Treść opublikowana przez krystian
-
Tuleje raz jeszcze- co o tym sądzicie?
ale nie tłucze zawieszenie ?
-
Tuleje raz jeszcze- co o tym sądzicie?
podłączam się do pytania kolegi wyżej :mrgreen: jak się śmiga i czy masz full zamontowane czy te tuleje wahacza tylko ?
-
Rzeróbka Anglika na Europe BMW E46 Coupe 320ci
bardzo dużo części :doh: np. kolumna kierownicza i wszystko co jej dotyczy ... , wnętrze ) ciężka praca cię czeka by wszystko ładnie zrobić i dopracowanie szczegółów potrafi męczyć :mad2: bieganie za drobiazgami które będą potrzebne . ale jest do zrobienia takie coś :wink:
-
Tuleje raz jeszcze- co o tym sądzicie?
o szok :shock: auto jak kamień końcówki zaraz do wymiany by były . dobre to może i jest ale POLSKIE drogi zniszczą auto :doh:
-
Kto wymieniał linkę hamulcową ?
o jezu :duh: :duh: sorry rano to czytałem ( 5.35 ) sorry he he ale się zakręciłem :doh:
-
Tuleje raz jeszcze- co o tym sądzicie?
jakiś wynalazek :shock: a i geometria do nastawy jak je zamontujesz bo wahacze inaczej się ustawią :doh:
-
Kto wymieniał linkę hamulcową ?
tak ci powiem że E36 i wiele innych modeli BMW nie ma linki do sprzęgła :D http://images46.fotosik.pl/63/2e1a0da95698d3c9med.jpg na tej fotce widać gumowy wężyk i tam przy skrzyni jest odpowietrznik . sprawdz poziom płynu hamulcowego bo on jest też do sprzęgła .
-
Błotniki, maska, e36 coupe
takie przeróbki to masa cięcia , spawania , szlifowania i szpachlowania :D sporo pracy ... mój kolega tak zrobił swoją E36 318i w styl e 46 i wygląda nawet fajnie :cool2:
-
kto z was jezdził na tych oponach ?
nie są wybite bo są nowe :mrgreen: mam już je na aucie :mrgreen: lepiej się prowadzi to już wiem ale ciekawi mnie przyczepność na suchej i mokrej naw. jaka jest latem . teraz nie zrobię testu bo drogi są jeszcze niepewne :?
-
dziwne dzwieki (film)
słychać jak dostaje paliwo :arrow: co w nich dziwnego ???
-
kto z was jezdził na tych oponach ?
Chciałeś się pochwalić nowymi oponami czy jak Very Happy'' posty to sobie nabijaj ale nie takimi tekstami :lol: :lol: :lol: a jak już tak chcesz wiedzieć to okazyjnie mi się trafiły i nie było okazji badać co to za opony :!: kum kum :?: jezdził ktoś z was na nich ? dla tego na przód bo mam tylne jeszcze igiełki :cool2:
-
kto z was jezdził na tych oponach ?
witam :mrgreen: jak w tytule > kto z was jezdził na tych oponach? ( 205/60R15 DUNLOP SP SPORT D8 M2 91V ) http://images50.fotosik.pl/78/49205b16d0468666med.jpg jakie są wasze opinie o nich ? bo kupiłem je na przód do swojej E36 320i
-
duze spalanie - brak mocy
nic innego jak sonda
-
Filtr stożkowy ?
dobrze kolega wyżej napisał :cool2: gówn..o t g. kiedyś też myślałem że to coś daje :duh: ale to syf i tyle fabrycznie jak jest to jest super :cool2: . pozdro :twisted2:
-
do posiadaczy E36 320i ;)
nie zwracaj uwagi na ludzi którzy myślą że jak dajesz do odcięcia to auto na warsztat :lol: ( tak jest jak cienkie auto dostaje ognia :mrgreen: ) jak auto jest kondycyjnie ok to żaden problem dać ognia a jak auto złom to lepiej oddać je na szrot :wink: ja nie widzę problemu dać swojej do odcięcia ... :twisted2: tylko jak miałem automat to była szybsza :doh:
-
do posiadaczy E36 320i ;)
równo 100 na 2 biegu ? ja mam 95km/h
-
do posiadaczy E36 320i ;)
witam :) jak wiadomo jakiś czas temu zmieniałem skrzynię automatyczną na manual . i mam takie pytanie :arrow: ile wasze E36 320i manualne wyciskają na poszczególnych biegach na max :?:
-
Falowanie obrotów i słaba reakcja na gaz na wolnych obrotach
a jak wygląda sprawa zużycia paliwa - więcej ci pali czy nie ?
-
urwane śruby od kolektora wydechowego na łączeniu z wydechem
są zajefakabistyczne :mrgreen: ale ciekawe czy nie rdzewieją :doh: podobno moment wzrasta :norty:
-
urwane śruby od kolektora wydechowego na łączeniu z wydechem
ja odkręcałem w swojej 320i bez wyjmowania silnika da radę odkręcić :cool2:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
a tu masz jak ten AMG 5,5 dostaje cięgi od m3 :twisted2:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
dobrze mówisz :cool2: tu widać np jak idzie M3 http://www.youtube.com/watch?v=tSNWosbsutA więc bez jaj M3 potrafi poniżyć :twisted2:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
ponad 100koni na jednym litrze pojemności :arrow: bez turbo :!: to mówi wiele :cool2:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
przykład :arrow: bmw 7L E66 760Li N73 B60 327kw proste :?: i już twój AMG wymięka :lol: 444 KM :clap: m!xeR z nim pogadaj :twisted2:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
ja powiem tak :arrow: JESTEM DUMNY Z FIRMY BMW :8) e36 Mpower 3,2L 320km z wolnossącego w tamtych latach :shock: mało która firma może się pochwalić takim osiągnięciem :!: e 46 3,2 Mpower 343KM widmo :cool2: wygląd i moc która tam jest to mówi samo za siebie :!: nie wyskakujcie z tekstami że jakiś AMG 5,5 to to i tamto BMW też ma większe silniki ... :dance: