Treść opublikowana przez darti123
-
330i gdzie szukać nr vin na karoserii?
Ale auto było kupione w Szwecji a nie w Polsce ,a wię skoro da się wymienić kielich w Szwecji to tym bardziej da się w Polsce
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
W nocy lekko na minusie w dzień ok 5 na plusie (między Łodzią a warszawą )
-
E46 320D 136KM zerwany wał korbowy
Wystarczy wziąć kartke ołówek policzyć i obalić co napisałeś . Nowe BMW 3 ok 120 000PLN za golasa po trzech latach wartość ok 55 000PLN . Czyli 65 000 PLN w plecy nie licząc przeglądów gwarancyjnych czy drogiego AC . A jak mamy mega pecha to ile wsadzimy w e46 przez 3 lata 20 000 PLN ?
-
e46 316i grzeje się woda przy zimnym silniku
Ale czy faktycznie grzeje się mocno (np. bardzo gorące węże) ,czy tylko wskaznik pokazuje że jest wysoka temperatura ?
-
Sprawdzenie samochodu - Kalisz
Nie ma za co ,drobiazg :lol:
-
blachy e46
A po co mam im to mówić ? A kosmitom nie sprzedam
-
e46 320D po lift wymiana znaczka problem
Nie nie wpadną bo na końcu są otwarte
-
Sprzedam cześci blacharskie
Po prostu to nie jest orginał i tyle w temacie, domyślam się że nie byłes tego świadomy . Tylko dziwi mnie że sprzedali to w ASO
-
e46 320D po lift wymiana znaczka problem
Wepchnij do środka .
-
Sprzedam cześci blacharskie
To jest tani zamiennik jak wskazuje właśnie wklejka . Producent Maxi Car chyba włoszczyzna ,a numer jest ośmiocyfrowy a orginalnie jest jedenastocyfrowy .Chyba ktoś Cię zrobił na szaro w tym "ASO"
-
blachy e46
Kurcze no bez przesady niech ktoś mi pokaże 15 letnie auto bez grama rdzy ,tak wiem że się zdarzaja ale może w końcu warto by zejść na ziemie .
-
Sprzedam cześci blacharskie
Zamiennik z ASO?
-
Goracy akumulator, dymienie
Miałem taki przypadek choć nie było to BMW ,najpierw zaczeło śmierdzieć siarkowodorem a następnie doszło aż do wybuchu akumulatora . Przyczyną był właśnie regulator napięcia .
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Spotkałem się z moim serdecznym koleszką który ma zakład wulkanizacyjny ,i z uśmiechem :D na twarzy powiedział mi że tej wiosny będzie miał 3 razy żniwa .
-
330i gdzie szukać nr vin na karoserii?
Jak nie wymienna część nadwozia skoro jest dostępna w serwisie . Tak już dramatyzujecie z naprawami blacharskimi ,że zaczyna to być wręcz śmieszne
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Paliwo paliwem ale tak jak napisał Jakub obejrzyjcie choć jeden wyścig razem z kwalikacjami i wszysko okaże sie jasne .Uważnie obejrzyjcie
-
Powodziowy z USA ...
Powiem tak ogólnie jestem za .Akurat ja robie sporo aut z USA (obecnie mam na warsztacie4 szt). Ale raz na jakis czas przypływa totalna porażka . Samochód stuningowany na sprzedarz ,jakis czas temu przypłynął Lexus który miał lekko uszkodzony bok . Jednak w rzeczywistości był po poważnym wypadku frontu .Wszystko naprawione na sztuke ,wystrzelone poduszki zaszpachlowane ,brak karty (w serwisie za karte powiedzeli ok 10 000 PLN),w bagazniku ukradzione wszyskie komputery i navi i to tak chamsko że nie wypieli kostek tylko ucieli czyli instalacja do wymiany . Pokradzione sondy lambda wentylatory i chłodnice do wymiany ,zawieszenie pospawane i podrutowane aby na foto równo stał . Do tego ta strona która była niby dobra już była cała naprawiana auto z 2010 roku a oni polakierowali nic nie zdejmując tylko wszystko nieudolnie okleili przez co klamki ,listewki ,lusterko ,lampa umalowane .Reasumując trzeba albo miec kogoś na miejcu co przynajmniej z grubsza zweryfikuje stan ,z tym że trudno aby ktos znajomy np.z Florydy jechał luknąć nam fure np z Oregonu . Albo liczyć się z jakimś ryzykiem . Tego Lexsusa o którym pisałem nie naprawialiśmy bo się nie opłacało ,został sprzedany w takim stanie jak przyszedł bez zarobku ale i bez strat
-
Sprawdzenie samochodu - Kalisz
A dla tego bo umiejętnie to by było gdyby sprawdził w dziale który wskazał kolega Sfinks311
-
Sprawdzenie samochodu - Kalisz
Złota łopata dla Offca za odgrzebanie postu z 2006 roku :clap:
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Wężykowanie to nie palenie ,każde przypalenie gumy w F1 to dramat dla kierowcy .
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Nie chodzi mi o palenie stojąc w jednym miejscu . Po prostu na przypalonej oponie robi sie taka warstwa że na placu można robic jazde figurową .Przestaje trzymać na boki i mamy jazde jak ta lala
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
No tak ale 1/4 mili to tylko 402m na wprost i koniec jazdy . Nie wiem czy miałes kiedyś okazje przypalić gume ,ale wyglada to tak że przez pierwszą chwile opona trzyma a juz po chwili ślizgasz się na niej jak na lodzie
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
No i w tym sęk przypala się i przez to zaczyna tracić przyczepność :mad2:
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Dla mnie rozgrzanie a przypalenie to dwie różne rzeczy . W F1 przypalona guma nadaje sie już do kosza
-
Powodziowy z USA ...
A dokąd powinien być zalany aby był godny uwagi ? Powiem tak znajoma wjechała w głupią kauże ,silnik zaciągnął wode i zrobił się melanż