Treść opublikowana przez sebos76
-
xenony z allegro - comeback
a co z poziomowaniem lamp, przeciez przy xenonach to naistotniejsza sprawa, a te z allegro nie maja zadnej poziomicy
-
pytanie o lusterka zewn.
jesteś pewien na 100%??
-
pytanie o lusterka zewn.
czy mozna w e36 złozyć lusterka elektryczne(do drzwi) tak aby np wjechac do myjni automatycznej, nie chce niczego urwać- chciałem ostatnio je odgiąc ale bałem się że coś pęknie.
-
Sworznie i łączniki - które polecacie?
polecam meyle wzmocnone, sa super- kupiłem nie narzekam są na allegro
-
318tds silnik zle pracuje przez zapalenie swiatel
nastawnik pompy wtryskowej nawalił
-
sworzen wzmocniony??
ja kupiłem te wzmacniane meyle- póki co jest ok. niewielka utrata komfortu, ale genialne prowadzenie. mysle,że na nasze drogi jest dobre rozwiązanie
-
Wyłącznik ABS
stary, masz napęd na tył na zasniezonym placyku możesz robic cuda, po co chcesz odłącać abs>??
-
klekotanie w dieslu
może łańcuch rozrządu hałasuje
-
słabe tuleje wahacza przedniego lemforder
a te od m-ki pasują bez problemu do pozostałych e36 ?
-
słabe tuleje wahacza przedniego lemforder
a co sądzicie o FEBIi?
-
słabe tuleje wahacza przedniego lemforder
niedawno- latem zakładałem tuleje wahacza lemforder- wczoraj byłem na szarpakach i znowu kwalifikują sie do wymiany- luzy i wybite gumy. nasze drogi sa straszne....
-
gorący TDS słabo odpala
w sumie u mnie nie jest az tak źle bo jak silnik ciepły to kręce ok 3-4 sekundy, ale ciekawa rzecz - bo faktycznie cuda z allegro powudują to samo - tzn granie świec przed kazdym odpaleniem a okazuje się ze wystarczy odpiąc jedna wtyczke...
-
gorący TDS słabo odpala
a jak to działa? że swiece są grzane przed każdym odpalaniem? możesz zapodac jakies foty?
-
co jest grane? światła postojowe
już wiem, w czym jest rzecz wymieniłem złą żarówkę fernlicht H7 55 watt (od długich) zamiast (partklicht) Lampe 5 watt :mad2: :mad2: :mad2:
-
co jest grane? światła postojowe
zgasło mi jedno swiatło postojowe przednie (to co się pali razem z mijania) kupiłem więc żarówkie h7 i wymieniłem tą żarówkę. hmm ku mojemu zdziwieniu przestały się palić obie - lewa i prawa bezpieczniki na oko wszystkie sprawne. wymieniłem dla pewnoiści 33 i 37 i nic światła długie są sprawne ?? co jest grane??? może ktoś pomóc
-
kontrolki ABS i ASC oraz prędkościomierz
podjedz do jakiegoś elektryka - niech ci podłączy pod kompa
-
prosze o opinie BMW 725 TDS
e 38 to piekny samochód, ale moim skromnym zdaniem silnik 2,5 105kW to trochę za mało na takiego kolosa, lepiej juz poszukać z silnikiem 3.0d spalanie bedzie porównywalne, a kto wie czy 3.0 nie spali mniej...
-
320i dlaczego tyle pali?
ale pali ci 15 l Pb czy LPG? bo to istotna róznica? szwagier miał swego czasu 525iA to i 20 LPG po mieście zima wciągał ;-)
-
Kupic bmw 318 tds M kombi 1998 r.212k km, z pełnym wypasem?
skąd masz te dane dot. spalania? nie są z instrukcji do 318tds spalanie 318 tds z instrukcji: miasto 7,6 trasa 90km/h 4,4 trasa 120km/h 5,8 8,8 w miescie pali 325 tds - wg instrukcji (manualna skrzynia) osiagi 318 tds są takie sobie, ale na pewno nie jest to muł, pozatym można zapodać chipka i jest znacznie weselej :mrgreen:
-
Zawieszenie - sworznie wahacza
podepne sie do tematu: założyłem sworznie meyle (wzmacniane) i potwierdzam, że poprawa prowadzenia i stabilności toru jazdy jest wyraźna
-
Woda w paliwie
wlej "dyktę" - ona zwiąże wode i palisz ją - po co spuszczać paliwo???
-
[E36] - kontrolka ABS
stary, nikt nie czeka 10 s, no chyba że w tds jak zgaśnie kontrolka grzania świec
-
hałasują zimówki
witam. po zmianie z opon lenich na zimówki przezyłem małe załamanie - koła huczą jak jakis młynek. Najgorzej jest przy skręcaniu i odczuwam, że samochod bardziej wozi. rozmiar zimówek 185/65/15. Dodam, zę samochód przyjechał z niemiec na tych zimówkach (jakies nalewki PNEUMAT) na początku tego roku i wówczas nie wydawało mi sie żeby aż tak hałasowały. Opony były zakładane na felgi i koła wyważane... co jest grane?
-
[E36] - kontrolka ABS
jakby było coś nie tak z abs to by nie zgasła w ogole, sprawdź czy abs działa - zahamuj mocno na jakiejś ślizgiej nawierzchni- jak pedał hamulca będzie kopać to jest git. jak hamujesz lekko to abs jest niewyczuwalny w ogóle (no chyba że na lodzie jedziesz)
-
AC Schnizer CZY JA MAM WZMOCNIONY SAMOCHÓD ?????????????????
to chyba podobnie jak to, że większość "małych beemek" nakleja sobie naklejki //M .....