Treść opublikowana przez marek760i
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
ma
-
Ręczny E32
to wszystlo jest zabudowane z pod spodu w sumie widać tylko pancerz ale zdejm skóre z wajchy od ręcznego i końcówki linek widać po dwie nakrętki na gwintowanej cześci linki do rególacji. jezeli linki są to może ktoś wyjoł szczęki i dlatego lata bez oporu
-
Ręczny E32
ręczny w E 32 nie działa na klocki tylko ma wewnątrz tarczy małe bęby. i w ten bemben hamują małe szczęki i pewnie te szczęki sie skończyły lub rozleciały
-
lewe powietrze?
no właśnie to sprawdź tą membrame pod kolektorem
-
jak wymnienić dolny prawy wahacz?
żeby wymienić wachacz trzeba odkręcić od spodu amora 3 śruby na klucz 19 i jeszcze drązek kierowniczy (końcówke) potem odkręcasz najlepiej obydwa wachacze od karoseri i już to całe ustrojstwo masz w garści troche roboty jest ale tak jest najlepiej to całe odkręcić żeby sie dostać do nakretki wachacza dolnego
-
Mocowanie kierownicy - czy sa dwa różne typy ?
który rok auta
-
Mocowanie kierownicy - czy sa dwa różne typy ?
różne wielokliny są
-
Wymiana lewego lusterka w E32
w siatce tego głośnika jest mały wkrę na rogu pod plastikową zaslepką wykręć go wyjm głośik w środku znowu wkręt i trujkątny plastik zdjęty potem tylko 1 śruba imbus 6 i lusterko twoje
-
filmik e 39
ciekawe na ile parkowań to auto wystarczy :D
-
e-39 525tds
:D daj już spokój :D widzisz wszyscy sie wkużają na to twoje pole :D ty wiesz swoje ja wiem swoje :D na temat TDSa :D
- nawiew
-
e38 750il "98/99 35tyskm..co sadzicie?
a tego to nie widziałem tej maski ,że taka poczochrana myślałem,że jest w igle fura to ciekawe co sie z nią stało to fakt cena za wysoka
-
e38 750il "98/99 35tyskm..co sadzicie?
romek słuchaj tu cena nie jest zła tylko że to auto to nie ma navi fabrycznej tylko cośtam dokładane a ten bord z navi i tv to cały bajer tego auta o i jeszcze telefonu nima i siedzenia chyba nie na prąd jakby to wszysko było to warto za te pieniądze
-
E 38 jazda 725 TDS
biernus słuchaj to nie było porównanie tylko przejażdżka nawet przez myśl mi nie przeszło ,ze zabrzmi to jak porównanie chciałem poprostu opisać niemoc tego auta z tym silnikiem i to wszystko a nawiasem mówiąc nie 5,0 tylko 5,4 E 38 ma silnik
-
...odczytanie bledow komputera 535i
Remor nie do ciebie mówie tylko do kolegi Zbicha nie widzisz to on tu pisze o jakiś kontrolkach których nie ma w aucie ja też mam 535 i takiej kontrolki nie mam. teraz Remor mówie do ciebie jak ty chcesz przeprowadzić diagnoze jak czytać nie umisz, czytaj tekst a nie coś chszanisz o jakiejs skórze i nowej 760. niemam 760 tylko 750
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
żeby nie być goło słownym wklejam następną tak jak wcześniej mówiłem przepalam ją raz na jakiś czas w tym roku jeszcze nie było okazji %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/8k.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/8k1.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.marek760i.republika.pl/8k2.jpg
-
E 38 jazda 725 TDS
na ogół nie jeżdze cudzymi autami ale to była pokusa nie do odparcia zresztą i tak musiałem sie karnąć żeby wyczaić czy zawieszenie w normie bo koleś świeżo nabył ten pojazd z zagranicy i zamierza nim jechać na robote do holandi i przyprowadził żeby mu to przejżec
-
Jak wyjac mechanizm wycieraczek ?? [PILNE]
musisz odkrecić tą klape od wentylatora i tamtędy wyjąć klapa pod baniakiem wyrównawczym
-
E 38 jazda 725 TDS
że volkswageny i audi są najlepsze to wiedziałem ale reno i do tego jeszcze twingo to pierwsze słysze, popatrz popatrz to sie porobiło
-
E 38 jazda 725 TDS
dziś pierwszy raz dosiadłem taką rakiete wrażenia Panie Boże wszechmogący uchroń nas od takich przyśpieszeń jakie posiada 725 TDS ale od początku wsiadłem odpaliłem; troche skacze no myśle tak ma chyba być wbijam D ryszyło, jade naciskam delikatnie gaz no jakoś to jedzie, po zozgrzaniu motoru myśle no to teraz wyprubujemy jak to sie zbiera, zaparłem sie o siedzenie (bo jestem przyzwyczajony z mojej 750, że jak wygodnie nie usiąde to poprostu sie piepszne w łep o zagłówek przy gwałtownym naciśnięciu gazu) naciskm gaz do dechy i czekam czekam myśle co jest a to sie okazuje ,że już zredukowało i mknie jak szalona 120 km/h podsumowanie; jak nie mósicie nie kupujcie 725 TDS
-
e38 750il "98/99 35tyskm..co sadzicie?
to nie jest long ale koła ma pierwsza klasa
-
e38 750il "98/99 35tyskm..co sadzicie?
a jeżeli chodzi o tą pierwsza to za te pieniądze to ci moge moją sprzedać i moja ma webasto a ta nie ma ma ztyłu mam sterowanie klimy a ta nie ma siedzenia mam inne te przody wyjeżdżają a w tej nie no i po pierwsze mam na polskiej desce i wiadomo jak to u mnie auto sprawne w 100u% ale najechane mam 170 tys myśle,że to niewiele
-
e38 750il "98/99 35tyskm..co sadzicie?
a dzie piekna taka łaciata jak krowa w kropki i łatki nie podoba mie sie najładniejszy środek to bezapelacyjnie beżowy
-
...odczytanie bledow komputera 535i
przed chwilą mówiłeś ,że wszyskie mają teraz już ,że nie weź sie zastanów bo sam niewiesz o co ci chodzi a jakis drugi znawca ci wturuje że w starych E 28 też były chyba w amerykańskich wersjach bo tym błykaniem to se można opla zdiagnozować a nie BMW jakk chcesz cos doradzić to mądrze a nie ,że coś tam jest ale niewiadomo co, to nie archiwum X
-
ile plynu w chlodnicy ??
6,5 L wchodzi, odkręcenie nakrętki w chłodnicy nie wiele da