Treść opublikowana przez krystian
-
kto z was zmieniał automat na manual ?!
a jak wygląda sprawa ze światłem wstecznym ?
-
Ile pokazują wasze ekonomizery ?
ale piękny opis :twisted2: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
-
kto z was zmieniał automat na manual ?!
ja już mam most i wał wstawiony od 325(szpera) półosie od 328. dobra to w takim układzie wyciągam organy do przeszczepu z 325 i wywalam moją 5HP18 :twisted2: jakieś specjalne klucze są potrzebne :?: :!: bo jak zmieniałem uszczelkę pod glowicą to wszystko było pięknie i nagle jedna śruba przy rozrządzie się znalazła i musiałem dzień poświęcić na kupienie nasadki :mad2:
-
kto z was zmieniał automat na manual ?!
''2 dni spokojnej roboty. Przerabiałem koledze E30-320 na manual. Nie zapomnij zmostkować dwóch pinów w przekażniku bo nie odpalisz auta. Ten przekażnik podaje napięcie na rozrusznik po przekręceniu stacyjki , (lub go wymień na ten z manuala). '' :arrow: gdzie szukać te piny lub co wymienić mogę mieć wszystko z tej 325 na przeszczep :mrgreen: tylko co i gdzie to jest ? A CO DO TEGO CZEMU ZMIENIAM TO MÓWIŁEM ŻE MNIE OSŁABIA :mad2: miki1406 MOGĘ CI SPRZEDAC JĄ BY CI BYŁO WYGODNIEJ W JEZDZIE
-
kto z was zmieniał automat na manual ?!
muszę bo mnie ta skrzynia zabije :!: mam wszystkie graty od E36 325 M50 ( moja to E36 320 M50 ) powinno pasować :? mój kolega swoją 735 robił i cacy :cool2: potrzebuję rad dotyczących mojej na co zwrócić uwagę i co robić by wszystko zakończyło się sukcesem :twisted2:
-
kto z was zmieniał automat na manual ?!
czemu ? :jawdrop:
-
kto z was zmieniał automat na manual ?!
witam monster fanów :twisted2: czy ktoś z was przerabiał E36 320i automat na manualną ? bo mam kilka pytań :mrgreen:bo przerabiam swoją
-
Ile pokazują wasze ekonomizery ?
na 5 tym biegu do 140km/h od6do8 litrów (utrzymywana prędkość bez szalenstw)
-
zmiana klimy ręcznej na climatronic
wpisz w tytule model ... :lol:
- Sonda lambda
-
automat (czy to tu sprawdza się poziom oleju ? )
witam mam pytanie dotyczące poziomu oleju :) na foto z tego linku - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de4350222de7d247.html zaznaczone strzałką jest miejsce wlewu oleju czyli to jest też do kontroli jego poziomu tak :?:http://images42.fotosik.pl/51/de4350222de7d247med.jpg 5HP18 bez bagnetu
-
super dodatek do automatycznej skrzyni
no tak masz racje :mrgreen: ale jeśli to miałoby pomóc to można wlać coś takiego do np. wspomagania, skrzyni itp. tylko właśnie ciekaw jestem czy i w jakim stopniu to pomogło :?:
-
super dodatek do automatycznej skrzyni
no dobra jesli jest olej nowy a są problemy (nie zawsze a czasem ) to ciekawe czy to pomaga ? jedni piszą że się nie nadaje inni że pomaga :doh: więc może ktoś napisze w czym pomogło lub w czym zaszkodziło że się to nie nadaje :?: :D
-
super dodatek do automatycznej skrzyni
siema monster fani :twisted2: dziś przeglądając allegro znalazłem to http://moto.allegro.pl/item523491306_bilstein_clm_do_automatycznych_skrzyn_biegow.html co wy myślicie o tym :?: czy ktoś to stosował ?
-
M52B25 Dziwny dzwięk - na zimnym silniku
tez mysle o tym ze to alternator
-
M52B25 Dziwny dzwięk - na zimnym silniku
co ruszała :lol: ???????????????????
-
M52B25 Dziwny dzwięk - na zimnym silniku
słychac wyraznie :? to coś hmm. mi piszczał kiedys alternator ale przestal
-
[E36] Problem z automatem
to jest w skrzyni elektrozawór i on szwankuje jedz do dobrego fachowca pod komputer niech sprawdzi który to bo tarczki ci się spalą od tego szarpania
-
[E36] Problem z automatem
miałem identyczny problem przyjacielu :!: i zalałem nie ten olej :!: niedawno o tym pisałem na forum :search: dwa pytania mam jaki olej wlałeś i czy przed wymianą było ok ? te skrzynie pracują na atf DIII lub ESSO LT jaki kolor masz tabliczki znamionowej ? sprawdz tu jaki olej- http://www.unofficialbmw.com/images/ZF_Oil_Reference_Guide.pdf http://avtopedia.ru/akpp/ZF%20%205HP18.pdf http://www.peterschmid.com/SD92-113.pdf tu są wszystkie informacje :cool2: też tak miałem i po wlaniu właściwego oleju skrzynia śmiga aż miło :twisted2:
-
panowie-porażka,prosze przeczytajcie!
ja to widze tak - zapomnij juz o tej bmw i o kasie za nią od tych przygłupów jak nie karani to w zawiasach dostaną o ile będzie sprawa w sądzie (a powinna być) możesz jedynie miło wspominać czasy ze swoją śliczną bmw :cry2: ... napisz jak coś się dowiesz w tej sprawie
-
Gdzie najczęściej ucieka płyn od wspomagania?
dobrze kolega mówi sprawdz
-
Gdzie najczęściej ucieka płyn od wspomagania?
mi na 4 i 9 ciekło
-
Gdzie najczęściej ucieka płyn od wspomagania?
mi to lekko uciekał pod zbiorniczkiem na łączniu z przewodem gumowym po wymianie ścisku jest ok ale tyle to mi nie ubywało :doh: czuję że masz problem z kolumną :roll: sprawdz czy tam się nie leje olej
-
Jak odpalily dzsiaj Bmki?
moja E36 320i to tak jakby zimy nie było z dotyku :mrgreen: a nie mam garażu
-
2 Ciekawe pytania?. Czekam na odpowiedzi :)
:doh: teoretycznie można tak myśleć lecz zapewniam cię ze to nie ten egzemplarz :cool2: