Treść opublikowana przez darti123
-
E60 525i 04r WBANA51040CM61891
darti123 odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak tylko że ja kupiłem skręconego od Hansa w Dusseldorfie
-
E60 525i 04r WBANA51040CM61891
darti123 odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW moim przypadku mit o nie skręconym liczniku w aucie od rodowitego Niemca padł już z 10 lat temu , niestety doświadczyłem tego na własnej skórze
- BMW E3
-
E60/61 Spryskiwacze reflektorów
Tak jak pisałem , na pocieszenie napiszę tylko że w znacznej większości aut jest konieczność demontażu zderzaka przy wymianie spryskiwacza
-
[E36] problem z felgami
Przeczytałeś przynajmniej to co napisałeś ? Trudno zrozumieć o co ci chodzi , co to znaczy mniejsze opony ? Czy że 16 cali opony chcesz wcisnąć na felgi 17 :lol: Czy niższy profil ( czyli jaki ? ) a może mniejsza szerokość ?
-
[E34] Filtr w rogu, co to jest
Filtr węglowy
-
Bmw e46 sedan różnica w blotnikach ?
Żadna
-
wymiana lusterka z 3 pin na 5
Trzy piny mogą mieć różne opcje
-
E 30 Felgi BBS 15stki
Rano napisałem troszkę jeszcze nie przytomnie , a więc prostuję . Felgi mam 16 cali z 1991 roku ( orginalne były w nietypowym rozmiarze 390 mm ) . A co do samych dekielków to składają się z pięciu części , element zewnętrzny taki talerzyk aluminiowy , nakrętka centralna aluminiowa a w niej napis BBS wykonany już z tworzywa sztucznego , tulejka z gwintem z tworzywa sztucznego i zeger zabezpieczający ( stalowy ) aby wszystko się razem kupy trzymało
-
E 30 Felgi BBS 15stki
U mnie ( e24 1986 ) ten centralny element maskujący śruby jest wykonany z aluminium i jest wkręcany .
-
Co będzie większym klasykiem E46 przedlift czy polift?
e46 ( za 20 lat ) może być co najwyżej youngtimerem
-
E60/61 Spryskiwacze reflektorów
Z tego co pamiętam to w e60 spryskiwacz jest przykręcony do belki aluminiowej na trzy wkręty . Jeżeli tam jest coś nieprawidłowo złożone to bez ściągnięcia zderzaka się nie obędzie . Ale chyba sama dysza ma regulacje
-
E60/61 Spryskiwacze reflektorów
Nie nie uszkodzisz , ale należy zachować ostrożność . Pamiętać należy że te elementy są z plastiku a nie żeliwne odlewy :D
-
f30 2013 rok, kupilem anglika :(
To działa w dwie strony , kupujący też podpisywał umowę Zresztą w tym konkretnym przypadku korzyść z zaniżonej sumy na umowie miał tylko kupujący , skoro poprzedni właściciel ( osoba prywatna ) miała pojazd ponad pół roku
-
f30 2013 rok, kupilem anglika :(
Nawet jak gościu się przestraszy i odda kasę to nie licz na te 15 tyś
-
M47n po wjechaniu w dziurę nie odpala
Klema nie odcina całkowicie zasilania w aucie
-
Uszczelniacz K-Seal
Ja słyszałem że surowe jako wbite do chłodnicy świetnie uszczelnia :D
-
M47n po wjechaniu w dziurę nie odpala
Dla czego nie chcesz przyjąć do świadomości że to klema ?
-
323i nabój pirotechniczny- nowy problem
Chodzi ci o sensory poduszek , główny masz na tunelu środkowym a boczne pod dywanem w miejscu fotela . Ale czujnik z linka który przysłałeś nie ma nic wspólnego z zablokowaniem pompy paliwa i kompa , a więc z uporem maniaka powtarzam klema .
-
323i nabój pirotechniczny- nowy problem
Nie wiem o co ci chodzi ale temat wątku to " nabój pirotechniczny " ! BMW to nie Peugeot tu nie ma bezpiecznika wstrząsowego
-
323i nabój pirotechniczny- nowy problem
Wymienia się klemę na akumulatorze plusową
- [E6x] Ringi
-
Czujnik wstrząsowy/uderzeniowy w e46
Pierwsze słyszę aby w e46 był taki czujnik , jeżeli faktycznie jest to sam jestem ciekaw gdzie sie znajduje . A może ci chodzi o klemę pirotechniczną ?
-
Oklejenie auta -rdza
Będzie w jakiś sposób chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi typu odpryski i rysy , ale jak korozja będzie postępowała do wewnątrz to folia nic tu nie pomoże
-
BMW E24 635 CSI problem z el. szybami
Zaczynamy zawsze od bezpieczników :)