Treść opublikowana przez darti123
-
nagłosnienie
Ale co mamy zgadywać ? Podaj vin
-
Dziwny smród ze zbiornika
Stara zwietrzała benzyna śmierdzi jak zgniła szmata a do tego nie chce się palić . Przerabialem ten temat w Mercedesie 107sl który kilka lat stał w garażu
-
[e63] Cb radio
Klapa tylna jest z tworzywa sztucznego
-
Otwarcie drzwi po stłuczce.
Jeśli dzwi są do wymiany ,to wyciąć dziure z zewnątrz
-
naprawa po stłuczce e46 320d 1998r
Przecież maska i tak idzie na szrot ,a więc szlifierka w ręke i heja . Tylko zasłoń szybe bo iskry ją uszkodzą
-
naprawa po stłuczce e46 320d 1998r
Ktoś chyba kogoś naciągną
-
naprawa po stłuczce e46 320d 1998r
Rozumiem że to żart .A co do sedna sprawy ,jeśli belka zderzaka jest do wymiany to na 95% także absorbery
-
kontrolka akumulatora
Chyba 500 peso ,bo za 500 zł to można drugi nowy alternator kupić
-
E46 320d 150KM- drugi alternator spalony:( Pomocy!
Miałem podobną historie ,alternator po 5 min pracy był już tak gorący że az pasek wieloklinowy zaczynał dymić. Wina była w sterowniku świec żarowych . Po wymianie tego sterownika problem się już nie powtórzył .Tak przynajmnij było w moim przypadku
-
e34 dziury w podłodze! PYTANIE DO FORUMOWICZÓW!!
Watą (matą) szklaną to można lódki naprawiać ,ale nie samochody bo to prowizorka . Jak masz dziury w podłodze a chcesz naprawić to po taniości to dorób łatki z blachy ,oczyść rdze i podjedz gzieś gdzie mają migomat aby tylko je przyspawali. Dasz na piwo a będzi zrobione z sensem
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
Hmm na Podkarpaciu statystyki też są najlepsze od wielu lat ,a autostrad i expresówek za wiele tam nie oddano.
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
bo w ubiegłym roku zostało oddane do użytku kilkaset kilometrów nowych autostrad i dróg ekspresowych. Marny argument bo w 2011 też ilość ofiar spadła w stosunku do 2010
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
A może troche obiektywizmu ,i jakiś link do artykułu o tym że liczba ofiar na naszych drogach spada. I ubiegły rok był najbezpieczniejszy od 37 lat!
-
BMW E24 Cabrio-> Mała sesja str.1
Na Autoscout24 jest jeden cabrio wystawiony za 22950 euro
-
Malowanie e36
Nie szukaj koloru w google grafika bo zdjęcia przekłamują
-
Warszawa Lakierowanie całego e34
Żarty sobie robisz ,nawet tu na forum i do tego w tym dziale po "sztucelakierowania" jadą jak po burej suce. Do tego 900PLN za element plus zmiana koloru to Ci 15 000PLN nie starczy
-
3XX BIAŁA MAŻ NA SZYBIE
Przerabiałem ten temat ze 4 mies temu ,co prawda nie w BMW . Wymienilem puszczająca nagrzewnice ale szyba jak włączałem nadmuch cieplego powietrza (tylko wtedy) zalatywała tą mazią. Dopiero po demontażu deski i przemyciu wszystkich kanałów jak i wnętrza nagrzewnicy benzyną extakcyjną problem ustąpił .Tak przynajmniej bylo u mnie. A co do skraplacza klimy to latem u kolegi w MB Vito 2006r się rozczelnił .Lecz szyby nie zaleciały
-
Stłuczka a brak badań technicznych w aucie poszkodowanego
darti123 odpowiedział(a) na krzych81 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneProwadze warsztat samochodowy i miałem klienta z podobną sytyuacją .Niestety TU odmówiło wypłaty odszkodowania .Poprostu auto bez ważnego badania technicznego nie ma prawa poruszać się po drogach publicznych
-
520d m47 + lpg jak zrobić
Nikt o zdrowych zmysłach nie zamienił by tego Camaro na nowe BMW ,nawet seri 1 .Bo kto by chciał być stratny ?
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
Za naszą wschodnią granicą nie działa "lobby producentów żarówek" .Przepisy można praktycznie legalnie łamać ,w zasadzie nie ma fotoradarów. Ale co z tego skoro strach wyjecać na ulice .Masowo ludzie tam zaopatruja swoje auta w video rejestratory . "lobby producentów żarówek" normalnie konam ze śmiechu
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
Bo baranów na drogach faktycznie nie brakuje .I ja oczekuje od naszego Państwa , że będzie ich wyłapywało i karało. Jak ktoś Ci w rodzinie zginie przez takiego barana to może też dojdziesz do takiego wniosku
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
Jakie bramki ?? Ja myslałem że piszemy o fotoradarach
-
Absurdy z fotoradarem w tle ...
Ale te " gadżety " się zwracają i to bardzo szybko, m.in dzięki takim osobom jak Jceel
-
Logo BMW 330d na masce
Kolego Rafi999 norbiego nie traktuj powaznie, napisal tylko jedna wiadomosc aby sie zareklamowac
-
Błotnik tył tuning
Ten wlot jak dla mnie to tylko agro-wlot nic po za tym. Nawet mając w e30 ze 400PS nie widze powodu aby w ten właśnie sposób chłodzić tylne chamulce Zamykam, bo jak zobaczyłem w ostatnim poście "CHAMULCE" to nic dobrego już z tego tematu chyba nie wyniknie...