Treść opublikowana przez darti123
-
Obtarty tylny zderzak 320d
Jak będzie mu się chciało to nie musi lakierować całego zderzaka(do listwy i na boki do załamania) , zaprawka z pędzelka niestety będzie widoczna . Można tez przykleić naklejke PL :lol:
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
U mnie mimo że też w centralnej Polsce śnieg po horyzont jak u Św.Mikołaja w Laponi
-
[e34] wklejanie szyby przedniej
No dobra właśnie wkleiłem ,a wiec napisze może komuś sie kiedyś przyda . Najpierw zakładamy spinki na listewki potem wkładamy je na szybe . A następnie szybe wklejamy razem z ramką . Prosto na temat i nie trzeba celować i ustawiać spinek .
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Do czarnej mam 2km do tego jakieś 200m pod spore wzniesienie . Poza tym w przyszłym tygodiu nocki na minusie ,a często wyjeżdżam po 22h
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Opony można zmienić 17 marca w Polsce centralnej. Sprawdź. I co dalej twierdzisz że w niedziele moge założyć letnie ? Ja zdecydowanie poczekam do kwietnia bo gdybym Cię słuchał to zimą bym w sandałach zap...
-
Rejestracja 318is e36
Niestety czasami ludzie nawet nie zastanowią się przez chwile jak coś napisać aby to miało sens. I pozostaje nam się domyślać że autor tematu chce kupić auto nie bezpośrednio od osoby z dowodu rej. na którą jest samochód zarejestrowany .Tylko od kogoś kto wcześniej kupił to BMW i nie przerejestrował na siebie. Sam miałem taką sytuacje tylko u mnie to dopiero było ciekawie . Pewna firma sprowadziła sobie z Canady Volvo , po 2 latach użytkowania sprzedała handlażowi , on sprzedał osobie prywatnej ,od tej osoby kupiłem je ja .Po roku sprzedałem a po dwóch latach zadzwonił do mnie kolejny już właściciel tego Volvo .W głosie bylo słychać rozpacz że nie może zarejestrować samochodu . A samochód cały czas był na dokumentach tej firmy co go z Canady sprowadziła :lol:
-
Uwazajcie na policyjne E38! ;)
Jak by chcieli mnie gdzieś na trasie zatrzymać to za nic bym się nie zatrzymał. W sądzie bym powiedział że myślałem że to napad przebierańców .Oczywiście śmieje się
-
Uwazajcie na policyjne E38! ;)
Czarna siudemka na WPRach :D Koniec świata . Chyba lepszego kamuflażu nie mogli wymyśleć
-
Koty niszczą samochód, jak się ich pozbyć?
Ciężka sprawa ,już od paru lat nie moge sobie poradzić z sierściuchami sąsiada . A że nie jestem zwolennikiem "ostatecznego rozwiązania" to zaciskam tylko zęby .
-
[330xd/2003r.] Urwane klapki kolektora
Jeśli to do do mnie to tak nie biore tego pod uwage . Samochód kupiony osobiście od Francuzów ,i nie wierze że strach by im pozwolił skręcić licznik i do tego co gorsza sfałszować książke . Zresztą w Bawri Motors w Jankach koledze w e60 przy niecałych 150 000km sugerowali wymiane kolektora
-
[330xd/2003r.] Urwane klapki kolektora
Pozdr Hmm raz na 200 000km ,chyba jak się ma silne nerwy . U mnie przy 140 000 jedna klapka miała naprawde spory luz .Jak ją usuwałem to sobie tylko pomyślałem że miałem sporo szczęścia
-
Elementy zawieszenia Meyle - porażka...
Kiedyś się śmiałem z mojego kolegi że nawet amorki kupuje używane ,ale z fabrycznego montażu. Teraz nie wiem czy przypadkiem niesłusznie się z niego śmiałem :think:
-
Ile % wartosci auta zaplaci mi komis
Teściowa kupila w czerwcu nowy samochód za blisko 70 000PLN .Zrobiła nim do listopada około 600km i postanowiła go sprzedać bo jej nie pasuje :duh: . Komis zaproponował 49 000PLN ,dealer u którego go kupiła złożył podobną propozycje :mad2:
-
E92 325i 2006 PS92427
darti123 odpowiedział(a) na osd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż na samym początku napisał po co . Problemy z czytaniem ? A nuż widelec ktoś osobiście oglądał ,zna lub kolegi kolega miał styczność z tym autem . Po jaką cholere na siłe komentować każdy samochód ,jak nic konkretnego się o nim nie wie ? Chyba sposób na nabijanie postów
-
[330xd/2003r.] Urwane klapki kolektora
Kurcze miałem klapki i z nimi jezdziłem ,któregoś pieknego dnia w przypływie geniuszu postanowiłem je wypruć. Na drugi dzień bez nich tak samo mi się jezdziło .Nawet jakby jakiś wykres pokazał że jest harakterystyka pracy silnika gorsza to w praktyce jest to nieodczuwalne . Więc po co kruszyć kopie o oczywistą oczywistość. Klapki są nam w praktyce NIEPOTRZEBNE
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Widze że chyba nie zdąrzyłeś przeczytać to co wyżej napisałem :D
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Chyba jednak nie zależy od regionu bo wiele lat mieszkałem w Warszawie nawet z ojcem prowadziłem warsztat w Chotomowie :D . W okolicach Poznania też pare lat mieszkałem . Po prostu ludzie potocznie zaczeli tak określać D-124 . A nazwa "kartoflaki " tak naprawde przyjeła się od ponacinanych opon rolniczych takich jakie były stosowane w maszynach wolnobieżnych m.in. kombajnów ziemniaczanych. A z czasem poprostu zaczęto tak nazywać słabe opony diagonalne . Teraz to określenie jak widze ewoluowało i niektórzy zaczeli tak określać słabe opony radialne . Pewnie za 20 lat nasi synowie tak będą mówili na np. Pirelli P-zero. A co do Kubicy to co się stało tak naprawde nie miało prawa się stać. Pewnie jak leciał na tą nieszczęsną bande myślał sobie ,kurcze obetre całą strone . Niestety kto by przypuszczał że w jednym miejscu będzie odwrotnie to żlastwo przykręcone . Pamiętam jak na GP Monako pędzący Kubica zgłosił przez radio że jeden z włazów na jezdni jest zle umocowany . No i co ? Super impreza na najwyższym poziomie i takie niedopatrzenie . Nie musze chyba nikomu mówić co by taki właz mógł zrobić z bolidem . Zresztą w 2010 Barrichello podczas właśnie GP Monako przez studzienke kanalizacyjną miał wypadek ,na szczęście nic mu się nie stało
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Kurcze Webber w 2008 miał grozny wypadek na głupim rowerze .I w sumie też nie wiele brakowało aby w F1 już nie jezdził .Takie życie , ja tam nie rozumiem jak można komuś zabronić robienia tego co się kocha . Idąc tą drogą myślenia to Mclaren powinien zabronić Buttonowi startować w triatlonie. Stało się i już ,pech i tyle poprostu jedna banda ochronna przykręcona w odwrotną strone.
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
"Kartoflaki " były nazywane opony diagonalne nazywane też oponą opasaną . A D-124 były już radialne . Widze że z biegiem lat zacierają się fakty . Na kartoflakach jezdziły m.in Syreny . A co do pojedynku Kubica vs Loeb to przede wszyskim Loeb jezdzi DS3 WRC a Robson DS3 RRC a więc pojedynku między nimi nawet nie oczekuje
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Odkąd nie ma Roberta w F1 kibicuje Icemanowi .Ale mam nadzieje ,wierze w to że Robert pokaże Kimiemu jak się jezdzi w rajdach. Ps. zazdroszcze osobistego poznania Kubicy
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Akurat nie tylko deszcz przeszkadza slickom ale kazde zabrudzenie jezdni kurz ,liście ,namalowane pasy . Wystarczy popatrzeć jak bolidy F1 ślizgają się po brudnym toże . Ps. F1 rusza w ten weekend :cool2:
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Akurat ja mam Berlingo bez ABS ASC itp. bez niczego kompletny golas . I nie widze żadnych problemów podczas jeżdżenia nim
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Są różne opony letnie , ludzie którzy śmigaja cały rok na letnich jeżdzą na takim uniwersalnym bieżniku . Są tez opony letnie sportowe kierunkowe (jodełkowe ) np . Goodyear Eagle F1(takie mam) i na takich oponach na śniegu nie pojedziesz wierz mi
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Jakby mój ojciec miał w latach 80-tych opony Goodyear eagle f1 . To by wcale mu nie bylo do śmiechu ,i raczej by płakał że zimą na nich nie da się jechać . Ale wtedy prawie kazdy miał opony o uniwersalnym biezniku D-124
-
[330xd/2003r.] Urwane klapki kolektora
Myśle że wpis kolegi Rogera powinien zamknać wkońcu tą dyskusje . Wyrywamy te niepotrzebne chwasty koniec kropka. Osobiście jak bym miał BMW na gwarancji w super stanie ,nawet jak by nie miało przejechane 50 000km .A okres gwarancyjny by się kończył to usunął bym ten wymysł szatana