Treść opublikowana przez darti123
-
BMW F10 - WBAFW11000C638838
darti123 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż320 wydaje subiektywne opinie ,a reszta troluje , też się nie ośmieszaj . A jak chcesz słodzić 320 to mu na priva napisz coś miłego
-
BMW F10 - WBAFW11000C638838
darti123 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawda jest taka że się skompromitowałeś, a teraz próbujesz odwracać kota ogonem
-
330Ci Radom VIN: JT68663 Ciekawy przypadek :)
darti123 odpowiedział(a) na vip_22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tak to nic nie da, bo ludzie chcą być oszukiwani
-
BMW E46 Diesel Glosne Stuki w Silniku POMÓŻCIE
pękające wały to szeroko komentowany temat na forum np.viewtopic.php?f=69&t=200129&hilit=p%C4%99kni%C4%99ty+wa%C5%82
-
Orginalna farba na progach e36 e34 e38
Lakierem , półmat .
-
BMW E24 swap silnika na 3.0d z E46 - Trudne do wykonania?
To pytanie zadaj raczej w tym dziale viewforum.php?f=58
-
[e46 318Ci] Kolizja i jej następstwa..
Dojście do tych wszystkich "dupereli" ma praktycznie każdy warsztat , ba nawet zwykły obywatel nie związany z w żaden sposób z motoryzacją . Więc w czym problem aby naprawiać po za ASO .
-
[e46 318Ci] Kolizja i jej następstwa..
Nie przyjedzie żaden cwaniak i nic Ci nie będzie na miejscu wyceniał . A możliwe że w ogóle nie bedzie wyceniał ,bo wiele TU wysyła tylko rzeczoznawce aby zrobił fotki i napisał protokół szkody . I na podstawie tego protokołu ktoś w TU zrobi kosztorys . A jeśli wyjdzie coś podczas ewentualnej naprawy czego rzeczoznawca wcześniej nie zauważył ,wtedy wzywa się go jeszcze raz na dodatkowe oględziny . Ps dla mnie jest to szkoda całkowita
-
Kilka pytan po przerysowaniu mojej 320d
A właśnie że jest częścią wymienialną http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AX71&mospid=47664&btnr=41_1274&hg=41&fg=25&lang=pl
-
E39] Slad po naklejce
Są na rynku specjalne krążki na wiertarkę do usuwania kleju ,naklejek ,taśmy dwustronnej . Które to nie niszczą lakieru a szybko i bezproblemowo pomagają nam usunąć .
-
BMW 645CI 2005 woda na podłodze dywanika za kierowcą help
A może zapchany odpływ od szyberdachu . Ja miałem zapchany właśnie odpływ tylko w e64 tam gdzie się chowa dach i woda przelewała się do środka.
-
BMW 645CI 2005 woda na podłodze dywanika za kierowcą help
A tak konkretnie to e63 czy e64
-
[E39] plama od polerowania
Moim zdaniem pozostaje tylko lakierowanie ,z tym że nie całego elementu ( sam środek drzwi między listwą a górnym załamaniem nad klamką )
-
[E39] plama od polerowania
Bez lakierowania jest to w stanie zrobić chyba tylko magik Dynamo :lol:
-
UWAGA na wymuszaczy odszkodowania !!!
I że co niby mam zrobić z tym kluczem , sprawdzić czy te "cfaniaczki " maja prawidłowo dokręcone koła ?
-
[e46] 330xd automat - olej w skrzyni
Dawno się tak nie uśmiałem ,proponuje najpierw przeczytać choćby ten temat viewtopic.php?f=15&t=122945&hilit=A5S390R a dopiero pózniej coś pisać .20 litrów oleju :duh:
-
Odpryski na masce
To że w mieszalni pracuje daltonista moim zdaniem jest nieporozumieniem :lol:
-
Uszkodzone E46 przez warsztat kto zapłaci?
W Polsce też wystarczy naprawde niewielka kolizja i e46 według TU nadaje się do kasacji . To tak woli ścisłości.
-
Odpryski na masce
Ale my chyba tu mówimy o zapraweczkach robionych np. wykałaczką . A w tym przypadku różnica lekka w odcieniu nie ma znaczenia
-
Odpryski na masce
Do zaprawek polecam mieszalnie najbliższą zamieszkania ,poważnie . Ceny wszędzie sa zbliżone ,a dla jednej setki lakieru nikt nie będzie bawił się w korekty tylko poprostu naleją według receptury
-
Odpryski na masce
http://www.google.pl/#sclient=psy-ab&q=%C5%81%C3%B3dz+mieszalnia+lakier%C3%B3w&oq=%C5%81%C3%B3dz+mieszalnia+lakier%C3%B3w&gs_l=serp.12...84065.103256.0.105816.43.31.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c.1.19.psy-ab.ipHwhAmOjs0&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&fp=c9b0a8f55f9d68d5&biw=1258&bih=652
-
[E46 2003 r.] Jak dobrać kolor?
W komorze silnika z lewej strony jest tabliczka znamionowa (naklejka) . I na niej jest podany na samym dole kolor auta
-
Uszkodzone E46 przez warsztat kto zapłaci?
Stan to stan i nawet jak auto stoi 2 lata to oleju nie spłynie aby było dużo ponad stan ,a nawet troszke ponad stan
-
Kierowca M5 E34 z Gruzji zginął w wypadku
Fakty to nie "populistyczna gadka" .I co innego jest przekroczyc troche dopuszczalną predkość w mieście ,a co innego wyczyniać popisy kaskaderskie w ruchu miejskim
-
Bagażnik dachowy / rowerowy - jaki kupić?
Ja tez kupiłem ori na alegro plus dwa uchwyty rowerowe za 400 PLN ( ze dwa lata temu)