Treść opublikowana przez sebos76
-
Po zimie nie działa klima
ja dzis nabiłem klimę, chłodzi idealnie, a przedtem chłodziła ale słabiej. przyjemnośc trwała 3 minuty i kosztowała 50 PLN
-
2 dorosłych+ dziecko w e36 sedan
kiedys kolego były inne czasy, maluch i telewizor Rubin to był szczyt marzeń a bmw to sie nawet nikomu nie sniło
-
2 dorosłych+ dziecko w e36 sedan
cóz pozostanie wybór wózka który sie zmiesci, albo zamiana na touring...
-
problem z uruchamianiem diesla
tylko to na allegro jest do tds a nie do 320 d (common rail). poza tym jeśli masz oryginalny przebieg 130 tkm to silnik powinien chodzic jak zyleta, moze masz ako słaby, swiece żarowe sprawdzałeś?
-
2 dorosłych+ dziecko w e36 sedan
a jak jest w e36 touring? jest lepiej pod wzgledem składowania wózka? z danych wynika,ze bagaznik w sedanie podobno jest większy niż w kombi, ale za to kombi jest wyższy
-
2 dorosłych+ dziecko w e36 sedan
w związku z faktem,że niedługo powiększy mi się familia mam pytanie do szanownych forumowiczów, jak spisuje sie sedan e36 do zabawy z transportem dziecka (wózek itd.) Zastanawiam się powaznie czy wózek dzicięcy da sie tym przewozic , macie jakieś doświadczenia?? Czy nadwozie kombi pod tym względem bedzie lepsze, czy lepiej sprzedać e 36 i kupic "5"?
-
Pomoc przy wyborze TDSa
bierz 325 tds, kupisz 318 tds i bedziesz kombiniował z chipami i innymi wynalazkami, jedyny plusik 318 to niskie spalanie, nizsza polisa ubezpieczeniowa, niższe koszty ekspolatacyjne
-
Dodatkowa moc
jesli zrobisz jakąkolwiek modyfikacje podnoszacą moc, to bedziesz szybciej i dynamiczniej jeździł (sprawdzone). W Twoim przypadku- oczekujesz ekonomii i dobrych osiągów nie wiem czy nie pokusiłbym sie na sprzedaz tej 316 i kupno np 325 tds i zapodac chipa....
-
Schowek - krzywo się zamyka
ja też mam z lewej strony szerszą szparę w schowku, to chyba taki urok tych schowków w e36
-
ile wydajecie miesięcznie na paliwko
350-550 zł, to zalezy ile jeżdze, poza tym to takie zamkniete koło, wiem że moja becia duzo nie pali to duzo jeżdze...w koło komina - luty: 1940 km za 530 zł....
-
Brak mocy w 318tds
kurde mi od jakiegoś czasu troche olej kapie jakby spod tego egr ale tak sie zastanawiam bo tam wchodzi wężyk jakiś i może z tego jakieś nieszczelności są...
-
PERMANENTNY ZAWAŁ SERCA W E36 1,8TDS
jeżeli twierdzisz, że akumulator jest leciwy, to spróbuj zainwestowac w nowy, a nóż widelec
-
Przekładka z E46 do E36
cos na forum kiedys było: lampy i grill od e46 ktos jakimś cudem wpasował w e36, była chyba tez przerabiana maska, ale...nie lepiej sprzedać e36 dołożyć pare tysi i kupić e 46? :D
-
PERMANENTNY ZAWAŁ SERCA W E36 1,8TDS
masz gdzies w samochodzie upływ prądu, albo alternator ci nie doładowuje go tak jak należy, co do bzyczenia w okolicach nawiewu czy radia to jest to normalna sprawa. Podjedź do jakiegoś dobrego elektryka, niech sprawdzi ładowanie i czy gdzies ci ten prąd nie ucieka przy wyłączonym zapłonie. A ten Twój akumulator ile ma lat?
-
Wymiana kierunków
ja kupiłem te cleary sa ogólnie ok, ale troche za bardzo kontrastują z reflektorami dymionymi, więc lepsze byłyby kierunki dymione, nawiązujące kolorystycznie do oryginalnych reflektorów
-
Zamek Cenralny - tragedia
zasadnicze, bo jak ktoś coś majstrował przy centralnym kiedyś, mogło się coś popitolić, a jak nic nie było grzebane to coś chrzani się w cenralce od cenralnego zamka(za schowkiem) ja np dokładałem sobie pilota do centralnego zamka i tak mi podłączyli, że spalił sie siłownik od wlewu paliwa, kupiłem uzywany na allegro i raz zamykał, raz nie zamykał- okazało sie że coś było źle podłączone. teraz na szczeście wszystko jestOK , ale musiałem jechać reklamować fuszerkę
-
Zamek Cenralny - tragedia
a msz oryginalny central na pilota, czy dokładany pilot dodatkowo?
-
E36 325TDS warto czy nie
rudy 102, jaki masz rocznik tej bmki? bo ten przebieg jest no.... jakby to powiedzieć ... bardzo optymistyczny :cool2: i jesli naprawdę jest prawdziwy, to ustawiam sie w kolejce do zakupu twojej 325 tds :mrgreen:
-
Holowanie
na logike żaden pojazd bez oc nie ma prawa poruszać sie po drodze, nawet holowany, co innego na lawecie Art. 130a. 1. Pojazd jest usuwany z drogi na koszt właściciela w przypadku: 1) pozostawienia pojazdu w miejscu, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub w inny sposób zagraża bezpieczeństwu; 2) nieokazania przez kierującego dokumentu stwierdzającego zawarcie umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu lub stwierdzającego opłacenie składki tego ubezpieczenia; /pojazd holowany też jest uczestnikiem ruchu drogowego- może nastąpić zdarzenie drogowe, w którym uczestniczy pojazd holowany i inny pojazd/ także kolego bezstresowo to laweta tylko Ci pozostaje- albo wykupic OC na ten samochód
-
E36 325TDS warto czy nie
odpalanie zimą tds nie stanowi żadnego problemu, jeśli masz sprawne świece żarowe i przy dużych mzozach dodany środek obniżający temp. zamarzania. jest ok. ja przed zakupem tds sie troche bałem ale jestem bardzo zadowolony. Jesli chodzi o 325 tds, to ten silnik w tej budzie spisuje sie znakomicie,trzeba tylko kupic egzemplarz w miarę niezajeżdżony o co jest trudno, bo ludzie kupuja ekonomiczniejszego diesla, nie po to by trzymać go w garażu....
-
Ceny benzyny znów szaleją
dlatego ciesze się że mam oszczędnego diesla :mrgreen:
-
PRZEKLADKA TURBINY W TDS
dokładnie, jak brakuje ci mocy, to załóż chipa - efekt natychmiastowy :lol:
-
PROBLEM Z e 36 318tds
a ciężko zapala na zimno czy na ciepłym silniku?
-
[E36] Jak to jest z ABSem w rocznikach 91
zgadza sie kolego, ja jeździłem dobre pół roku z rozwalonym abs i nawet o tym nie widziałem- myslałem że nie mam abs i ktos wykręcił kontrolkę od abs zeby sie nie swieciła. jednakże czasami abs sie przydaje - sytuacja jak np hamujesz zjeżdzjąc delikatnie na pobocze, na który jest piasek, jedne koła na asfalcie, a drugie na sypkim, slizgim podlożu. poza tym przy hamowaniu awaryjnym mniej zużywaja sie opony -;)
-
pytanie odnosnie kupna samochodu...
zgadzam sie z kolega bieniem -auto pewniejsze jest - im np nie opłaca sie robic specjalnie pseudo napraw w starych rzęchach, niemiaszki jescze tak nie kombinuja, co innego turasy.