Skocz do zawartości

krystian

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian

  1. krystian odpowiedział(a) na arj14 temat w E36
    :clap: ty poważne pytasz :?: :?: :lol: nic od wymiany do wymiany stan :D o rany dawno takiego pytania nie widziałem :mad2:
  2. krystian odpowiedział(a) na Toommeekk temat w E36
    to ja bym na twoim miejscu obejrzał sprzęgło :!: :!: tak się dzieje jak tarcza sypnie
  3. utrata mocy :!: zbyt ogólnie to opisałeś :roll: jaśniej określ jak to sie stało czy to było nagłe czy jak bo na utratę mocy ma wpływ wiele czynników :norty: zaczynając nawet od benzyny , która często jest złej jakości :( opisz to może coś ci się doradzi :norty: a uszczelka pod gł. jak wywali to może być że : ubywa płyn z układu chłodzenia do oleju , do cylindra , na zewnątrz silnika , lub olej dostaje się do układu chłodzenia albo do cylindra. może być tak ze podczas pracy silnika ciśnienie z cylindra wali z pod głowicy . zwróć uwagę na te elementy może coś wypatrzysz :cool2: pozdro. a zsilniczka 16 nie wymagaj zbyt wiele :naughty:
  4. krystian odpowiedział(a) na darek839 temat w E36
    A JA TOBIE KOLEGO RADZE JEDZ NA WARSZTAT I NIECH CI SPRAWDZA CISNIENIE NA WSZYSTKICH CYLINDRACH !!!! O i wykrcając świecę zobacz jaki ma kolor dana świeca :!: jeśli któraś jest czarna to oznacz iż ten cylinder nie domaga :!: :!: wkręć nową świecę i zobacz jak cyka :cool2: ciśnienie powinno być na każdym cyl. 10,5 dla twojej bmw
  5. krystian odpowiedział(a) na Toommeekk temat w E36
    może być że sprzęgło się rozsypało i dla tego nie przekazuje mocy na koła . a jak próbujesz ruszyć z 2 , 3 , 4 to też nie jedzie ?
  6. dzięki wodzu za podpowiedz :cool2: ALE już wiem o co kaman :!: te brudasy i złodzieje ze stacji BENZYNOWEJ wleli mi jakiś szajs :!: :!: bo napewno nie 98 :evil: szok jak ona kopciła wylałem ten syf i zalałem 98 ze statoila lalka cyka jak wcześniej , odpala z dotyku :mrgreen: mogła mi się przez to zepsuć :cry: dla informacji tankujących w szczytnie :!: stacja paliw PKS sprzedaje szajs :!: :!: i co im zrobisz ... :!: :?: uważajcie . pozdro :twisted2:
  7. elo. wczoraj jadąc do stacji benzynowej zabrakło mi benzyny w zbiorniku (silnik do tej pory cykał jak marzenie :D ) doleciałem pod dystrybutor moze na 3ech cylindrach i zatankowałem . Od tego momentu ciężko pali muszę ją kręcić , kulawa i słaba nawet w wydech potrafi strzelić ! :( kurde czy to te paliwo ? no bo katastrofa :!: zrobiłem nią 50 kilosów i jak jade to czuję jak bym za sobą miał ze dwa samochody podczepione :cry2: e36 320i 24v
  8. dobra za pompuje nowy olej i filtr . latem miałem zalany nowy ale bez wymiany filtra olej byl mobila dex 2
  9. kurde mam 91rok i skrzynie z programem sport ekonomik i zima . a sterownik nie wiem napewno ale gdzie to szukac ? jak naprawic ? :modlitwa: :cry2:
  10. hey czy naprawde tu nikt sie nie oriętuje o co kaman ? :cry2:
  11. dajcie namiar GG do kogoś od automatów :!:
  12. jest mistrzu filterek . ale jak startuje z recznej zmiany np. 1 -2 -3 i D to nigdy nie szarpnie . dziwne jakies ...
  13. siema . w mojej automatycznej skrzyni podczas szybkiej jazdy (pedał w podłodze) :twisted: podczas zmiany z 2 na 3 bieg w pewnym momęcie potrafi zrobić się coś takiego jakby przerywa trójka na sekundę . to jest cos takiego jakbym manualem lekko ze sprzęgła pocisnoł jakby wyskoczył i wskoczył spowrotem bieg . co moze byc tego przyczyną ? :?: :!:
  14. mają klase - dla mnie bomba :twisted2:
  15. krystian odpowiedział(a) na bmwmaciej temat w E36
    ema ! mój kolega pracuje w serwisie i miał klienta który twierdził ze cos mu puka ... po zbadaniu wykryto I TU SZOK ! ze jeden wałek miał pęknięty zastanawiali sie jakim cudem pekł i ze sie nie rozsypał naprawde koles miał szczescie :duh: :shock:
  16. krystian odpowiedział(a) na MARCIN 1980 temat w E36
    :shock: kurcze to ciekawe ... :jawdrop:
  17. uwazam ze duzy wpływ ma na to olej na jakim latasz jaki jest jakoścowo ... tani czy dobrej marki :norty: tak mi sie wydaje
  18. krystian odpowiedział(a) na waldek888 temat w E36
    ciśnienie w układzie będzie to normalne odpowietsz i uszczelnij yo tyle . powodzenia :cool2:
  19. krystian odpowiedział(a) na grzesiek82 temat w E36
    w mojej 320 ten od klimy diala jak odpalona jest klima a ten przy silniku kreci sie stale :!: latem jak jej ostro kładłem to wtedy jak wiskoza zacisneła to wtedy tornado pod machą :mrgreen: i tak ma być :!: ema :cool2:
  20. PANOWIE MIALEM TO SAMO I TO BYLA SONDA :!: ale jak chcesz kupic sonde za 300zeta to ostro ja kupiłem bosha za 120zł faktura gwarancja + dostawa. zdziwieni :?: :jawdrop: ja tez bylem skłonny zapłacić ponad 300zł ale znalazłem hurtownie gdzie rozsądne ceny mają mogę dać Ci namiar :cool2: napisz na mój GG jak chcesz. pozdro
  21. jakim cie stworzono takim jestes :!: :shock: :clap: :mrgreen: szukaj juz nowy przepływomiesz - pomysl za nim cos zrobisz ...
  22. krystian odpowiedział(a) na BAXBMW temat w E36
    panowie zimny silnik czy tez skrzynia zawsze działa opornie :!: a olej jak stary to zmien napewno nie zaszkodzi :wink: oczywiście właściwy olej... czsem jest tez przyczyną zle wyrególowane sprzęglo
  23. tym to was powale !!!!!!!!!!!! Cool najlebszy olej to ten do opalana nivea Mr. Green ma wlasciwe PH a tak na powaznie to ja smigam moją klępą tylko na mobilu -silnik 5w40 skrzynia atf i ...
  24. krystian odpowiedział(a) na okaja temat w E36
    kurde jak BMW to tylko w bęzynie jeszcze jak zadbana bierz 2.3 mocy nigdy za wiele :mrgreen: aemeryci niech latają dieslami i 1.6 :twisted: a 2.3 ma barwe 6 tłoczków ... kojarzysz ? :mrgreen:
  25. tym to was powale !!!!!!!!!!!! :8) najlebszy olej to ten do opalana nivea :mrgreen: ma wlasciwe PH a tak na powaznie to ja smigam moją klępą tylko na mobilu -silnik 5w40 skrzynia atf i most tez mobil 75/90to syntetyk i na tym wszystko cyka kosztuje ale cyka olej to zaden koszt :cool2: pamietaj ! naprawa to jest koszt :cry2: to tyle . szerokosci przyczepnosci zycze !! :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.