Treść opublikowana przez wafeltom
-
Wymiana lamp E90 pre LCI - halogenów na soczewki
Ja bym je odpuścił. Szukaj depo. Jak Cię interesują depo to napisz do mnie na pw.
-
E90 320d napęd? zapowietrzony? co się dzieje?
Koszty naprawy to tyle ile kosztuje przepływka, do egr można zajrzeć i najpierw przeczyścić a turbina -sam sobie odpowiedziałeś. Mam pakiet Inpa i ista/d isid.
-
E90 320d napęd? zapowietrzony? co się dzieje?
Do mnie masz jakieś 4 godz. jazdy. Troche daleko bo chętnie bym pomógł. To co opisujesz to dzieje się tak często gdy przepływka pada lub dzieje się coś co zakłuca jej pracę czyli np. egr, turbina. Warto także sprawdzić korekcje na wtryskiwaczach. Ja też mam przetartą rurkę od zbiornika ale u mnie nic złego się nie dzieje więc nie łączyłbym tego z twoim problemem. Potrzebujesz kogoś w miarę kumatego z kompem. Pozdro.
-
Szukam speca od pikseli w radio
Myslisz ze to wyswietlacz polecial ? Tak sądzę. Jak przycisnę wyświtlacz palcem w tym miejscu co jest źle to piksele wracają także myślę że wystarczy poprawić styki przy wyświetlaczu.
-
Szukam speca od pikseli w radio
Będę sam to próbował zrobić jak tylko trochę czasu będzie. Bo za £150 .....? Jakoś mi to się nie uśmiecha. Mało tego jak znam życie to jedno zrobią a co innego spie.... . A przy okazji troszkę zabawy będzie. :wink:
-
Szukam speca od pikseli w radio
Ja też mam tak samo. Jak się nagrzeje to nic nie widać. Pogoda robi się lepsza to niedługo wyciągam radyjko.
-
[E83 X3]Błędy
W każdym bmw powinna stać prościutko i się nawet nie bujać jak silnk rozgrzany. A na błędy z dpf uważaj. To jest ostatnie stadium -trzeba działać aby go uratować. Jak pojździsz więcej z tymi błędami to będzie do wymiany lub wycinki. Dobrze by było znaleźć przyczynę. Warto sprawdzić czy turbo nie puszcza oleju bo to też może być przyczyną zatkania dpf.
-
M47N2 DPF - Jak zdiagnozować czy działa klapka gasząca
Aplikacja BMWhat z bt elm327 zobaczy te błędy i je wykasuje ale niewiele więcej można nią zrobić. Żadna inna apka jak np. Torque nie będzie tego widzieć.
-
[E83 X3]Błędy
Najważniejszy problem to dpf. Sprawdź poziom oleju bo pewnie go przybyło i spowodowało to zaolejenie wszystkiego. Prawdopodobnie masz walnięte termostaty i auto nie przekracza 75ºC i nie wypala się dpf. Sprawdź temp. Prawdopodobnie wymiana oleju Wymuszenie wypalania dpf jeśli termostaty sprawne Świece lub/i sterownik Jak wykasujesz błędy to będzie widać czy reszta wróci tzn sterowanie turbiny.
-
[e46] Strata kodowania po odłączeniu akumulatora
Zostanie
-
Łańcuch rozrządu N47
Skrab napinacz łańcucha.
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
We wcześniejszych postach napisałem jak działa ta zniżka i Kris kupił na tej zasadzie ze zniżką. Teraz trzeba 10 osób i napewno bedzie. Kris opisz proszę jak to wyglądało.
-
e9X Wskaźnik temperatury
Nie mam ani kabelków ani problemóm. :cool2:
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Jak klikniesz na kup to tam wszystko sobie ładnie leci domyślnie. Trzeba zarejstrować kartę i ona będzie przypisana do konta z twoim email. Także robisz to tylko raz. I dobrze by było aby robić listę tych którzy kupią to od autora można dostać upust jeśli będzie 10 osób.
-
e9X Wskaźnik temperatury
W tym przypadku dochodzi jeszcze kabel do złącza który będzie sobie wisiał lub trzeba go gdzieś schować. Jest tego cała masa teraz. Kwestia co komu pasuje i jest najmniej problemów z instalacją i obsługą.
-
e9X Wskaźnik temperatury
Jak możesz to zapodaj jakiś link do turbo gauge4. A z tego co się orientuję to najlepszy zestaw to BT scantool MX ( mały i sam się wyłącza tylko jeszcze drogi) + jakiś tablet 7-10" z tymi aplikacjami. Tablet trzeba gdzieś fajnie wkomponować (mam już pomysł na to). Natomiast wszystkie czujniki/zegary które trzeba wstawiać do przewodu wodnego czy wiercić dolot na czujnik ciśnienia moim zdaniem to nie ma sensu/za dużo rzeźby. Ale temat jest ciekawy bo ja też chciałbym widzieć co się dzieje w silniku nie tylko prędkość i obroty.
-
e9X Wskaźnik temperatury
Czemu akurat takie ($400)!? Jest masa innych sposobów za 4x taniej. Najprościej BT elm327 i aplikacja Torque z telefonem i masz dużo więcej parametrów do podglądu. Albo takie coś: http://www.amazon.com/gp/aw/d/B004YPBGLY Albo http://www.babybmw.net/viewtopic.php?f=20&t=45339
-
Bmw e90 330i -Pomocy - problem z olejem :(
I w odpowiednich warunkach. Podłączyć pod kompa i będzie wszystko wiadomo.
-
WYCIEK OLEJU
nie czepiam sie ani nic z tych rzeczy: viewtopic.php?f=70&t=175252&start=60#p1542830 jak zuwazysz jakies zmiany na +/- to napisz prosze -tak dla wiedzy
-
WYCIEK OLEJU
OT czemu ma sluzyc ten mod: parciany separator (stary typ)?
-
Ile kosztuje wymiana koła dwumasowego i turbiny?
Utargój coś na tej wiedzy sprzedającego jak już tak jest i bież. Nie widziałem nikogo kto może przewidzieć akurat te usterki no chyba że turbo ma jakiś wyciek i drży buda. Ale podejrzewam że będziesz jeździł .....i jeździł. ..... :cool2:
-
[e90] Poziom oleju w silniku - problem
Na zimnym silniku olej całkowicie spływa do misy olejowej. Przy pomiarze na cieplym wciąż spływa po mimo 10minut od zatrzymania silnka i to psuje pomiar. Zrób to bardzo szybko. Wyjmij bagnet, wytrzyj go a następnie szybko włóż i wyjm. Ważne aby bagnet był dopchnięty do końca. W tych silnikach tak jest. Gdzieś ten olej sobie spływa i kapie na bagnet jak jest włożony. Zrób to szybko i napisz czy działa. ...
-
E 61 zanik sygnału radiowego
dzieki :cool2:
-
E 61 zanik sygnału radiowego
mnie tez to interesuje. moze zapodaj tutaj lub przeslij na pw prosze
-
blad komunikacji z komputerem i .......
moze byc nowy, moze to: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=e90+320d+ecu&_sacat=0&_from=R40 i ktos do ogarniecia lub lokalnie po szrotach