Treść opublikowana przez marek760i
-
trzy pokolenia siódemki...
e nie, to nie Linkoln tylko BMW, chociaz raz tak jechałem sobie z tyłu jak dyrektor niejaki ale to nie to,
-
bmw 525tds i olej z lidla
w niemcach też jeżdżą na tym oleju taryfiaze i nic sie nie dzieje
-
trzy pokolenia siódemki...
ja własnie mam takie po lifcie 750iAL jestem z niego bardzo zadowolony to jest własciwa fura nie za stara nie za młoda akurat dla kogoś kto chciałby być szczęsliwym posiadaczem E 38 a ja zaryzykuje E 65 i opowiem czy warto jezeli mi sie nie spodoba jak wiekszosci to wracam do E 38 a jak mi sie sprawdzi to oczywiście będe wszystkich namawiał na E 65 a to mój ostatni nabytek %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/bmw.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/bmw1.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/bmw2.jpg czy ktoś ja przygarnie
-
trzy pokolenia siódemki...
ja miałem wszystkie siódemki opruczoczywiście E 65 E 23 735 aż 10 lat jeździłem auto niezniszczalne nie zawiodła mnie nigdy wkońcu wywaliłem na złom bo nikt nie chcial E 32 750iL krutko 1 rok wkuzała mnie ciagle costam sie psuło E 38 750 druga z kolei, super fura nic sie nie psuje nic mie nie wkuza zawsze taka chciałem odkad je wypuścili ale napewno ją oleje jak kupie sobie E 65 nie mam zadnych sentymentów do starych aut stare to stare na złom
-
tylny most lekko sie "poci"
no to tam jest simering
-
Swieci poducha po zdjeciu i zalozeniu kierownicy
wystarczy skasować, a jak sie zdejmuje kierownice to niewolno włączać zapłonu
-
tylny most lekko sie "poci"
cze. oleju wchodzi 1,5L a ten wyciek to gdzie jest od strony wału czy na półosiach
-
E34 535
ja niewiem skądsie biora te ceny, wartość mojej 535 szacuje na około 10 tys ale ja mam jak na te lata pełną opcje( skóra klima szyber 4 el szyby) no i gaz też mam, niska cena to pewnie koszt paliwa bo taka 535 potrafi dobrze jeczać ale i dobrze spalic i pewnie to dlatego lub jest jakaś usterka aczy E 34 czy E 32 to już pozostawiam tobie,oczywiście budowa podobna osiągi podobne E 32 wieksze E 34 troszke mniejsze cena porównywalna ja oczywiście zostawiłem sobie E 34 do takego sobie skoczenia tam i tu take fik mik i już jest poprostu zwinniejsza od E 32 a pozatym to to samo
-
chlodnica oleju gdzie ja zamontowac
ma być pod chłodnicą wody, ale weź ją wypiepsz razem z przystawką i wkrec sam filtr jak było w 2 litry
-
E34 535
silnik 3,5 to dosyć mocna i trwała jednostka, ja osobiście posiadam takowy egzemplaż jestem z niego b zadowolony ma to ponad 200 koni jedzie sie tym żwawo mimo to ,że ma najechane 280 tys chodzi jak nowy nie jest awaryjny bo niema sie co tam psuć, jedynie przepływomież jak auto jest na zwykłym gazie, żle dostrojonym, jak kupisz zadbany egzemplaż będziesz jeźdźił i jeździł
-
e39 tylko ktore benzyna czy diesel.
ja bym proponował 2,8 lub coś większego np 4,4 bo za dieslami nie przepadam podobnie jak Pelikan, ale oczywiście to twój wybór
-
turing tylna szyba
a napewno szyba sie otwiera bo w nie wszystkich sie otwierały, najlepiej poznać czy szyba ma własne siłowniki
-
Stuki w moście
lepiej zmień cały most
-
Wyciek z pod filtra oleju!! Pomocy!! Co to za guzik??
Robert dobrze prawi ale z tego co pamietam nie wszystkie miały zabezpieczenia niektóre były zaprasowane ale sprawdż jakie jest u ciebie a nóz sie uda
-
Wyciek z pod filtra oleju!! Pomocy!! Co to za guzik??
to najprawdopodobniej zaślepka kanału olejowego albo zawór zwrotny oleju najlepiej wymień przystawke niewiem czy klejenie cos da bo to olej pod cisnieniem leci i klej moze nie wytrzymać
-
BMW 740d
dobra nalejcie na to kto gożej truje dzisiaj jak wczoraj wspomonałem zjechało sie cztery E 38 + moja piąta ale było, było fajnie każdy chodził i zaglądał do nieswojej, ale nie robilismy żadnych prób ani popisów bo nie o to chodziło poprostu pogadułki kto chciał został podłączony pod kompa (oczywiście gratis) i takie tam, wiadomo najlepiej wypadły 750ki były dwie chociaz 728 też była ładna bo mimo ,ze młody szczyl ale bardzo dba o auto i nie katuje go, trzeba by kiedyś gdzies urządzić taki zjazd ale z 50 E 38 to dopiero by było najlepej gdzieś, niewiem gdzie ale nie na drugim końcu polski bo nie jade
-
BMW 740d
widziałem pare 750 i ne wszystkie miały nawet navi więc nie jest to take takie oczywiste ,ze muszą wszystko mieć, u mnie jutro zbiera sie śmietanka będzie kilka E 38 będą te wypasione na maxa i te zwykłe zwyczajne te z małymi silnikami i te znajwiekszymi to dopero uczta dla oka bedzie a jezeli chodzi o auto me to nic nie trzeba przy nim robić bo to auto me i musi jeździć jak nowe i wygladać jak nowe, poprostu siadać jechać, kólka ma zimowe kolor fjordgrau metalic, poduszek 8, oczywiście bezwypadkowy
-
problem ze swiatłami
właśnie ten. a jeszcze dokładniej to ten gdzie w E 34, E 32 jest głośnik jak masz tą fure na xenonie to ja taki LCM posiadam. szt, raz
-
kto wymnienial pasek rozrzadu w m40
no bo tam jest lewy gwint i jeszcze najlepiej jak jest pasek złozony to wtedy łatwiej odkręcić
-
BMW 740d
:clap:
-
Wciskam pedał sprzęgła ---> zapalają się światła STOPu ??
dziwne wręcz niemożliwe na sprzegle nie ma żadnego czujnika takiego jak na sropie?
-
schemat wymiany rozrzadu w m20 b2,o
http://www.marek760i.republika.pl/roz.jpg
-
sprzęgło gumowe
tu masz wszystko http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=35098&highlight=mercedesie
-
problem ze swiatłami
odpowiadam, LCM to moduł świateł
-
problem ze swiatłami
znam przypadek nie ty pierwszy to wina LCMu