Treść opublikowana przez darti123
-
Błotnik tył tuning
A to nie lepiej poszerzyć wzorując się na błotnikach z M3 ?
-
E46 Rysy na zderzaku
Podkład na goły plastik ,podkład pod lakier ,szpachla do uzupełnienia głębokich rys ,papiery ścierne (do szlifowania i matowania ) ,taśma do maskowania ,lakier bazowy ,lakier bezbarwny ,zmywacz. 100 zł powodzenia życze
-
BMW E46 M3 2002R. JR12375
darti123 odpowiedział(a) na BMWPoweredbyASA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby było naprawiane to ktoś musiał by dołożyć do interesu ,nawet jak by dostał tego szrota gratis
-
BMW E46 M3 2002R. JR12375
darti123 odpowiedział(a) na BMWPoweredbyASA temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzerabiałem takie coś w Toyocie (wymiana ciwiartki z polem numerowym) .Przyjechał rzeczoznawca ,zrobił fotki napisał pismo ze skierowaniem do uprawnionej stacji do nabicia numerów i po problemie
-
[E87] Stuknięty przód (maska + nerki) - prośba o poradę.
Prawdopodobnie absorbery zderzaka do wymiany
-
Zapytanie o części przód E91 2007
Proponuje dział giełda
-
e34 520i
Proponuje dział giełda
-
Różnica miedzy pomalowaniem maski w warsztacie a w ASO BMW
Po prostu w ASO musi na nas zarobić właściciel serwisu , z pięciu menadzerów ,sekretarki ,lakiernik ,sprzątaczka ,ogrodnik
-
Różnica miedzy pomalowaniem maski w warsztacie a w ASO BMW
Dokładnie Zielo ,sam w latach 90' lakierowałem dla ASO Jguara bo nie mieli swojej lakierni
-
Różnica miedzy pomalowaniem maski w warsztacie a w ASO BMW
W ASO jak i w warsztacie nie autoryzowanym lakieruje człowiek. I nie ma tu reguły ,mogą w ASO pięknie polakierować jak i spieprzyć. Tak samo w zwykłym warsztacie
-
BMW 340 1950r.
darti123 odpowiedział(a) na stifler temat w Modele przedwojenne i powojenne wcześniejsze niż Neue KlasseŚwiatła tylne chyba od syrenki. I ten wlew paliwa mnie zastanawia
-
Halogen do Hammana
Chciałem wrzucić fotke jak zaczynałem temat aby pokazać konkretnie o co mi chodzi .Ale ni cholery nie potrafie
-
Halogen do Hammana
Udało mi się rozwiązać problem . Dla tego pisze może komuś sie kiedyś przyda . A więc halogen do zderzaka Hammana pasuje od Peugeota 407 coupe :D Tyle że jest ładnieszy bo ma czarny środek i wypukłą szybke. Pasuje prawie idealnie trzeba tylko minimalne rozpiłować dwa otwory (okolo 1,5 mm-2mm)
-
Halogen do Hammana
No właśnie ,tak myślałem że będzie z tym problem .Dlatego nie polecam tego badziewia Hammana nie dość że jakość pozostawia wiele do życzenia ,to jeszcze wrazie czego są problemy z częściami
-
Halogen do Hammana
Może ktoś wie gdzie można kupić halogen do 6-ski Hammana . Jeden jast stłuczony i nie mam zielonego pojęcia gdzie go dokupić . Najgorsze jest to że nie ma na nim żadnych oznaczeń ,ani nazwy producenta ani numeru części .
-
Uszkodzony błotnik e39. Prośba o wycenę
Nie widze sensu wymiany całego elementu przy takim wgnieceniu
-
318 e46 Demontaż błotników, przód
Napewno trzeba zdjąć zakole , błotnik jedną śrubką jest przykręcony do progu a drugą do słupka .Pozatym trzeba zdjąć zderzak bo pod nim też jest przykręcony.No i kierunek przedni do zdjęcia ,aha jak otwożysz drzwi to na wysokości mniej więcej lusterka jest śrubka
-
BMW 3, E46, 1998-2005, sedan - zdjęcia do Auto Świat
O widze że mamy tu gwiazde i jego unikatową maszyne. :lol:
-
E39 Czy drzwi od sedana pasują do kombi?
Tak przednie pasują .
-
Bmw e46 klapki usunac czy nie.?help
Ja pamiętam, że mam automata :lol:
-
BMW Boczki ze skóry + automatyka Pomoc
Z tyłu jest numer jedenasto cyfrowy ,podaj go a wnet dostaniesz odp. :wink:
-
PROBLEM Z ODPALANIEM E64
Wymienili rozrusznik i alternator :duh: .Dlatego unikam ASO ,to co najlepiej im wychodzi to naciąganie ludzi na koszty. Co do sedna sprawy najgorsze jest to że raz jest ok a raz nie .Dlatego ciężko zdjagnozować usterke. Moja matka też miała podobny problem,co prawda nie w BMW (raz zapalał raz nie).W serwisie wymienili jej pompe paliwa za 700PLN. A okazało się że wystarczyło wyczyścić mocno zasyfiony czujnik położenia wału .I u Ciebie też podejrzewam że to jakaś głupota, że coś gdzieś nie kontaktuje
-
[blacha] konserwacja antykorozyjna E46 coupe 2003 rok
Po pierwsze e46 jest w ocynku ,a po drugie z uporem maniaka będe twierdził że e46 bardzo dobrze radzi sobie z korozją
-
E92 Coupe 335i WBAKF9C56BE262031
darti123 odpowiedział(a) na Darth_Kaker temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoja rada ,zanim wrzucisz tutaj kolejne e92 to wygogluj sobie vin. W tym konkretym przypadku znajdziesz fotki rozwalonej prawej strony
-
Części Blacharskie BMW 2002
Ze dwa lata temu kupowałem błotnik do 1602 i był dostępny normalnie w serwisie. Tylko ta cena z tego co pamiętam to coś ok 2000 PLN .Natomiast szkło lampy przedniej było naprawde nie drogie .