Treść opublikowana przez sebos76
-
SPARRING 540iA vs 530D
i tak najwazniejszy jest kierowca... dzis sie usmiałem na tvn turbo był ang. program vroom vrooom i jakis kierowca wyscigowy jadąc karawanem pogrzebowym wyprzedził na torze kolesia w nissanie sportowym 350z
-
opinie na temat nowego technicznego rozwiazania forum
do pawła sitek: kolego, popracuj nad ortografią. oczy bola od "urzytkowników" itp
-
problem:pokrętło temperatury powietrza nawiewu i klima
jak nastawisz w zimnym samochodzie na siebie i pasażera 22 oC to bedzie ci dmuchac tak długo cieplym, az sie nagrzeje w samochodzie do 22 0c , potem bedzie ci dmuchało chłodnym o temp ok 22 oc. Takprzy okazji: Włączenie obiegu zamknietego latem lub wiosną równiez włącza klimę - gdy masz ustawioną w srodku niższa temp.
-
zawieszenie
łozysko pewnie wyje
-
zawieszenie
łozysko pewnie wyje
-
Hak holowniczy - ABC - parę pytań
z ta zaślepka do haka na allegro to sa jaja, bo na allegro sprzedają zaslepki, ale nie do haka, tylko do ucha co wkrecasz w zderzak. ja zamówiłem taka zaślepke, bo ktoś mi ukradł zaślepkę haka- mam hak odłączalny, oryginał bmw
-
Filtr pyłkowy 318 tds
tu masz linka http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=11803 z mojej strony dodam jeszcze, że dość ciężko sie to wyjmuje, ale jak już raz to zrobisz, to bedziesz wiedział o co biega....
-
Filtr pyłkowy 318 tds
a masz klime ? jest instrukcja w dziale zrób to sam
-
aby furka nie zniknela
najlepsze zabezpieczenie dla własnego spokoju, to jakis ukryty pstryczek + auto casco :D
-
czujnik abs tył
ja kupiłem do e36 czujnik do abs, który był w ogóle inny niż ten co mi padł (inne mocowanie, kształt) i wszystko chodzi miodzio....
-
Opony nie chcą tracić przyczepność na 2 i 3 biegu 520 24V
żeby ruszać z piskiem na trójce....to na jedynce chyba z ogniem :duh:
-
530D vs 530i
tak własciwie, to temat jest bez sensu- benzyniaki i diesle maja inne charakterystyki, po co to porównywac. Wiadomo, że zwolennicy klekotów i tak zostaną zwolennikami klekotów(ekonomia i dobra elastyczność, bez konieczności redukowania na "3" przy wyprzedzaniu, możliwość prostego podniesienia mocy i momentu chipem), a zwolennicy "mocnych benzyniaków"- zwolennikami "mocnych benzyniaków "( wysokie obroty redukcja na "3" i zjedzenie każdego diesla) :lol:
-
530D vs 530i
za to nowe 530d (6,8s)i 530i (6.5s)dzieli tylko 0,3 s na korzyść 530i, co ciekawe z kolei 80-120 jest już lepsza i to duzo 530 d (tu chyba moment robi swoje 500Nm :5,1s) a 530i 6,6 s (moment 300Nm). I tak prawdę powiedziwszy to ja wole jechac szybciej 80-120 niz od 0-100 dane: http://www1.bmw.pl/produkty/samochody/bmwserii5/limuzyna/ OT looknijcie na osiągi 535d- to jest dopiero torpeda.....272 KM i 560 Nm no comments :twisted2:
-
Nowy model lamp..
lepsze są chyba te z allegro z zespolonym kierunkiem.: http://www.allegro.pl/item162918880_lampy_nowe_bmw_e36_coupe_black_elektr_regulacja_.html
-
My i inni uzytkownicy drog
i tak najlepsi są ci, co wyprzedzają, żeby za 100 m skręcić gdześ z drogi do swojej wioski.... niestety, czasmi dotyczy to również "buraczanych" własciecieli bmw :oops:
-
320d nie ciagnie pomiedzy 2500-3500 obr
a filtry paliwa i powietrza wymieniałeś ostatnio? może masz jakis syf w filtrze paliwa
-
Co sadzicie o stacjach "Jet" ?
ja ostatnio zalałem do pełna na JEt koło centrum Matarnia w Gdańsku i musze powiedziec, ze silnik mi odżył.... bo miąłem reszte paliwa z BP i tak zaczął mulic, że koniec także jest ok na jet
-
Problem na śniegu? Przede wszystkim pyt. do posiadaczy e60!
niestety panowie, tylny napęd nie jest stworzony do pokonywania zasnieżonych leśnych dróg itp.( a zwłaszca wniesień) Każdy kto jeździł kiedyś przednionapędówką (lekką) z dobrymi /nowymi/ zimówkami wie, że praktycznie nie ma górki pod która by zimą nie podjechał. Ja np. miałem punto, które było o 30% lżejsze niż moje e36 i śmigałem po śniegu jak czołg (w mojej okolicy jest mnóstwo fanastycznych leśnych i polnych dróżek po których uwielbiam jeździć- Zaborski Park Krajobrazowy) Po przesiadce w e36 pod koniec zeszłej zimy przeżyłem szok, jak łatwo mozna stanąć w miejscu podjeżdżając pod górkę.... :cry:
-
siłownik- wlew paliwa
właśnie przerabiam ten temat: wszystko zaczęło sie od montażu pilota do centralnego zamka. elektyk, który mi to podłączał cos sknocił i spaliło mi siłownik od wlewu paliwa. kupiłem uzywany na allegro i okazuje się że zamyka tylko jak się zamyka samochód z kluczyka, a jak pilotem to "tak jakby chciał zamnąć" robi takie krótkie ruchu i stoi w miejscu ;-(
-
[E34] Roznice Silnika 525TDS a 525TD ???
głównie różnią się intercoolerem (tds) i jego brakiem (td)
-
Kasowanie Inspekcji E36 Coupe
ja kasowałem pin 7 + śruba od amorka i poszło.... masa na złączu nie działała mi a na karoserii od razu
-
Niedogrzany silnik - czyzby termostat?
byc może faktycznie macie inny - bo ja wymieniałem sam termostat bez fajki, ale warto wymienieć - choćby na paliwie szybko sie zwróci....
-
Niedogrzany silnik - czyzby termostat?
w 'dziale zrób to sam' jest opis jak sie to wymienia. ja do tds kupiłem termostat za 30 zł. wszystko jest ok. super szybko sie nagrzewa silnik. na trasie nie "wywiewa" temperatury - wcześniej miałem podobne objawy jak Ty. No i spadło zużycie paliwa... :8)
-
Zmrozone szyby
teraz to może być trudne, ale powinienes wysuszyć samochód dobrzew środku (pod dywanikami itp)- masz dużo wilgoci w środku i skrapla sie ona na szybach od wewnątrz i zamarza
-
Jak najdalej dojechaliście swoją Beemką ?
e36 318_tds'95r. Chorwacja w tegorocznych megaupałach-2500 km w obie strony bez problemów. samochód szedł jak burza po ichnich autostradach. Z powodu upałów brakowało mocy czasami juz w samej Chorwacji na serpentynach- intercooler nie radził sobie z chłodzeniem