Treść opublikowana przez krystian
-
silniczek spryskiwacza szyb przod czy to sie rozbiera?? :)
przeczytaj tresc pytania :mrgreen: BOLO :!: co zawiera ? czy ktoś rozbierał i czy wogóle jest rozbieralne - MYSLENIE NIE BOLI :sad2:
-
silniczek spryskiwacza szyb przod czy to sie rozbiera?? :)
nowy kupisz za 40 - 50 złotych w sklepie ja płaciłem 45zł w auto-land
-
gdzie znajdę kod do fabrycznego radia bmw ?
odpada bo nie jest z mojej BMW mam od kumpla ze szrotu
-
silniczek spryskiwacza szyb przod czy to sie rozbiera?? :)
bolo :) mylisz się owe urządzenie jest rozbieralne :!:
-
silniczek spryskiwacza szyb przod czy to sie rozbiera?? :)
rozbierałem taki w swojej bo miałem ten sam problem i tam jest taki maly zimering (uszczelka gumowa ) on jest juz szajski i wycieka płyn tym otworem a jak go zatkasz to płyn zaleje silniczek i wtedy to juz po silniczku .
-
gdzie znajdę kod do fabrycznego radia bmw ?
gdzie znajdę kod do fabrycznego radia bmw ? bo nie mogę sobie go przypomniec :(
-
Hamuje impulsowo (skacze) i kierownicą trzepie :(
miałem coś podobnego i po wymianie tulei wahacza znikło :mrgreen:
-
kto wie co to za część?
pewne jest jedno ! :mrgreen: TO JAKIS CZUJNIK :roll2: :mrgreen: :twisted2: żarcik ... :8)
-
na postuje ciezko kreci sie kierownica, a po dodaniu juz nie
zmień olej a będzie poprawa :cool2:
-
Hamuje impulsowo (skacze) i kierownicą trzepie :(
dwa razy o to samo !! :naughty: :lol:
-
Dziwny problem przy ruszaniu z miejsca - przymula go(325 Ci)
czasem tez mam ten problem :? wie ktoś co to może być ? :mrgreen:
-
Stożek czy warto?
kup sobie lepiej co innego za te kase :mrgreen: te storzki to szajs a przepływka musi byc bo bez niej nie pojezdzisz :naughty: było juz o tym na forum :search:
-
stozek od Mazdy do BMW 318
mówię ci moze samochodom z turbo cos to daje ale wolnossące to inna bajka efekt wizualny jadynie :lol: o ile jest fachowo wykonane :roll: . i niech nikt mi nie mowi ze takie filtry dają nie wiadomo ile mocy bo to nie prawda . czytałem ze filtry tego typu przepuszczają wiecej kurzu co moze powodowac przytarcia :!:
-
stozek od Mazdy do BMW 318
montowałem tego typu bajery i ci powiem ze to nic nie daje . odpusc sobie to bo to bez sensu naprawde . a jak zrobisz to twoja sprawa :8)
-
katalizator, wyciac czy nie i co wstawic zamiast niego
a ja wam pwiem tak ! :8) w moich poprzednich autach zawsze wywalałem kat i wstawiałem strumienice oraz przelotowy tłumik sportowy . co zauważyłem bez katalizatora auto dostało lepsze odejście z niskich obrotów i było dynamiczniejsze :mrgreen: wiadomo że było głośniejsze ale to tylko decybele :twisted: . w spalaniu :doh: różnicy nie widziałem . generalnie to polecam takie rozwiązanie :cool2: . a jeśli ktos chce to moze kupic sportowy katalizator ale to masę kasy kosztuje . pozdro .
-
W dyfrze pękła łapa
nie jest problemam to wymienic naprawde i nawet sam to zrobisz . ja naprawiam mosty i mam taką czesc z gumami jest mam jeszcze inne czesci zadzwon to pogadamy i ci powiem co i jak zrobic :cool2:
-
W dyfrze pękła łapa
mam taką częsc jak chcesz :) 514843127 zadzwon jak chcesz
-
tuleja wachacza tylnego
ja naprawiałem koledze i powiem że nie tak zle jest je wymienić gladko poszło :mrgreen:
-
WYSOKIE SPALANIE PROSZE O POMOC
to nie moja bmw ;)
-
WYSOKIE SPALANIE PROSZE O POMOC
marcingwr dobrze mówi ja też taką kupiłem tyle że BOSHA odrazu inna bryka równe obroty , lepsze przyspieszenie no i paliwo jest dłużej w zbiorniku :mrgreen:
-
WYSOKIE SPALANIE PROSZE O POMOC
miałem tez taki problem i to była kambda :!:
-
dziwnie rusza po wymianie oleju w skrz automatycznej
już sie wyjasniło :mrgreen: za mało oleju było zalane :!:
-
dziwnie rusza po wymianie oleju w skrz automatycznej
:modlitwa: HELP ME PLIS :modlitwa:
-
dziwnie rusza po wymianie oleju w skrz automatycznej
siema :8) jest pytanko tego typu :D miałem wymieniany olej w skrzyni auto automatycznej i teraz czasem jak zatrzymuje sie i zaraz ruszam to ma chwilową zawiechę daje gazu a ona chwile stoi i nawet ze zmuleniem potrafi sie ruszyc :!: co moze byc tego przyczyną wcześniej było ok nowy filtr i nowy olej mobil 1 ten co zawsze był lany
-
prosze o rade dot wymiany weża ciśnieniowego automat skrz b
juz jest po temacie :mrgreen: zmieniony :twisted2: