Treść opublikowana przez marek760i
-
M40 - krzyk rozpaczy i desperacji!
ja tam sie nie wiem ale czy ta rórka którą mają być smarowane kobyłki w głowicy jest drożna? to najczęstszcza przyczyna klepania i wycierania sie wałka
-
obsługa czujnika deszczu?!?!?!
daj wajche wycieraczek na pozycje pierwszą w góre czyli czasówki i to by było na tyle za pierwsym włączeniem jak jest sucha szyba one ruszą z dwa razy i staną jak zacznie padać sam bedą dobierać natężenie szybkości ale wajcha musi być cały czas na poz 1 wtedy czyjnik deszczu jest na czuwaniu
-
Gdzie jest numer silnika w 735 IA 97r ???
z moich danych wynika,że miedzy głowicami pod kolektorem ssącym na wysokości miarki oleju lub pompy wody
-
gdzie jest sensor Air Bag w Bmw 740D z 2001r?
wiem,ze jest tam jakis knif z kolorami wtyczek i chyba w zalezności od ilosci poduszek bo naprzykład ja w mojej pierwszej E 38 750 95r miałem 2 poduszki a w drugiej 750 po lifcie 8 to i chyba sensory byly inne ale to musisz pytać speca od poduszek
-
gdzie jest sensor Air Bag w Bmw 740D z 2001r?
środkowa konsola pomiędzy siedzeniami tylna częćś tam gdzie tylny nawiew pod telefonem myśle ,że zroumiesz moje wypociny
-
V8 nie zapala
i tu sie pojawia problem bo mój komp sie z nią nie komunikuje wogule ze starymi BMW sie nie komunikuje dopiero z E 38 E 39 E 46 itd a te starsze olewa w sumie wszystko wymieniłem i sprawdziłem wszysko wygląda dobrze a czećsi które podmieniam na 100proc są dobre jeszcze mi sie taka sytuacja nie zdażyła żebm nie naprawił BMW. ale ta jest wyjatkowo uparta świnia jedna stara rura
-
V8 nie zapala
komputer podmieniałem. jak kręce iskra jest, paliwo dochodzi bo pomiar robiłem na powrocie wszystko jest dobrze a auto nie zapala
-
V8 nie zapala
strzela kicha prycha i nie odpala ciśnienie paliwa sprawdzone czujnik położenia sprawdzony iskra jest świece nowe ciśnienie na cylindrach jest git jednym słowem trup, niekiedy sie zdaży ,że po półgodzinnym kręceniu odpali to chodzi niby normalnie i zapala od razu ale jak postoi to znowu to samo za nic nie chce zapalić, zaznaczam auto nie ma gazu nigdy nie miało, normalnie załamka
-
Syczenie za kolektorem ssącym v12
to co słyszałeś to bzdury nic tam ma nie syczeć niezwłocznie zakup membramy i wymień bo zazysane jest wtej chwili lewe powietrze nie zdrowe dla silnika mieszanka jest zubożona co moze po dłuższym okresie wpłynąć na wypalenie zaworów i jeszcze powiem ,że w drugiej mojej 750 E 38 nic mi nie syczało więc to syczenie jest nie normalne
-
Syczenie za kolektorem ssącym v12
przerabiałem ten temat w mojej pierwszej 750 E 38 też mi tak syczało wymieniłem te dekielki tam są membramy i one pewnie sie popsuły i tak syczy też mie to wkużało za nowe w serwisie płaciłem 160 zł szt po wymianie syczenie znikło
-
Ile tak naprawdę pali 750?
z tego co wiem w zakładaniu gazu do V 12 specjalizuje sie facio w Jastrzębiu robił już kilka aut ponoć fruwają bez zastrzeżeń cena instalacji od 6 do 12 tys polecam ta za 12 to 5tej generacji na ciekłym rozprężaniu gazu i auto idzie lepiej niż na benzynie wtryski gazu są sterowane tym samym kompem co benzynowe gaz jest podawany w postaci ciekłej do wtryskiwaczy pod ciśnieniem tak samo jak benzyna, jak by ktoś chciał to mam namiar na gościa
-
lusterko wewnetrzne samosciemniajace sie...
cze w oby dwóch 50kach miałem samo ściemniające sie ale nigdy tego nie rozbierałem ono ma takie jakby oko którym bada jasność myśle że jakieś kable powinny tam być,narazie ci nie sprawdze bo nie mam w czym,
-
Co to jest EML w 735iA i czy dobrze to mieć?
EML to oczywiscie el przepustnica, ja mam u siebie takie dwie i niewidze powodów do niepokoju. ASC to system anty poslizgowy
-
E38 BMW 750 czy 740
ten org tylny telewizor to wyglada jak jakiś ruski ; Rubin" lepiej dołożyć jakiś LCD, ja np mam DVD LCD, i jakoś to wyglada, klime z tyłu mam klape automat też , lodówka- ja wiem czy taka potrzebna, zabiera 5te miejsce, stoliki- to nie stołówka, wole zawsze stanąć w jakiejs miłej knajpce zerkając przez okno czy auto jeszcze stoi :D, zamiast kamery wystarczy PDC a w tylnym podłokietniku mam telefon, webasto też mam a dokładać te żeczy to nie tak łatwo lepiej kupić gotowca
-
Znikl mi wsteczny
jakby była wina sterownika to by pisało GETRIBEPROGRAM weź w końcu odpinaj tą wtyczke albo odłącz komp bo sraczki dostaje i pisz co sie dzieje. dokumentacje znalazłem to znowu podpowiem ale najpierw zrób ten test z odłaczeniem zasilania do skrzyni
-
BMW 530D 2001 automat - nie zapala, kontrolki nie świecą....
na klemie + aku jest take coś (odcinacz pirotechniczny) zobacz czy nie wyleciał lub obluzował sie kabel (czerwony gruby)
-
Znikl mi wsteczny
pewnie odłaczenie kompa pod maską to to samo co wryczki przy skrzyni, stym ,że ja odłaczałem tylko wtyczke
-
Znikl mi wsteczny
tamta też łapała i nawet niekiedy normalnie cofała jakby nigdy nic ale przeważnie tylko podrygiwała do tyłu po wrzuceniu R
-
Znikl mi wsteczny
oczywiście jeździć tak nie mozna bo skrzynia jest w trybie awaryjnym ale tu chodzi o ustalenie usterki mechaniczna elektryczna jezeli po odpięciu wtyku skrzynia ruszy do tyłu wiadomo el zawory jezeli nie to tylko tarczki ja gdzies mam zrobiona dokumentacje tej usterki tylko nie moge znaleść bo mam taki burdel w komputerze ,że aż strach sie bać
-
Znikl mi wsteczny
czary takie ja kiedyś rozebrałem taką skrzynie w mak i nic, zero zuzycia tarczek i czego kolwiek złożyłem do kupy i dalej wstecznego niet potem sie kapłem ze przeciez jeszcze są elektrozawory i zeby je ominąć odłączamy wtyk i tu cyk fura bryka do tyłu jak cza
-
Znikl mi wsteczny
po odpięciu wtyczki ze skrzyni biegów z prawej strony (okrągła czarna) wsiądź do auta odpal wbij wsteczny ( R ) i puść hamulec i zobaczysz czy auto jedzie do tyłu
-
Znikl mi wsteczny
wjedź na kanał odczep wtyczke od skrzyni i zobacz czy jest wsteczny
-
jakie tarcze polecacie?
Brembo są po 280 szt ale jeszcze przed tym sprawdź główny drążek kierowniczy jak na nim jest luz to też trzepie przy hamowaniu
-
UBEZPIECZENIE BMW
marek760i odpowiedział(a) na spider1 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneBMW E 38 750iAL 98r BMW E 34 535i 90r Zniżka 60% Zamieszkały zadupie w opolskim (koniec swiata, psy dupami szczekają, jak rzuce kamieniem na południe to Czech włep dostanie Prawo jazdy 18 lat (bezwypadkowo) OC/NW Warta po 547 zł za każde auto rocznie
-
jak wymienic zarowke pozycyjna w przedniej lampie?
wyjmij wtyczke przekręć rurke o 90 stopni i pociągnij