Skocz do zawartości

sebos76

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebos76

  1. a co z poziomowaniem lamp, przeciez przy xenonach to naistotniejsza sprawa, a te z allegro nie maja zadnej poziomicy
  2. jesteś pewien na 100%??
  3. czy mozna w e36 złozyć lusterka elektryczne(do drzwi) tak aby np wjechac do myjni automatycznej, nie chce niczego urwać- chciałem ostatnio je odgiąc ale bałem się że coś pęknie.
  4. polecam meyle wzmocnone, sa super- kupiłem nie narzekam są na allegro
  5. nastawnik pompy wtryskowej nawalił
  6. sebos76 odpowiedział(a) na Mlodye36 temat w E36
    ja kupiłem te wzmacniane meyle- póki co jest ok. niewielka utrata komfortu, ale genialne prowadzenie. mysle,że na nasze drogi jest dobre rozwiązanie
  7. sebos76 odpowiedział(a) na obi22 temat w Ogólnie o BMW serii 3
    stary, masz napęd na tył na zasniezonym placyku możesz robic cuda, po co chcesz odłącać abs>??
  8. sebos76 odpowiedział(a) na oralia23 temat w E36
    może łańcuch rozrządu hałasuje
  9. a te od m-ki pasują bez problemu do pozostałych e36 ?
  10. a co sądzicie o FEBIi?
  11. niedawno- latem zakładałem tuleje wahacza lemforder- wczoraj byłem na szarpakach i znowu kwalifikują sie do wymiany- luzy i wybite gumy. nasze drogi sa straszne....
  12. sebos76 odpowiedział(a) na dajan temat w E39
    w sumie u mnie nie jest az tak źle bo jak silnik ciepły to kręce ok 3-4 sekundy, ale ciekawa rzecz - bo faktycznie cuda z allegro powudują to samo - tzn granie świec przed kazdym odpaleniem a okazuje się ze wystarczy odpiąc jedna wtyczke...
  13. sebos76 odpowiedział(a) na dajan temat w E39
    a jak to działa? że swiece są grzane przed każdym odpalaniem? możesz zapodac jakies foty?
  14. już wiem, w czym jest rzecz wymieniłem złą żarówkę fernlicht H7 55 watt (od długich) zamiast (partklicht) Lampe 5 watt :mad2: :mad2: :mad2:
  15. zgasło mi jedno swiatło postojowe przednie (to co się pali razem z mijania) kupiłem więc żarówkie h7 i wymieniłem tą żarówkę. hmm ku mojemu zdziwieniu przestały się palić obie - lewa i prawa bezpieczniki na oko wszystkie sprawne. wymieniłem dla pewnoiści 33 i 37 i nic światła długie są sprawne ?? co jest grane??? może ktoś pomóc
  16. podjedz do jakiegoś elektryka - niech ci podłączy pod kompa
  17. e 38 to piekny samochód, ale moim skromnym zdaniem silnik 2,5 105kW to trochę za mało na takiego kolosa, lepiej juz poszukać z silnikiem 3.0d spalanie bedzie porównywalne, a kto wie czy 3.0 nie spali mniej...
  18. sebos76 odpowiedział(a) na Outside temat w E36
    ale pali ci 15 l Pb czy LPG? bo to istotna róznica? szwagier miał swego czasu 525iA to i 20 LPG po mieście zima wciągał ;-)
  19. skąd masz te dane dot. spalania? nie są z instrukcji do 318tds spalanie 318 tds z instrukcji: miasto 7,6 trasa 90km/h 4,4 trasa 120km/h 5,8 8,8 w miescie pali 325 tds - wg instrukcji (manualna skrzynia) osiagi 318 tds są takie sobie, ale na pewno nie jest to muł, pozatym można zapodać chipka i jest znacznie weselej :mrgreen:
  20. sebos76 odpowiedział(a) na radek_bmw temat w E36
    podepne sie do tematu: założyłem sworznie meyle (wzmacniane) i potwierdzam, że poprawa prowadzenia i stabilności toru jazdy jest wyraźna
  21. sebos76 odpowiedział(a) na Filipe36 temat w E36
    wlej "dyktę" - ona zwiąże wode i palisz ją - po co spuszczać paliwo???
  22. sebos76 odpowiedział(a) na Grzesiek9 temat w E36
    stary, nikt nie czeka 10 s, no chyba że w tds jak zgaśnie kontrolka grzania świec
  23. sebos76 opublikował(a) temat w E36
    witam. po zmianie z opon lenich na zimówki przezyłem małe załamanie - koła huczą jak jakis młynek. Najgorzej jest przy skręcaniu i odczuwam, że samochod bardziej wozi. rozmiar zimówek 185/65/15. Dodam, zę samochód przyjechał z niemiec na tych zimówkach (jakies nalewki PNEUMAT) na początku tego roku i wówczas nie wydawało mi sie żeby aż tak hałasowały. Opony były zakładane na felgi i koła wyważane... co jest grane?
  24. sebos76 odpowiedział(a) na Grzesiek9 temat w E36
    jakby było coś nie tak z abs to by nie zgasła w ogole, sprawdź czy abs działa - zahamuj mocno na jakiejś ślizgiej nawierzchni- jak pedał hamulca będzie kopać to jest git. jak hamujesz lekko to abs jest niewyczuwalny w ogóle (no chyba że na lodzie jedziesz)
  25. to chyba podobnie jak to, że większość "małych beemek" nakleja sobie naklejki //M .....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.