Treść opublikowana przez krystian
-
Benzyna a gaz ?!
wszystko zależy od charakterystyki jazdy i umiejętności jazdy :D oraz stanu auta nawet szerokość opon ma wpływ na spalanie ja nie mam lpg i jestem zadowolony ze spalania mojej klempy :mrgreen: nowa sonda lambda dużo dała :!: mnie stać na benzynę i na muchozolu jak oszczędny rolnik nie bede jezdził :twisted2: mój teść jest miłośnikiem LPG wszystkie auta zasilane LPG a miał ich już kilka . levinson a o lpg masz rację nie wiem wszystkiego ALE :!: prywatnie zajmuję się naprawą aut i widziałem spustoszenie w silniku który latał na LPG wszystko w układzie dolotowym w jakimś czarnym syfie i to w każdym aucie z lpg było :!: to mi się nie podoba i nie poniżę swojej BMW :naughty: . nie powiem też że jestem zadowolony jak paliwo kosztuje np. 4.90 :shock: ale cóż i tak bywa trzeba jechać jadę trzeba gumę kłębić kłębię :twisted2: Sendra dobrze pisze że oszczędność jest :cool2: bo jest i tego nikt nie może powiedzieć wiem ile taniej jezdzi mój teść swoim oplem
- Benzyna a gaz ?!
-
Benzyna a gaz ?!
szczerze ci powiem to zależy jak jeżdżę :twisted2: ale ekonomik - 8 bardziej tak miasto i szybciej to 10 to naprawdę ni jest zle :cool2: a jak dasz ognia równo to nawet nie wiem ile ale spali :twisted2:
-
Benzyna a gaz ?!
szczerze :!: :?: to zadaję sobie pytanie :? po co gaz w bmw ?????? :cry2: szok :!: nie rozumiem gazowników :mad2: 5 lat latam swoją E36 320i w benzynce ( kochanej benzynce ) którą aż miło lać i spalać :twisted2: i nigdy - nigdy nie bede miał auta z gazem :mrgreen: jak mam mało paliwka to ekonomicznie do 120km/h jak mam petrochemię i ochotę dać jej ognia to daję ale nigdy gazu w bmw i dodam że żal mi bmw w gazie :cry2: często bywam w państwie Putina :mrgreen: i jak tam wleję oktany to piekło w silniku :shock: jak to pięknie chodzi z dotyku ogień :twisted2: a gaz to do kuchenki gazowej jest dobry nie do bmw :!: kto się nie zgadza ze mną - jego problem :lol: ale bmw i gaz to pomyłka... :twisted2: pozdrawiam :D
-
Nagar na korku od oleju
to jest nagar przyjacielu
-
Jaką szperę kupić do 328i ?
zobaczysz jak będzie śmigać elegancko :dance:
-
Jaką szperę kupić do 328i ?
powiem ci szczerze że byłem sceptycznie nastawiony do wstawienia tego mostu ale po wstawieniu 3.15 auto jest oszczędniejsze w spalaniu :!: wcześniej na 1biegu i 2gim to pod koniec obrotów nie ciągneła tak zdecydowanie jak teraz :cool2: polecam taką zmianę 3.45 wymięka :twisted2:
-
Jaką szperę kupić do 328i ?
ja miałem 3.45 i wstawiłem 3.15 prędkość wzrosła jakieś 5km/h nie więcej
-
POMOCY!!! Jak odkręcic śrubę koła pasowego na wale korbowym?
myślę że nasadowy musi być bo miałem ten oczkowy (łamany ) to ciężko było ledwie sięgał w głąb koła i na styk śrubę łapał
-
Problem z uruchomieniem silnika i z automatyczną skrzynią
ciężka sprawa :sad2: kurde
-
POMOCY!!! Jak odkręcic śrubę koła pasowego na wale korbowym?
ja raz się za to brałem bo zimering chcę wymienić to klucz mi sie złamał i zrezygnowałem :( ale wezmę sie za to jak trochę się ociepli :mrgreen:
-
Tueja przedniego wahacza - standard vs M3
wstaw pełne :!: :cool2: mam takie i laleczka :cool2: tuleje ustawiasz na strzałki jest na tulei i na uchwycie
-
Wyrzuca płyn
a jesli wąż jest taki twardy to co ?
-
Bezowy nalot na bagnecie i na korku wlewu oleju
można nabyć i 3.2 :mrgreen: ale to nie ma znaczenia i nic nie zastąpi BENZYNY :cool2: ja nie szukam oszczędności bo bym kupił coś innego by ekonomicznie jezdzić . a gaz myślę ze potrzebuję tylko w kuchni :twisted2:
-
Wyrzuca płyn
:nienie: :duh: nie rób tak :!: to normalne że wywali ci płyn dodam że możesz uszkodzić silnik jak jest gorący a tak robisz ( np może ci głowica pęknąć :!: ) zdaje się ze jest napisane na korku by nie odkręcać jak HOT :!:
-
Bezowy nalot na bagnecie i na korku wlewu oleju
taki silnik jak mam w swojej to byś chciał mieć :lol: auto ma po to wtryski pompę paliwa zbiornik itd. są też stacje benzynowe w których to można spokojnie nabyć paliwko do ukochanej BMWiczki :mrgreen: by móc rozpocząć proces jej zużycia :twisted2: jak ładnie poprosisz to dam ci link na you tube by ukazać ci piękno pracy moich skromnych sześciu cylindrów zasilanych benzynką co zalecił producent :dance: pozdro :twisted2:
-
zrobilem wlasnie ranty na nadkolach tyl
PKS szczytno mają ze 4 autobusy do remontu :mrgreen: szpachel ci w betoniarce rozrobią by szybciej je ogarnąć :twisted2: żarcik :wink: masz fotki ?
-
Bezowy nalot na bagnecie i na korku wlewu oleju
racja :!: gazowce też mogą mieć :cool2: BMW w gazie :lol: to pomyłka :lol: nigdy muchozol mojej 320i nie trafi bo by mi tego nie wybaczyła :twisted2:
-
Problem z tylnim mostem napedowym (rozwiazany)
szczerze ci powiem że delikatnie coś się zmieniło ale naprawdę mało . jedno jest odczuwalne :arrow: w zimę łatwiej ruszyć mam , zawsze miałem problemy a teraz łatwiej . jest trwalszy niż te co są fabrycznie w E36 320i -czyli 3.45 bez szpery te mosty z 1.6 1.8 2.0 to palisz gumę i się most zaraz gotuje :!: a ten jest mocniejszy :norty: nie mówię że jest nie zniszczalny ale wytrzymalszy :twisted2:
-
Bezowy nalot na bagnecie i na korku wlewu oleju
wszystko rozchodzi się o temperaturę silnika oraz odprowadzenie oparów z niego jak nie drożne to para wodna nie ma ujścia i zostaje w silniku co powoduje pojawianie się szlamu na korku .
-
Bezowy nalot na bagnecie i na korku wlewu oleju
to kup nowy termostat . ale sprawdz to co ci pisałem :!:
-
Problem z tylnim mostem napedowym (rozwiazany)
właśnie ja do swojej wstawiłem od 325 przeł. 3.15 +25% szpera ale to wymagało zmiany wału i półosi . borystb sprawdz czy w swojej nie masz mostu od tarpana :twisted2:
-
Problem z tylnim mostem napedowym (rozwiazany)
od czego wstawiłeś most ?
-
BMW 318 is czy 320 ??
czy wiesz co to jest więcej niż 4 cylindry ? to kultura pracy silnika :!: myślę ze nie muszę nic dodawać :twisted2: zobacz jak równo pracuje 6 cyl :D dodam że auto stało lekko pod górkę jak silnik w poziomie to 2zł stoi cały czas :twisted2: :dance:
-
wymiana uszczelki pod pokrywa zaworow
to do dzieła :cool2: