą tylko na mobilu -silnik 5w40 skrzynia atf i ...
-
[E36]które wybrać?
kurde jak BMW to tylko w bęzynie jeszcze jak zadbana bierz 2.3 mocy nigdy za wiele :mrgreen: aemeryci niech latają dieslami i 1.6 :twisted: a 2.3 ma barwe 6 tłoczków ... kojarzysz ? :mrgreen:
-
jakie są skutki jeżdzenia na zużytym oleju silnikowym?
tym to was powale !!!!!!!!!!!! :8) najlebszy olej to ten do opalana nivea :mrgreen: ma wlasciwe PH a tak na powaznie to ja smigam moją klępą tylko na mobilu -silnik 5w40 skrzynia atf i most tez mobil 75/90to syntetyk i na tym wszystko cyka kosztuje ale cyka olej to zaden koszt :cool2: pamietaj ! naprawa to jest koszt :cry2: to tyle . szerokosci przyczepnosci zycze !! :cool2: