Treść opublikowana przez wafeltom
-
blad komunikacji z komputerem i .......
napisz skad jestes w UK
-
Wymiana sprzęgła(LUK) WROCŁAW M47 163KM
Zgadze się. :cool2:
-
drgania przy ruszaniu
E36 318i 98r szarpie, e46 318i 2.0 2002r szarpie, e90 318d szarpie. Jedyna e30 320i 87r nie szarpała.
-
[e92] 320d biały dym jak przy wyborze papierza
Coś namieszałeś z tym cytatem. A chodzi aby nie gasić silnika od razu tuż po pałowaniu. Jeśli u ciebie jest max 83º to warto zajrzeć do termostatów.
-
[e92] 320d biały dym jak przy wyborze papierza
No ode mnie trochę daleko. Niewiele ci to da. Ebay.co.uk jest kilka. A interesuje mnie czy nie zauważyłeś " twardych przewodów" wodnych przed awarią.
-
[e92] 320d biały dym jak przy wyborze papierza
Dostawał mocno po d.... czy to tak przy raczej spokojnej jeździe?
-
[e92] 320d biały dym jak przy wyborze papierza
http://imageshack.us/mobile/gallery.php Głównie chodzi ocienką ściankę między cylindrami. A odlew jest aluminiowy i raczej niezbyt masywny.
-
E91 320D 2007 Zdjęcie tylnego zderzaka, dostęp do czujnika
U siebie wyjmowałem czujnik bez zdejmowania zderzaka.
-
[E9X] M47N2 - sprawdzenie serwa kierownicy turbo - film
Ja jeszcze bawiłem się aplikacją Torque. Tam dużo ładniej to wszystko widać. Turbinka wstaje ok 1200. Odnośnie tego filmiku to tam jest od włączenia 1, 2, 3. Trójka odpuściłem aby obroty lekko spadły po niżej 1500 i wtedy podłoga i znów odpust na chwilkę i znowu podłoga. Zrobiłem też tak na 70% gazu ale to wyglądało identycznie tak że nie ma sensu zamieszczać. I wszystko pod górkę. Jak masz podejrzenie o przepływkę to ją odłącz i się przejedź zobaczysz w którą stronę się zmieni. Jak się poprawi to może ona być przyczyną. Znowu niedawno na bimmerforum.co gość miał podobnie i u niego wyszła turbina (zapieczona).
-
[E9X] M47N2 - sprawdzenie serwa kierownicy turbo - film
zrobilem ten filmik ale po wrzuceniu na YT jakies cuda sie dzieja. http://www.youtube.com/watch?v=JndoJhfqsPc
-
drgania przy ruszaniu
To przypadłość BMW. Nikt jeszcze tego nie rozwiązał w 100%. U siebie jak mam sytuację że podwędzę trochę sprzęgło to na jakiś czas ustępuje. A normalnie trzeba ruszać przy 1500 wtedy tego nie ma nigdy.
-
[E9X] M47N2 - sprawdzenie serwa kierownicy turbo - film
Jutro zrobie live data bo dzisiaj nie mam jak. U mnie ciągnie z dołu ładnie to będziemy mieć porównanie.
-
[E9X] M47N2 - sprawdzenie serwa kierownicy turbo - film
Nie spojrzałem jaki masz silnik -sorki. Jestem jakiś niemota dzisiaj. Ja mam taki sam. Jak będzie chwilka to zobaczę u siebie jak to wygląda. Czym to nagrywałeś?
-
[E9X] M47N2 - sprawdzenie serwa kierownicy turbo - film
Ciśnienie rośnie płynnie tylko że za wolno. Masz klapki?
-
320d wymiana termostatu EGR
Chodzi o to że INPA ma czasami odchyły. Błędy w skryptach. Np. Jakiś czas temu jeden z kolegów na forum miał problem z czujnikiem ciśnienia, inpa pokazywała 10-15 barów w dolocie. Okazało się że był błąd w skrypcie i za pomocą Tool32 odczytał prawidłowo ciśnienie.Tutaj też może tak być ale za mało info aby to stwierdzić. Także w przypadku kolegi jeśli nie sprawdzał w BC -trzeba sprawdzić a jeśli było tam sprawdzone to tylko garnek termometr i gotowanie termostatu. :norty:
-
320d wymiana termostatu EGR
A czym sprawdzasz temperature?
-
E9X łącznik stabilizatora
Lemforder. Jak trzeba. :cool2:
-
320d wymiana termostatu EGR
Możesz podać błąd z dogrzewacza? U ciebie jest trochę inaczej niż u mnie na przykład. U mnie jest elektryczna pompka wody sama z dwoma przewodami. U ciebie prawdopodobnie jest ona zintegrowana z zaworem (changeover valve) i dwoma dodatkowymi rurkami do podgrzewacza -możesz napisać jak to jest u ciebie? No i ten błąd podaj z opisem. Jeszcze jedno -czym mierzysz temperaturę?
-
E9X łącznik stabilizatora
Do Bentleya idą na pierwszy montaż. A ja wszystko z zawieszenia i układu kierowniczego kupuje Lemforder. Puki co nie wymieniałem dwa razy tej samej części.
-
E9X łącznik stabilizatora
Fajnie mieć dostęp do kanału i drugą osobę. Na Lemforder pojeździsz. :cool2:
-
E9X łącznik stabilizatora
czy sprawdzales starego i jak
-
E9X łącznik stabilizatora
Sprawdzałeś go?
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
Wszystko to co napisałeś jest o mocy i momencie a do obciążenia dochodzi jeszcze ile wciśniesz pedał gazu bo auto będzie przyśpieszać, zwlniać lub jechać z taką samą prędkością. Czyli to jeszcze zależy od kierowcy i możliwości auta czyli jego mocy i momentu max.
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
Do tej pory nie napisałeś jak łatwo mierzysz to obciążenie.
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
Docent przepraszam że trochę naśmieciłem. ...