Skocz do zawartości

darti123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darti123

  1. Powiem to tak , w tak starym aucie taka naprawa jest ekonomicznie nieuzasadniona
  2. Parę miesięcy temu miałem do czynienia z tym samym przypadkiem . W serwisie skasowali 200 PLN tylko że dalej ciekło , nie wiem co oni tam zrobili ale chyba tylko zdemontowali boczek i z powrotem go założyli .
  3. Ja właśnie przez rok swoim GLK zrobiłem 8 tyś. km i jak ktoś by mi położył kasę na stół to bym sprzedał
  4. Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał łączenia fabrycznie są pokrywane taką masą . A co do tej maty , chodzi ci pewnie o płytę kellera to też jest fabryczne przyklejana .
  5. darti123 odpowiedział(a) na Alfa47 temat w Felgi i opony
    Ależ nadają się , z tym że wolał bym już chyba jezdzić na stalówkach niż na tych paskudach z linku .
  6. Wymieniłem na nową 100% skuteczności , polecam .
  7. Ale tego naprawdę nie opłaca się naprawiać , w dobrym warsztacie musisz się liczyć że koszt naprawy tego co widać na foto to przynajmniej 8000 PLN . A prawdopodobnie wyjdzie sporo więcej . I po naprawie będziesz miał auto z wspawaną ćwiartką wspawanym progiem uklepanym i poszpachlowanym dachem .
  8. Ale niestety są przypadki gdzie schodzi , i to nie tylko na zderzaku .
  9. Podłużnica ,kielich , wzmocnienie czołowe wszystko aluminiowe .
  10. Tak jak wcześniej było napisane bardzo łatwe i tanie w naprawie uszkodzenie . Dla laika wygląda to pewnie przerażająco .
  11. Cena jaką podali jest zaporowa , ja w swoim warsztacie za taką naprawę skasował bym maksymalnie 400 PLN . A mam najwyższe ceny w mojej okolicy .
  12. Rdza jest wewnątrz listwy
  13. Listwa zgarniająca do wymiany ( typowe )
  14. A jak ma wyglądać pełnoletnie auto ? No bez przesady , świeżo to może wyglądać pięciolatek .
  15. A w jakim celu ?
  16. Do e 46 są już całe komplety ( podsufitka , słupki , słoneczniki , rączki ) na tyle tanie że nie bawił bym się w malowanie i oklejanie tylko za parę złociszy kupił cały zestaw
  17. Nie ma czegoś takiego jak zabezpieczenie powypadkowe na skrzynie biegów
  18. Kupiłeś orginalny zderzak ? Z tego co pamiętam od wewnętrznej strony zderzaka są nakreślone miejsca na spryskiwacze i czujniki parkowania .
  19. Starsze BMW całe były stalowe , jedynie wzmocnienia w drzwiach ( rurki ) były ze stali hartowanej . A na grafice którą przedstawiłeś jest F10 a nie E60
  20. A też miałeś V6 :?:
  21. Trzeba zrobić banalną zaprawkę . Jakiś grunt reakcyjny a potem kolor . Z tym że do takiej zapraweczki nie warto kupować puszki gruntu i setki bazy i bezbarwnego . Taniej będzie jak podjedziesz do jakiegoś lakiernika i zrobi ci ten odprysk za dobrego browarka .
  22. W V6 tak już jest :lol:
  23. W mieszalni lakierów setka bazy około 30 PLN

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.