Skocz do zawartości

sebos76

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebos76

  1. moja 318 tds ma po mieście wg ksiażki 7,6 a rzeczywiście pali w okolicach ok. 8 l/100. natomiast twoja książkowo ma 7,4 po mieście- czyli powinna palic koło 8 również; ale nie przesadzajmy to wszystko zalezy jak jeździsz, korki, jakie dystanse- ja np głównie z pracy i do pracy mam 2,5 km w jedna strone. a nie masz problemu z termostatem? może masz silnik niedogrzany
  2. sebos76 odpowiedział(a) na Grzegorz temat w E36
    polecam exide, mają duze prądy rozruchowe- w sklepie motoryzacyjnym dobiorą ci z katalogu
  3. podłącze sie pod temat :czy jazda z niedogrzanym silnkiem (wskazówka na 1/3 a nie pionowo, btw latem jak byłem w chorwacji i upały były niemiłosierne to wskazówka stała idealnie pionowo a teraz jak jest zimno to nie stoi w pionie) bo chyba mam podobne objawy powoduje zwiekszone zuzycie paliwa?
  4. tak, jak właczysz obieg zamkniety to włacza sie automatycznie klima - podejrzewam, ze w zamysle inzynierów z bmw chodziło o osuszenie wnetrza auta zeby nie parowały szyby
  5. regulacja temperatury 2 strefowa kierowca/pasażer
  6. ja mam w planach zakup e39 530d w kombiaku - taka kombinacja budy i silnika wydaje mi sie doskonałym kompromisem osiągi/ekonomia
  7. sebos76 odpowiedział(a) na bewup temat w E36
    185/65/15 ja tez takie mam oryginaly z niemiec byly juz w samochodzie zamontowane taki rozmiar zimówek
  8. sebos76 odpowiedział(a) na best temat w E38
    to może lepiej kupic od razu 535d - ma 2 turbospężarki. "dieslowska rakieta z monachium"
  9. sprawdź sonde lambda
  10. szkoda, myslałem ze coś jest przepalone
  11. w czerwonym kółku na zdjęciu - pokrętła od nawiewu http://img70.imageshack.us/img70/5141/bbmmwwwyt2.jpg
  12. sebos76 odpowiedział(a) na thomson20 temat w E36
    sprawdz na szarpakach- stawiam na sworznie ja tez tak mam musze wymienic, i chyba kupie te wmocnione meyle z allegro (bez gumy)
  13. sprawdz czujniki - bolce w drzwiach tylnych może tylne drzwi sie słabo domykają - wciskaj po kolei bolce palcem do oporu ja tak miałem. btw oświetlenie wewn w e36 jest super - bardzo mi sie podoba jak to sprytnie niemiaszki rozwiązały- wchodzisz do samochodu zapala sie i i sciemnia sie powoli dopiero jak przekrecasz kluczyk - super!!!!-
  14. sebos76 odpowiedział(a) na bizon_a2t temat w E34
    jeżeli "samochód jest włączany" - rozumiem że chodzi ci o to ,że pracuje silnik to nie ma to nic wspólnego z aku, podejrzewam, ze masz źle cos podłaczonei robi ci zwarcia gdzies i przepala bezpieczniki
  15. E 39 kombi też jest ładna, wszystko zależy od tego do czego potrzebujesz samochód i jak liczną masz rodzinę.... ja np teraz kupiłbym kombi:mam sedana, którego bagaznik jest srednio praktyczny, ale za to sylwetka samochodu jest bardzie drapiezna, kombi kojarzy sie przewaznie z autem typowo rodzinnym
  16. sebos76 odpowiedział(a) na MacArthur temat w E36
    na kielichu jest naklejka z nazwą lakieru u mnie: artissilver metalic
  17. co to może być, zła geometria czy element zawieszenia ? chodzi o tylne koła?
  18. dziękuje wszystkim za odpowiedzi, jeździł bym pewnie w nieswiadomości- byłem przekonany że abs jest. Potem pogodziłem sie losem, hmm pewnie nie ma no cóż , w poprzednim samochodzioe nie miałem i tez sie dało przeżyć Ale...Okazuje że jest, tylko niesprawny: łajza, która sprzedawała mi samochód wykręciła żaróweczkę od abs!!!! :mad2: Okręciłem licznik:patrzę: zaróweczki nie ma.... wkręciłem pali się jak byk na żółto kontrolka czyli teraz do elektryka, sprawdzac czujniki, przekaźniki, itp... :mrgreen:
  19. i przez kierownice nie widze czym odkręcić :śrubokręt krzyżowy sie kręci, co to jest torxy???
  20. sebos76 odpowiedział(a) na thomson20 temat w E36
    tez miałem ten problem- wymieniłem tarcze i klocki i jest ok kierownica nie telepie przy hamowaniu
  21. chodzi mi o przekaaźniki od abs w skrzynce bezpieczników: mam 2 takie czerwone z napisem ABS, ale abs nie działa (hamowanie w piachu- wszystkie koła ryją) i kontrolka abs sie nie pali w ogóle, bezpieczniki od abs sprawne... dzis sprawdzam czy żaróweczka nie jest przepalona
  22. mam podobny problem - grzeje tylko w plecy a d..a zimna.... :mad2:
  23. dzis kasowałem inspekcję: wystarczy przekręcic zapłon i drucikiem połączyć pin 7 z masą (śrubka amorka) i to wszystko- działa!!!
  24. sebos76 odpowiedział(a) na Wolverine temat w E36
    na allegro jest tylko 1 chip do tds (750 pln) i co ciekawe koles, który to sprzedaje ma same pozytywy, ja chyba przy przyplywie gotówki w końcu zapodam, bo miałem różne koncepcje już... mysle że mojej starej padace to ani nie zaszkodzi ani nie pomoże ;-) http://www.allegro.pl/item128512058_chip_do_bmw_e_36_e_34_td_i_tds_okazja_.html
  25. dzieki juz znajde teraz to złącze

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.