Treść opublikowana przez darti123
-
e46 328Ci - Lambo Doors
Jakieś z 6 lat temu robiło to moze wrazenie ,ale dziś jest to śmieszne. Do tego nie praktyczne szczególnie jak pada deszcz
-
328i Gasnie, przerywa, szarpie
I w ten oto sposób kolega Krystian znalazł sie na gównej (Mistrzowie.org) :D
-
Polerowanie szkieł lamp przednich
Kurcze ludzie , prawy góny róg (wyszukiwarka). Temat niejednokrotnie poruszany . To po co od nowa to wałkować ?
-
320d gorący alternator
Dokładnie jak napisał marcin085 ,dodam ze alternator po 5-8 minutach był tak gorący ze nie mozna było go dotknąć ręką. A pasek od temperatury az się dymił
-
320d gorący alternator
Widze ze cięzki temat,ale sam juz znalazłem przyczyne :cool2: A więc powodem grzania się alternatora był słynny sterownik świec zarowych
-
320d gorący alternator
Przeciez napisałem ze alternator jest sprawny (sprawdzony u gościa od alternatorów i rozruszników) . Kontrolka się nie swieci a czy coś śmierdzi ,tak pasek wieloklinowy od temperatury .
-
320d gorący alternator
Jak w temacie ,grzeje mi się alternator . Dodam ze auto stało od pazdziernika czy listopada (w okresie zimowym nie urzywam BMW).I teraz jak je odpaliłem po tej przerwie to włśnie wystąpił ten problem. Dodam jeszcze ze alternator jest sprawny w 100% bo juz go sprawdziłem.
-
E46 320d 2003r Warszawa WBAAS71080FY06474
darti123 odpowiedział(a) na arek1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to jaka jest według Ciebie rynkowa cena? Albo inaczej, za ile sprzedałbyś swoje autko? Za 19 tys. handlarzowi? :) Mam 320 z 2003 z przebiegiem 140 000 ,tak potwierdzonymi 140 000 . I gdybym dzis chciał sprzedac (nie wystawić na aukcji) to myśle ze to jakies 24 000PLN. Pewnie ze moge sobie wystawić za 32 000PLN tylko kto do mnie zadzwoni ?
-
Jak naprawic uszkodzenia skory?
Skajka niepękajka w BMW?
-
Czy warto zainteresować się tym E23?
Pewnie warto bo ogłoszenie wygasło :)
-
e46 coupe ! ZAKUP i problem DWA NR VIN !
darti123 odpowiedział(a) na BMW6969 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie ,znajomy ma takie BMW kupione na aukcji w USA jako pokradziezowe gdzie złodzieje zdązyli juz zeszlifować numery z kielicha. No i właśnie ma dwa numery
-
Malowanie e60
Ręce opadają ,co z tego ze z receptury wychodzi 23g białej perły na 1l lakieru jak pan znafca twierdzi ze nie i idzie w zaparte :mad2:
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Ale ceny poleciały e63/e64 jeszcze w zeszłym roku bez 100 000PLN niebyło czego szukać .A teraz ceny całych (nie uszkodzonych ) zaczynają sie juz od 70 000PLN. Ale to chba syndrom nowego modelu.
-
Malowanie e60
Po pirwsze lakier 354 titansilber produkowany był do 2005 roku .Po drugie na 1l bazy w skład tego lakieru wchodzi 23g białej perły .Jak czegoś nie jesteś pewien to nie pisz twierdząco tylko się spytaj kogoś kto ma pojęcie w temacie
-
lakiery wodne do malowania karoserii
Lakiery bezbarwne tez są wodorozcięczalne.
-
Malowanie e60
Nie chce akryli podaj mi tylko metaliki bo o nie jest spór. Choć akryle sa stosowane juz tylko w samochodach typu bus. Nawet nowe Vw Caddy nie występuje w akrylu tylko w dwuwarstwówce a co dopiero osobówki
-
Malowanie e60
Podaj ten numer Ziemba ,numer lakieru z metalikiem w nowym BMW,Audi moze tez byc Merc Opel Vw Renault Citroen no podaj .A do twojej wiadomosci prowadze warsztat samochodwy w którym zajmuje sie m.in lakiernictwem i w temacie jestem od ok 20 lat .Jak chcesz to napisz na priva to podam Ci dane do zweryfikowania
-
Malowanie e60
Kolego Ziemba to ze jak kupujesz nowe auto i w prospekcie reklamowym napisane jest ze to lakier typu metalik nie znaczy ze tak jest w rzeczywistości. Po prostu tak sie utarło i lakiery z tym świecącm ziarnem potocznie nazywane sa lakierami typu metalik bez względu czy to perła czy xyralik .A na koniec podaj mi numer lakieru współcześnie produkowanego Audi czy BMW w którym jest zastosowany tradycyjnt metalik .Nie podasz mi takiego numeru bo takiego nie ma .Aha jeszcze jedno xyralic jak i perła wystepuje w jako dwuwarstwówka i trzywarstwówka
-
Malowanie e60
Lakier trójwarstwowy : 1-warstwa baza 2-warstwa perła 3-warstwa klar (perła w takim przypadku jest nanoszona oddzielnie)
-
330i z USA
Największym minusem jest to ze auto jest z USA (np odsprzedaz)
-
Malowanie e60
Karambol po co piszesz na temat o którym nie masz pojecia ? Wiesz co to jest pigment ,perła ,ziarno metaliczne ,xyralik . Wątpie, tyle co sobie wygoglujesz .A słyszałeś o lakierach trzy warstwowych czy wyszukiwarka nie znalazła ?
-
Ciekawostka E61 516d?
Kumpel ma stare niepozorne Audi 100 .Zero spojlerów poprostu ładie utrzymana setka w seri na tylnej klapie oznaczenia 2.0E . A pod maską nadubane ponad 400PS :lol:
-
Malowanie e60
Bardzo ciekawa teoria :duh: W takim razie jakimi lakierami sie teraz lakieruje samochody? Widze ze kolega nie w temacie, a dotego głowa boli ? To teraz Cię uświadomie ,obecnie lakieruje sie samochody lakierami typu perła . Perła od metaliku rózni się tym ze to ziarno jest syntetyczne . Ale lakiery perłowe tez zaczynają przechodzić juz powoli do lamusa .Bo zaczynają je wypierać lakiery typu xyralic
- CB w E64
-
Malowanie e60
Kolego idz do mieszalini lakierów poproś o fiszki kolorów z palety BMW .Chyba ze nie zalezy Ci aby to był koniecznie kolor BMW to poproś o inne czarne ,i sobie wybiez .A co do tego czy to jest lakier metalic czy perła to moge tylko powidzieć ze lakierów typu metalic nie stosuje sie juz z 10 lat albo i wiecej