Treść opublikowana przez krystian
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
a jak zle usiądziesz to ci złamie kręgosłup :twisted2:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
silnik 3,2 340koni z wolnossącego to robi wrażenie
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
ups
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: dokładnie jak kolega wyżej napisał :cool2:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
przecież przy takim silniku to ludzie powinni klęczeć :cool2: laleczka grzechem jest tam coś modyfikować :mad2:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
słyszałem że jak sprejem pomalujesz plastiki w aucie pod kolor auta lub aluminium to też auto kopa dostaje :mrgreen:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
przecież M3 złamie ci kręgosłup i bez przeróbek. :lol: a najpierw to kup te auto jazda próbna jakiś czas i jak cię ona (M3) nie zabije wtedy myśl co zmienić :twisted2: M3 to nie ''tico''
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
340KM cię zaskoczy bez modyfikacji :twisted2:
-
Przy włączeniu kierunkowskazu szybko miga
albo przerywacz albo spalona żarówka :mrgreen:
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
:handshake: nie spinam się ;) ale głupio napisałeś trochę :? moje pytanie brzmi czy wytrzyma silnik jeśli będzie się kręcił poza obrotomierz a nie czy sobie ktoś tam coś z zegarami zrobił . takie efekty są bez sensu że silnik kręci np. 6500 ( realnie ) a pokazuje wskaznik 8000 :lol: to by było żałosne :wink: rozumiesz o czym mówię ?
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
rozmawiałem z facetem od chipa i mówi że 7000 nie jest problemem dla mojego silnika więcej to trzeba zmienić kilka elementów w silniku . ale 7000 jest bezpieczne.
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
:duh: chcę fizycznie podnieść zakres pracy silnika nie wizualnie :!: ile razy mam to mówić . proszę nie piszcie że zegary od czegoś to zrobią bo nie to mnie interesuje :naughty:
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
Pawel Sitek sorry ale > pieprzysz jak potłuczony... :whistle: wiadomo że 2.0 nie będzie szła jak ta z linku 325. zresztą nieważne właśnie piszę z facetem od chipowania i zobaczę co on powie :mrgreen:
-
320i M52TU Stuka na ciepłym silniku Zestaw naprawczy VANOS !
:doh: kurde no to zagadka ...
-
zderzak przedni m3 co o tym sadzicie??
ja mam z laminatu i przyznaję że elastyczne to nie jest :naughty: ale jak ktoś jest ślimakiem i jezdzi bez pojęcia to rozwali wszystko nawet i gumowy :lol: :lol: . ja mam taki wzór http://images31.fotosik.pl/451/a0197c430dce20eemed.jpg i pasował bardzo ładnie :dance: kolor nadałem i śmigam już 2 rok bez klejenia i malowania . niewidomi nie jeżdżą :worried: ...
-
Czy mozna samemu WYMIENIC ZAWORY w TDS 318??
powiem ci tak :arrow: jak się znasz na robocie to nie problem lecz jeśli nie wiesz od czego zacząć to sobie daruj :naughty: potrzebne są różne klucze i narzędzia oraz specjalna pasta do docierania zaworów o różnych właściwościach ściernych . robiłem to kilka razy w autach które naprawiałem ludziom i efekt po takiej akcji jest :cool2:
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
kurcze panowie na tym filmiku wklejonym przez kolegę :arrow: ukazane jest idealnie to co mnie interesuje :mrgreen: co trzeba zrobić by tak to szło ??
-
320i M52TU Stuka na ciepłym silniku Zestaw naprawczy VANOS !
KURDE SPRAWDZ WISKOZĘ :!: :!: :!: MOŻE o COŚ HACZY :!: to jak łopatki wentylatora :doh:
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
Group-W >piszesz coś ale to nie dotyczy wad zegarów czy czegoś tam :!: :arrow: mowa jest o przerabianiu zakresu obrotowego :!:
-
320i M52TU Stuka na ciepłym silniku Zestaw naprawczy VANOS !
to nie vanos będzie :? jego wydaje inny dzwięk
-
320i M52TU Stuka na ciepłym silniku Zestaw naprawczy VANOS !
z odgłosu to tak jakby coś o coś zawadzało :doh: albo też efekt starego diesla ... mam pytanie - a jak dodajesz gazu i zaczyna hałasować to mniej więcej skąd dobiega ten odgłos ???
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
:shock: ''przemo tds'' faktycznie ale to chodzi o szok :doh: kurde ciekawe co on tam zrobił bo ta bma z linku który podałeś idzie jak rakieta :norty:
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
niby tak kurde że moc swoją ma przy około 5500 potem spadek ale zawsze by na każdym biegu wyciągałaby więcej kurde ciekawe czy realne jest rozłożenie momentu i mocy w zakresie np. do 8000ob/min ? i czy bezpieczne to by było dla silnika :?: :?: wiadomo że fabrycznie mają rezerwę pytanie ile jej jest :doh:
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
witam . mam pytanie bo będę chipował swoją E36 320i :twisted2: i planuję odcięcie podnieść pod 8-9000ob/min jak na tym linku . pytanie :arrow: czy auto może tego nie wytrzymać :?: kto z was się spotkał z takim czymś :?: :doh: pozdro :cool2: a taki efekt mnie interesuje w mojej :arrow: (link zapodał mi >przemo tds < :clap: )
-
Falowanie obrotów i słaba reakcja na gaz na wolnych obrotach
w mojej E36 320i jak tak miałem to sonda Lambda padła zmieniłem i igła chodzi równo i ładnie się wkręca na obroty (mniej pali też :mrgreen: ) :arrow: tak chodzi :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=gY3d98hkyEk jak jest ok :cool2: a tak chodzi jak sonda padnie :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=bgo7jMVqVzs&feature=related sonda to ważna część sterująca pracą silnika