Skocz do zawartości

krystian

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian

  1. krystian odpowiedział(a) na turis16 temat w E36
    ale piszczy gdzie ?? w środku czy przy sprzęgle(silnik) ?
  2. no to dziś kupię świece i wymiana ciekawe jak wyglądają moje świece ... :doh:
  3. krystian odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
    o tych sprawach wiem chyba wszystko :twisted2: tyle ich oddałem na złom że szok ... słuchaj mistrzu jak masz go jeszcze na wierzchu to odkręć aluminiową pokrywę i sprawdź wizualnie kręcąc głowicami do półosi tak by mechanizm różnicowy pracował i obserwuj czy są luzy na trybikach :!: to podstawa w moście szukaj luzów wszędzie i patrz czy wszystko płynnie i delikatnie pracuje :cool2:
  4. pawełek ale ja nią na tych świecach zrobiłem już 90 000 km a kupiłem ją od takiej facetki z niemiec z warendorf i nie wiem kiedy ona zmieniała bo nie pytałem więc 100 000 to czuję że mają lekko bo kupując ją to miałem olej do wymiany
  5. krystian odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
    pomoże ci zmiana opon :cool2: na te 17tki załóż 215 bo 225 to już kawał lacza a to że dobija do końca to wina sprężyn
  6. no to biorę się za wymianę świec :wink: bo mi na wolnych obrotach czasem przerywa lekko . a nie wiem ile naprawdę mają przebiegu czuję że ze 150.000km
  7. witam :) jakie są objawy jak świece do wymiany ? i jakie odczucie po wstawieniu nowych - co się zmieniło ? mam moje bmw 5lat jeżdżę na benzynie bez LPG zrobiłem nią jakieś 90 000 km i od kupna jej nie zmieniałem świec :mrgreen: (mam świece NGK ) napiszcie co ile zmieniacie świece :wink:
  8. krystian odpowiedział(a) na Kris_IT temat w E30
    daleko trochę bo bym ci zmienił ten most prosta robota nawet z lewarka :cool2:
  9. krystian odpowiedział(a) na rabin temat w E36
    oni nie wiedzą już ile brać za takie naprawy :lol: naprawdę czase nie wiem co się dzieje w tym kraju że wszystkie warsztaty cenią nie wiadomo ile ale podstawowe pytanie :arrow: co ferują za te pieniądze :?: jaka jakość wykonania naprawy :lol: czasem się dziwię ludziom że nie boją się auta oddać komuś by tam coś naprawiał ...
  10. krystian odpowiedział(a) na rabin temat w E36
    polecam wymianę uszczelki u mnie :8) pozdro. a 1500zł to serwis w olsztynie ceni za wymianę uszczelki w E36 320 323 325 328 w 1.6 1,8 taniej generalnie mechanik ci ładnie wyskoczył z ceną jakiś lol... kup uszczelkę pod głowicę i pod pokrywę zaworów sam wyjdzie ci taniej. uszczelkę pod głowicę polecam (dokładnie nie wiem jak się pisze to ) GEYTS czy jakoś tak cena to z 70zł do 100 zł nie wiem jakie mają przebitki w warszawie ja dostałem do swojej za 80zł bo mam układy w szczytnie w tym sklepie :wink: . jeszcze zapytam cię o taką podstawową sprawę :!: :arrow: jeździłeś z wywaloną uszczelką :? gdzie miałeś wyciek płynu w olej czy na zewnątrz lub czy w cylinder ? wiesz może ?
  11. podpowiem ci że jak bierzesz się za takie tematy to :arrow: polecam wymontowanie silnika wraz z bajerami samemu :wink: i zabranie wszystkich mocowań oraz śrub bo mogą się przydać takie niby błahe sprawy ale powiem ci że może się okazać że będzie coś potrzebne...
  12. jak kupisz zimering napisz mi jakie ma numery :!: potrzebne mi są :wink: że tak się podłączę do twojego pytania :mrgreen: czekam na te numery nie zapomnij napisać :cool2:
  13. krystian odpowiedział(a) na krystian temat w E36
    zaraz sprawdzę allegro może znajdę coś do swojej
  14. krystian odpowiedział(a) na krystian temat w E36
    raz rozbierałem go i jakiś czas było ok ale znowu wróciło to znikanie znaków :( i mnie to osłabia lekko
  15. krystian odpowiedział(a) na krystian temat w E36
    a tamte funkcje będą pokazywać jakieś komunikaty np - że brak czegoś tam...?
  16. krystian odpowiedział(a) na Nest temat w E36
    Kylo WR mój przypadek to :arrow: styl jazdy :twisted2: he he ... nie no generalnie klocki starczają na długo w kilometrach to nie wiem ile przeciętny kowalski zrobi ja to tak co dróga wymiana oleju to i klocki :twisted2: A :!: Prokop chłopak się pyta ładnie a ty z takimi tekstami wyskakujesz ... daj spokój :naughty: aa by sprawdzić stan klocków to nie fiat z fso ze koło trzeba zdjąć by sprawdzić stan klocków a bmw w których to są czujniki stanu klocków :mrgreen: twoja też pewnie ma więc nie zdejmuj koła by sprawdzać ich stan :arrow: zaświeci ci się kontrolka czerwona taka jak już będą słabe :roll:
  17. krystian odpowiedział(a) na krystian temat w E36
    dobra a taki full opcja jak jest to będzie pasował?
  18. krystian odpowiedział(a) na krystian temat w E36
    micgz dzięki za fajny link :cool2: ale ni wiem czy dam radę tak się z tym bawić ( cierpliwość mi się skończy i to wyje..e przez okno;) ) czyli ten z linku nie pasi do mojej co ??
  19. krystian opublikował(a) temat w E36
    witam pojawił mi się problem tego typu :arrow: URL=http://www.fotosik.pl]http://images36.fotosik.pl/89/521ac0a7b4a584aamed.jpg[/url] i - czy da radę to naprawić albo czy ten będzie pasował w miejsce mojego ??? http://www.allegro.pl/item588112778_e36_obc_7_przyciskow_bez_minimalnej_od_1zl.html
  20. krystian odpowiedział(a) na Nest temat w E36
    co sezon :twisted2: a nawet częściej..
  21. krystian odpowiedział(a) na Koziolek temat w E36
    panowie my tu piszemy a ziom ma na to :whistle: :whistle:(Koziolek) więc nie ma co tu pisać... :lol:
  22. krystian odpowiedział(a) na Koziolek temat w E36
    ...po prawej stronie pod czarną plastikową pokrywą :wink: bezpiecznik to drobiazg jak jest ok to czujnik (jest przy skrzyni )
  23. krystian odpowiedział(a) na ichal temat w E46
    niee no ładne ale :mrgreen: i wyglądają na zdrowe dializować nie będzie trzeba :twisted2:
  24. :handshake: nie nie zero kłótni . czasem auta tak mają ciężko powiedzieć co powoduje pojawianie się majonezu ja np. nie mam takiego problemu :wink: a sąsiad w swojej E36 318i ma :doh: naprawdę dziwne to jest :worried:
  25. ufo000000 chemia i fizyka się kłania nisko... nie interesuje mnie czy ktoś jeździ na gazie czy na benzynie ... a w tym temacie to jestem skłonny pochwalić LPG co napisałem kilka postów wyżej [ PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 8:38 pm Temat postu: progressowy widzę że LPG profesjonalnie ci zmontowali Cool] bo kolo ma profesjonalną instalację nie jakiś ''syf'' za 500zł moja wypowiedź która cię tak dotknęła nie musi ci się podobać i nie musisz się z nią godzić ... :hand: ale kolega dobrze pisze o olejach i procesie polepszania oraz zachowaniu gazu nie zmienisz tego swoją wypowiedzią bo fakty popierają wypowiedź ''netoperek2''

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.