Treść opublikowana przez krystian
-
Parujace szyby podczas deszczu
ja miałem ten problem ale odkąd jeżdżę z wł. klimą nie parują a jeśli po dłuższym pobycie w aucie :norty: (no wiecie :twisted2: ) są zaparowane to klima szybko działa i nie ma pary
-
jaki olej przy 150 000?
no pewnie że śmigaj na syntetyku :cool2:
-
czyszczenie silniczka krokowego
benzynką go benzynką :8)
-
tarcze z tyl a bebny-od czego to zalezy
widocznie jest to dla tego ze 16 - 18 nie osiągają takich zawrotnych prędkości :mrgreen: 18is juz mają tarcze bo mają wiecej mocy co pozwala sie bardziej rozpedzić 320 325 itd mają już w standardzie tarcze . uznali widocznie ze to co macie (bębny) dadzą radę :mrgreen: pozdro :twisted2:
-
E36 Nie dzialajacy predkosciomierz
a jeśli juz i jest to nie w E36 :lol:
-
Wymiana rozrządu w e36 łańcuszek
koła zwmbate na wałkach rozrządu mają otwory w kształcie fasolki nie okrągłe i po odkreceniu ich od wałków można dokonać regulacji :norty: mam opis i schemat . jest tak ustawiasz wał na punkt i i ustawiasz wałki pod odpowiednim kontem wtedy dokrecasz koła zembate :!: generalnie jest tak ze łancuszek sie wyciąga co ma wpływ na prawidłową prace silnika (opóznia sie wydech przyspiesza ssący ) robiłem regulację i były już całkiem spore różnice po tym zabiegu lepiej silnik pracuje . jesli ktos powie ze sie myle to mam to gdzies wiem swoje mam schematy opisy w majej książce nie mam skanera bo bym wam zapodał :| może zdiecie zrobie telefonem i wtedy wysle zainteresowanym :cool2:na GG moj gg 13600339 :twisted2:
-
Awaria - czy to akumulator?
miałem taki problem :? auto cykało jak lala zgasiłem odpalam lakko sie za krecił i zgasł :( przyczyną była pompa paliwa od tak przestała działać :jawdrop: . sprawdz czy podczas odpalania auta pompa pracuje :!: to podstawa zrób tak i napisz czy działa . pozdro
-
2,8 i jaki płyn chłodzący
kurde :shock: trochę głupie pytanie...
-
Wymiana rozrządu w e36 łańcuszek
ja nie wymieniałem roz. tylko korekta została zrobiona bo jest taka opcja w E36 320i łatwo było to zrobić :mrgreen: i powiem że różnica jest :cool2: pozdro
-
E36 Nie dzialajacy predkosciomierz
czujnik jest w dyfrze :!: a nie w ABS co za idiotyczny pomył :roll: szkoda ze nie na linkę jak w ŻUKU :twisted2: czujnik jest przy dyfrze :cool2: czasem wystarczy wyjąć i włożyć i bedzie ok :wink: pozdro
-
moje 320d 2002r 150KM zakopciło białym dymem pomocy!!!!!!!!!
kochaniutka nie wszędzie nie wszędzie i w serwisach trafiają się magicy :!:
-
[e46] "sam naprawiam"
nigdy nie miałem kaszlaka :mrgreen: generalnie tez tego nie używam mam lepszy program w kompie VIVID WORKSCHOP DATA wszystko i o wszystkich autach :cool2: :twisted2:
-
[e46] "sam naprawiam"
to napisz prośbę w RQ a może seda dostaniesz (i nie w włoskim czy chinskim języku :lol: ) ... :twisted2:
-
[e46] "sam naprawiam"
po co kupowac w torrentgigs jest od dawna do sciągnięcia :norty: ja mam :twisted2:
-
goraco w kabinie
kurde zima się zbliża to przyda się ciepełko :twisted2: żarcik. myślę ze zwór nie zamyka albo cos sie odłączyło od sterowania ciepło-zimno :doh:
-
Parowanie szyb i smród
kto wie może razem bedzie im dobrze :clap: :clap: :twisted2:
-
Parowanie szyb i smród
:shock: buziaczki ? ? ? ? :shock: hi hi dobreeeee :jawdrop:
-
Puknięcie podczas zmiany z P na R
więc tak ! zawsze jak się zatrzymasz to - ręczny i wtedy P :!: jesli zostawiasz na samym P a auto ruszy bo jest lekko z górki wtedy powstają naprężenia w skrzyni :nienie: i z tąd te pukanie pamiętaj RECZNY I WTEDY "P" :cool2:
-
Spadają obroty i gaśnie na zimnym.
sprawdz silniczek krokowy jeśli jest brudny to umyj go benzyną to raz a dwa sonda lambda jesli jest złomem to bedzie gasł silnik , falował na wolnych , palił więcej paliwa ... sprawdz to ale najpierw krokowy :!: - jest pod kolektorem ssącym połączony z gumowumi rurkami + zasilenie :8) ja czysciłem i była poprawa...
-
ważne pytanie odnosniee36 325
a jeśli bym chciał wstawić skrzynię biegów od 325 do mojej 320 bedzie pasowała ? ( mam wszystkie części do 325 z kimą )
-
ważne pytanie odnosniee36 325
o ! tego nie wiedziałem że półosie też :doh:
-
ważne pytanie odnosniee36 325
no to zapodam swojej '' 3 '' ten mościk :twisted2:
-
ważne pytanie odnosniee36 325
ahaaaa :cool2: dzieki bo kurde solidnie mi on wygląda a jak się jeżdzi zimą i ogólnie na takim moście 25% ?
-
ważne pytanie odnosniee36 325
no dobra ale ona jest stała ? czy jak ?
-
ważne pytanie odnosniee36 325
heya :8) monster fani :cool2: czy 325 ma jakąś szperę czy cos w tym stylu ? bo mam most od zioma który różni się lekko kształtem niż w mojej 320 ( obie bmw są z tego samego roku 91 ) i jak próbuję krecic uchwytami od półosi to jest tak jakby mechanizm różnicowy nie pracował kręcą sie oba w tę samą stronę . natomiast taki most z 320i to jak krece jednym np. w prawo to drógi się w rzeciwnym kierunku kręci .