Treść opublikowana przez darti123
-
renimacja e36, czy warto(galeria)
Ja tu nie widzę ekonomicznego uzasadnienia aby to auto robić . Gdyby to był przynajmniej jakiś wyjątkowy egzemplarz , z jakąś ciekawą historią np. zagrał w filmie Młode Wilki w 1995 roku :lol: . Albo chociaż łączył cię ogromny sentyment bo kupiłeś go nowego w Pewexie .
-
TÜV - jak czytać
Miej ze sobą dowód własności auta , książka serwisowa nie potrzebna . Jeżeli ASO się szanuje to nic od ciebie nie wezmą .
-
TÜV - jak czytać
Dowiedz się w BMW czy historia się potwierdza , i nie będziesz już miał dylematu czy wierzyć czy nie .
-
520d e60 WBAPX31020C360439
darti123 odpowiedział(a) na monteki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ten VIN spisałeś osobiście z kielicha czy sprzedający ci go podał ?
-
E92 335i USA WBAKG7C54BE598455
darti123 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo wstrząsnęło bocznym czujnikiem , mam teraz na placu auto które dostało centralnie w belkę przednią . Na tyle lekko że nawet chłodnice się nie uszkodziły . A mimo to obie kurtyny zleciały , czasami tak bywa .
-
x3 łuszczący się zderzak
Aby doprowadzić to do stanu salonowego należało by kupić nowy zderzak :lol: . A tak to pozostaje kupić preparat do usuwania starych powłok lakierniczych , usunąć to coś i nałożyć lakier strukturalny .
-
BMW E9 Tabliczka znamionowa
Tutaj masz fotki gdzie jest umiejscowiona tabliczka i jaki ma wzór w E9 http://www.e9coupe.com/forum/showthread.php?t=5267
-
BMW E9 Tabliczka znamionowa
Ale to nie jest tabliczka do E9 , nie ta epoka .
-
Wybite ost znaki VIN na szybie i reflektorach?
Po prostu ktoś sobie oznakował auto , modne jest to w Holandii
-
e46 Uszkodzenia samochodu - wycena naprawy i części
Takich starych samochodów nie naprawia się na nowych częściach OEM bo faktycznie nie miało by to ekonomicznego uzasadnienia . A używki są tanie jak barszcz .
-
Oto nowa ekipa prezenterów Top Gear!
Mimo że nie byłem negatywnie nastawiony do nowych prowadzących , to muszę przyznać że po obejrzeniu odcinka czar Top Gear prysł :cry2:
-
Na ile starcza profesjonalne usuwanie korozji
Nawet 10 lat , potwierdzone własnym doświadczeniem :cool2:
-
Na ile starcza profesjonalne usuwanie korozji
Pewnie że powinno to wytrzymać dłużej ( przynajmniej dwa lata ) ale jak nie miałeś z warsztatem podpisanej umowy gwarancyjnej na usługę to nic nie wskórasz już po upływie pół roku . Nowe samochody potrafią gnić już roku , ostatnio kolega kupił nowego Sprintera i pierwsza korozja wyszła już po trzech miesiącach
-
Geometra E60 czy to krzywe sanki czy geometria
Jak byś miał listwę pomiarową blacharską to byś nie musiał wyjmować sanek , podpowiem tylko że takie urządzenie pomiarowe w bardzo prosty i tani sposób można wykonać samodzielnie
-
Geometra E60 czy to krzywe sanki czy geometria
Przemierzyć przekątne , najlepiej listwą pomiarową
-
Rotrzaskany BMW E60 w Mogilnie
darti123 odpowiedział(a) na radziu77 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyJak się ma pusto w głowie to czy jest włączona kontrola trakcji czy nie to da się auto zaparkować centralnie na drzewie
-
520 d na jakich stacjach polecacie Diesla
Po tym jak kolega zwierzył mi się że od paru lat leje opał ( wcześniej e46 320d , a teraz e60 530d od trzech lat ) to ja się przestałem przejmować gdzie leję . Jedynie unikam stacji typu " No name "
-
Renowacja e36 316
Jeżeli nie chcesz żałować pieniędzy wyrzuconych w błoto nie pchaj się w kompleksową renowacje tej 316-stki .
-
Co będzie większym klasykiem E46 przedlift czy polift?
Sam to wymyśliłeś ? W celach edukacyjnych proponuje przeczytać książkę " Samochody Klasyczne " Jonathana Wooda który o motoryzacji pisze od lat 60-tych ubiegłego wieku . Na swoim kącie ma ponad 26 niezwykle wysoko ocenionych książek , dwukrotnie wyróżniony najwyższą nagrodą " Gugnota " przyznawaną przez Amerykańskie Towarzystwo Historyków Motoryzacji . Założyciel kultowego już czasopisma " Classic Car " ( w 1973 roku ) . Otóż ten pan opisuje w tej książce , przypominam tytuł " Samochody Klasyczne " m.in. BMW Z1 . Są też w tej książce takie " unikaty " jak McLaren F1 , Facel Vega ( miałem okazje jezdzić :D ) . Bugatti EB 110 , Aston Martin DB4GT Zagato , Jaguar XJ220 czy też Pegaso z102 .
-
BP Ultimate oraz inne droższe paliwa.
" zanim zapytasz poszukaj "
-
Rudy zbiornik paliwa
Z góry wielkie dzięki .
-
E23 728i Poczatek znajomości.
Ja toczę tą nie równą walkę z e24 M635 już od marca 2013
-
Nowa seria 5 G30
I to najczęściej w F1 :lol: . Trochę więcej obiektywizmu , na forum Audi piszą że Audi wygrywa , na forum MB piszą że bez gwiazdy nie ma jazdy a u nas na forum powyższy cytat . A prawda jest taka że są to trzy marki z których żaden motoryzacyjny ekspert nie jest w stanie wyłonić zdecydowanego zwycięzcę
-
Rudy zbiornik paliwa
Kurcze dobre , ale skąd ja betoniarkę skołuje :roll2:
-
BMW X6 3.5D LUZ W ZAWIESZENIU
Widocznie nie są to takie dobre warsztaty