Skocz do zawartości

sebos76

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebos76

  1. sebos76 odpowiedział(a) na Varrol temat w E36
    ja dzis nabiłem klimę, chłodzi idealnie, a przedtem chłodziła ale słabiej. przyjemnośc trwała 3 minuty i kosztowała 50 PLN
  2. kiedys kolego były inne czasy, maluch i telewizor Rubin to był szczyt marzeń a bmw to sie nawet nikomu nie sniło
  3. cóz pozostanie wybór wózka który sie zmiesci, albo zamiana na touring...
  4. sebos76 odpowiedział(a) na wicher temat w E46
    tylko to na allegro jest do tds a nie do 320 d (common rail). poza tym jeśli masz oryginalny przebieg 130 tkm to silnik powinien chodzic jak zyleta, moze masz ako słaby, swiece żarowe sprawdzałeś?
  5. a jak jest w e36 touring? jest lepiej pod wzgledem składowania wózka? z danych wynika,ze bagaznik w sedanie podobno jest większy niż w kombi, ale za to kombi jest wyższy
  6. w związku z faktem,że niedługo powiększy mi się familia mam pytanie do szanownych forumowiczów, jak spisuje sie sedan e36 do zabawy z transportem dziecka (wózek itd.) Zastanawiam się powaznie czy wózek dzicięcy da sie tym przewozic , macie jakieś doświadczenia?? Czy nadwozie kombi pod tym względem bedzie lepsze, czy lepiej sprzedać e 36 i kupic "5"?
  7. sebos76 odpowiedział(a) na Perez temat w E36
    bierz 325 tds, kupisz 318 tds i bedziesz kombiniował z chipami i innymi wynalazkami, jedyny plusik 318 to niskie spalanie, nizsza polisa ubezpieczeniowa, niższe koszty ekspolatacyjne
  8. sebos76 odpowiedział(a) na vitzeq temat w Ogólnie o BMW serii 3
    jesli zrobisz jakąkolwiek modyfikacje podnoszacą moc, to bedziesz szybciej i dynamiczniej jeździł (sprawdzone). W Twoim przypadku- oczekujesz ekonomii i dobrych osiągów nie wiem czy nie pokusiłbym sie na sprzedaz tej 316 i kupno np 325 tds i zapodac chipa....
  9. sebos76 odpowiedział(a) na Varrol temat w E36
    ja też mam z lewej strony szerszą szparę w schowku, to chyba taki urok tych schowków w e36
  10. 350-550 zł, to zalezy ile jeżdze, poza tym to takie zamkniete koło, wiem że moja becia duzo nie pali to duzo jeżdze...w koło komina - luty: 1940 km za 530 zł....
  11. kurde mi od jakiegoś czasu troche olej kapie jakby spod tego egr ale tak sie zastanawiam bo tam wchodzi wężyk jakiś i może z tego jakieś nieszczelności są...
  12. jeżeli twierdzisz, że akumulator jest leciwy, to spróbuj zainwestowac w nowy, a nóż widelec
  13. sebos76 odpowiedział(a) na hubal temat w E36
    cos na forum kiedys było: lampy i grill od e46 ktos jakimś cudem wpasował w e36, była chyba tez przerabiana maska, ale...nie lepiej sprzedać e36 dołożyć pare tysi i kupić e 46? :D
  14. masz gdzies w samochodzie upływ prądu, albo alternator ci nie doładowuje go tak jak należy, co do bzyczenia w okolicach nawiewu czy radia to jest to normalna sprawa. Podjedź do jakiegoś dobrego elektryka, niech sprawdzi ładowanie i czy gdzies ci ten prąd nie ucieka przy wyłączonym zapłonie. A ten Twój akumulator ile ma lat?
  15. sebos76 odpowiedział(a) na bodziotx temat w E36
    ja kupiłem te cleary sa ogólnie ok, ale troche za bardzo kontrastują z reflektorami dymionymi, więc lepsze byłyby kierunki dymione, nawiązujące kolorystycznie do oryginalnych reflektorów
  16. sebos76 odpowiedział(a) na Pinio74 temat w E36
    zasadnicze, bo jak ktoś coś majstrował przy centralnym kiedyś, mogło się coś popitolić, a jak nic nie było grzebane to coś chrzani się w cenralce od cenralnego zamka(za schowkiem) ja np dokładałem sobie pilota do centralnego zamka i tak mi podłączyli, że spalił sie siłownik od wlewu paliwa, kupiłem uzywany na allegro i raz zamykał, raz nie zamykał- okazało sie że coś było źle podłączone. teraz na szczeście wszystko jestOK , ale musiałem jechać reklamować fuszerkę
  17. sebos76 odpowiedział(a) na Pinio74 temat w E36
    a msz oryginalny central na pilota, czy dokładany pilot dodatkowo?
  18. sebos76 odpowiedział(a) na chruper temat w E36
    rudy 102, jaki masz rocznik tej bmki? bo ten przebieg jest no.... jakby to powiedzieć ... bardzo optymistyczny :cool2: i jesli naprawdę jest prawdziwy, to ustawiam sie w kolejce do zakupu twojej 325 tds :mrgreen:
  19. sebos76 odpowiedział(a) na Vikus temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    na logike żaden pojazd bez oc nie ma prawa poruszać sie po drodze, nawet holowany, co innego na lawecie Art. 130a. 1. Pojazd jest usuwany z drogi na koszt właściciela w przypadku: 1) pozostawienia pojazdu w miejscu, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub w inny sposób zagraża bezpieczeństwu; 2) nieokazania przez kierującego dokumentu stwierdzającego zawarcie umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu lub stwierdzającego opłacenie składki tego ubezpieczenia; /pojazd holowany też jest uczestnikiem ruchu drogowego- może nastąpić zdarzenie drogowe, w którym uczestniczy pojazd holowany i inny pojazd/ także kolego bezstresowo to laweta tylko Ci pozostaje- albo wykupic OC na ten samochód
  20. sebos76 odpowiedział(a) na chruper temat w E36
    odpalanie zimą tds nie stanowi żadnego problemu, jeśli masz sprawne świece żarowe i przy dużych mzozach dodany środek obniżający temp. zamarzania. jest ok. ja przed zakupem tds sie troche bałem ale jestem bardzo zadowolony. Jesli chodzi o 325 tds, to ten silnik w tej budzie spisuje sie znakomicie,trzeba tylko kupic egzemplarz w miarę niezajeżdżony o co jest trudno, bo ludzie kupuja ekonomiczniejszego diesla, nie po to by trzymać go w garażu....
  21. dlatego ciesze się że mam oszczędnego diesla :mrgreen:
  22. sebos76 odpowiedział(a) na gruby588 temat w E34
    dokładnie, jak brakuje ci mocy, to załóż chipa - efekt natychmiastowy :lol:
  23. a ciężko zapala na zimno czy na ciepłym silniku?
  24. zgadza sie kolego, ja jeździłem dobre pół roku z rozwalonym abs i nawet o tym nie widziałem- myslałem że nie mam abs i ktos wykręcił kontrolkę od abs zeby sie nie swieciła. jednakże czasami abs sie przydaje - sytuacja jak np hamujesz zjeżdzjąc delikatnie na pobocze, na który jest piasek, jedne koła na asfalcie, a drugie na sypkim, slizgim podlożu. poza tym przy hamowaniu awaryjnym mniej zużywaja sie opony -;)
  25. zgadzam sie z kolega bieniem -auto pewniejsze jest - im np nie opłaca sie robic specjalnie pseudo napraw w starych rzęchach, niemiaszki jescze tak nie kombinuja, co innego turasy.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.