Treść opublikowana przez krystian
-
zasada działania szpery +link do opisu jak naprawić szperę !
spoko :cool2: już się tam loguję :mrgreen: a jak się zwał temat ???
-
powazny problem pomocy cos sie dzieje z olejem
:search: tydzień temu też opisy były co może powodować ten ''majonez'' :search: poszukaj bo jest sporo podane przyczyn
-
AMORTYZATORY TYŁ.
wymagane jest to do gwarancji :arrow: jak zakładasz stare to mogą nie uznać gwarancji . ale elementy gumowe i odboje to podstawa
-
zasada działania szpery +link do opisu jak naprawić szperę !
skoczę dziś do kilku sklepów i zapytam czy mi mogą załatwić te tarczki do szpery :doh:
-
zasada działania szpery +link do opisu jak naprawić szperę !
a ma ktoś jakąś fotkę jak wyglądają te tarczki ?? :modlitwa:
-
Witam ile można krzyczeć za compacta 96r
co łaska :mrgreen:
-
330d problem z automatyczną skrzynią biegów (tryb awaryjny)
po co drugi raz temat zakładasz ??? :arrow: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=735856#735856 :duh:
-
330d problem z automatyczną skrzynią biegów (tryb awaryjny)
po co drugi raz ten sam temat zakładasz ? :duh: :nienie:
-
AMORTYZATORY TYŁ.
wszystko co idzie z amortyzatorem ( osłony , odboje , elementy gumowe )
-
stukanie z tylu przy ruszaniu
trzeba szukać :!: tak trudno stwierdzić można tylko się domyślać :doh:
-
330d problem z automatyczną skrzynią biegów (tryb awaryjny)
i dla tego by mieć spokój z jak nie olejem to innymi mankamentami zrobiłem to :arrow: :arrow: :arrow: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=732342#732342 :dance: teraz to wymiatam i mam spokojną głowę olej zalany nowy i inne zmiany dokonane w przeniesieniu napędu :twisted2: (tak z dużym zapasem wytrzymałościowo :wink: ) choć nie mogę powiedzieć ze nie tęsknię za moją 5hp18 :cry: 5lat jazdy nią i poszła na półkę w garażu ale nie sprzedam jej bo może jeszcze się mi przyda jak mi się manual znudzi :wink: latem na spokojnie ją wyczyszczę i zaleję eleganckim olejkiem :roll2: niech ma :mrgreen: . dodam że automaty są szybsze :dance:
-
330d problem z automatyczną skrzynią biegów (tryb awaryjny)
jeśli olej jest już wypracowany to mogą występować takie akcje . miałem tak też po zmianie oleju znikł tryb awaryjny a też mi się włączał jak była zimna . pamiętaj że olej musi być dobrany do twojego typu skrzyni a jest naprawdę wiele rodzajów oleju :!: jak wlejesz zły to :cry2: wiem bo doświadczyłem to na własnej skrzyni :mad2: nic się jej nie stało na szczęście ale koszty związane z wymianą na dobry były dwukrotnie większe.
-
kto z was zmieniał automat na manual ?!
i zmieniona skrzynia :] 9godzin roboty (ja i mój brat no i pomocnik do podawania narzędzi :D ) oto link do tematu jaki założyłem :arrow: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=732342#732342 :mrgreen:
-
zasada działania szpery +link do opisu jak naprawić szperę !
a te tarczki można kupić ? i gdzie ? kurde naprawdę jestem mocno ciekaw jak to wszystko można zmieniać i jakie narzędzia są potrzebne by ładnie zrobić sobie szperę :mrgreen: a ! i czy do wymiany tarczek trzeba demontować mechanizm różnicowy , czy nie ?
-
zasada działania szpery +link do opisu jak naprawić szperę !
kurde właśnie potrzebuję takich info :mad2: bo podobno można z 25 % zrobić ile się chce :shock: a mi by pasowało z 35 %
-
zasada działania szpery +link do opisu jak naprawić szperę !
a przede wszystkim budowa i wygląd poszczególnych części szpery jakieś fotki np. czy to coś jak na tym foto :?: :arrow: http://tuning.pl/andrzej/szpera/01.jpg . czy też są tam jakieś tarcze (jakby małe sprzęgło) czytałem to na jakimś forum :arrow: [ ''Zwierzak prawde pisze tylko jeśli mogę poprawić to daliśmy odrazu pod pokrywe a nie między płytki , celem było zmniejszyć luz między płytkami . Blaszka była chyba z kwasówki z pudełka po herbatnikach . Spięta była dość mocno trudno powiedzieć jak mocno w % , ale nie występował ten nie porządany przez niektórych efekt przeskakiwania kół podczas parkowania . A tak prowizoryczna naprawa dała dość trwały efekt , bo puki jej nie zamieniłem na spawany dyfer z innym przełożeniem to wszystko było ok a przeżyła , zawody oraz jazde po mieście przez jakis czas .'' ] czyli można modyfikować spięcie szpery :shock: ?
-
zasada działania szpery +link do opisu jak naprawić szperę !
heya monster fani :twisted2: interesują mnie filmiki , opisy działania szpery dyferencjału E36 325itp. http://images45.fotosik.pl/48/81de28c8b142faed.jpg
-
BMW320 dziwne hałasy z okolic mostu-co to moze być?
proste to jest >>>> sypie się już pomału :wink:
-
BMW320 dziwne hałasy z okolic mostu-co to moze być?
Seweras :arrow: nie bądz zgryzliwy :naughty: łożysko w kole to wyje praktycznie stale i zmienia odgłos w zakrętach :arrow: przed zmianą oleju upewnij się jaki powinien tam być olej :!: ale nie wiem czy to wiele pomoże :doh: jak już zaczyna wyć to oznaka jego zużycia jeśli masz bez szpery to jest taki dodatek mój znajomy to zastosował i pomogło http://moto.allegro.pl/item551953266_oryginalny_pantherp52_eco_kup_4_wys_0zl_gratis.html olej do mostu bez szpery 75/90 ze szperą 75/140
-
Regulacja siły nawiewu
jest jest tematów kolega ma rację :cool2: mi to się nie chce teraz z tym motać bo zimno :mrgreen: latem sobie wymienię opornicę albo oddam do naprawy
-
Regulacja siły nawiewu
mam to samo i padła jakas tam opornica :doh: 1 , 3 , 4 mi ładnie wieje ( ale 2 brak :cry2: )
-
Coś nie tak z dobraniem oleju!
nic się nie stanie bo to jest olej jakościowo lepszy http://moto.allegro.pl/item561281961_lucas_oil_przekladniowy_syntetyczny_75w140_1l.html
-
330xd - czujniki zużycia klocków hamulcowych - kilka pytań.
jeśli czujniki nie są uszkodzone mechanicznie to są dobre i nie ma konieczności ich wymiany :hand:
-
Jaki olej do mostu?
dobrze mówisz :cool2: bo żaden olej wiecznie właściwości nie utrzyma a nowy to nowy :!: :cool2:
-
Wymiana półosi
tak musisz mieć na ''dużą głowę'' np. 323 , 325 , 328 bedą pasowały