Treść opublikowana przez darti123
-
klejenie szyby
Nie widzę powodu aby przepłacać za szybę z logo BMW skoro można kupić Pilkingtona do X6 za nieco ponad 500 PLN . Ja wiem że są tacy którzy nawet akumulator kupują z logo BMW , tylko po co przepłacać jak nie ma różnicy
-
E87 118d VIN WBAUG31020PU49875
darti123 odpowiedział(a) na Dave0103 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrawo Ty :!: No ja też jestem pod wrażeniem spostrzegawczości
-
325i zamarznięta woda w chłodnicy,jakie tego konsekwencje?
Na pewno nie masz takich proporcji takie coś by przy nawet -20 nie zamarzło
-
BMW E87 kolor czarny zapryski na błotnikach
Wszystko jest OK . W fabryce komora silnika jest lakierowana kolorem wnękowym po czym maska jest zamykana i tylko tyle co naleci lakieru przez szczelinę tyle jest w środku . Ps. czy ja widzę przy kielichu ognisko korozji ?
-
klejenie szyby
Uszkodzona to ona już jest , w tym problem
-
klejenie szyby
Po prostu nie znoszę takiego dziadowskiego cwaniactwa , a po drugie nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że proponujesz koledze oszustwo ubezpieczeniowe
-
klejenie szyby
A potem jak będziesz miał dużo odprysków na lakierze to wykup AC porysuj elementy i sobie polakieruj z ubezpieczenia . A na koniec i tak my wszyscy za to zapłacimy w stawkach
-
e46 320d WBAAP71010PW47938
darti123 odpowiedział(a) na Przemo251685044236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo akurat katalog części BMW jest powszechnie dostępny ( i bardzo dobrze ) . Aktualnie mam Mercedesa i katalog części jest tylko na ruskich serwerach . W Polsce jest dostępny tylko za opłatą ( chyba 40 ojro rocznie z tego co pamiętam
-
BMW E 90 330 D Konstantynów Łódzki vin Wbapr91050a177190
darti123 odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja przed świętami sprzedałem swoje auto do Monachium :cool2:
-
klejenie szyby
Kleiłem małe pęknięcie takie około 2 cm długości od brzegu szyby . Ponowie którzy to robili powiedzieli że nie dają gwarancji bo właśnie rysa idzie od brzegu szyby . Niestety szkło nie wytrzymało nawet trzech miesięcy i rysa powędrowała dalej . Natomiast pęknięcie po kamyczku na środku szyby które też było klejone wytrzymało 2 lata aż do sprzedania auta
-
F10 550IX WBAFU91020C277441 - BEZWYPADKOWY?
darti123 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega odbierał nowego VW z miernikiem , maska miała 380 mikronów a reszta auta grubo ponad 200 . Dostał pismo z centrali VW że do 400 mikronów wszystko jest OK .
-
Bmw e92 2007 - uciekające powietrze z pompowanych boczków
Miałem pękniętą poduszkę co prawda w Mercu ale to jeden diabeł . Niestety trzeba było wymienić
-
Pękniety ślizg, a 200km/h [318i 2.0]
Mnie kiedyś przeskoczył ( nie w BMW ) przy 160 km/h . Auto po prostu zgasło i już nie odpaliło .
-
BMW 5 E60 Wypadek a zakładanie nowych poduszek.
Najczęściej jest załamana , ale to nie jest reguła
-
E46 328 kolor lakieru
Kolor jest inny , np w czarnym są ciemno szare wnęki .
-
E46 328 kolor lakieru
Jedziesz do mieszalni podajesz numer lakieru i prosisz o lakier wnękowy .
-
E 90 Z USA różnice techniczne
Tu masz trochę o różnicach viewtopic.php?f=70&t=278702&hilit=usa+usa+r%C3%B3%C5%BCnice&start=30
-
Samodzielna renowacja lakieru
Papierem 400 to można szpachlówkę przycinać a nie lakier do polerki .
-
Mała kolizja - co dalej?
Tak jak napisałem wcześniej w ASO przy tak starym aucie zrobią szkodę całkowitą
-
320D m47 podgrzewacz elektryczny zamiast webasto
Chyba minionej epoki , patrząc po okolicy kto w tej chwili kupuje e46 to muszę stwierdzić że to tanie już auto bardzo ale to bardzo często wpada w ręce druciarzy .
-
Wymiana poszycia foteli na fabrycznie nowe
http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=NX71-EUR-04-2007-E60N-BMW-530d&diagId=52_3007
-
Mała kolizja - co dalej?
W aso naprawa przekroczy wartość auta .
-
Paliwo w oleju???
Były już takie tematy nawet w tym dziale , wystarczy skorzystać z wyszukiwarki .
-
Dłuższy postój e46 318d - co robić ?
Bez przesady to tylko 6 miesięcy naładować aku i jazda . Ja swoje 320d odpalałem po blisko roku bez żadnego ale . Kolega ma Audi A6 i do kraju przyjeżdża co pół roku . I tak samo tylko ładowanie baterii i jazda .
-
Samodzielna renowacja lakieru
" Zanim zapytasz - POSZUKAJ "