Treść opublikowana przez darti123
-
UWAGA NA TO BMW E60 VIN: WBANC71080B642486
darti123 odpowiedział(a) na Armando87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo takim czasie myślisz że można coś zrobić diagnoście ? Ja nie widzę żadnych szans . Znam diagnostę który parę lat temu przez dziennikarzy TVN został poddany prowokacji i podbił dowód w niesprawnym polonezie . Można powiedzieć że został przyłapany na gorącym uczynku . W konsekwencji zostały mu cofnięte uprawnienia na 2 lata . Dalej pracował na stacji tylko nie mógł podbijać dowodów .
-
BMW e60 dziwny kolor deski
Listwa wewnętrzna progu też sprawia wrażenie niebieskiej , dlatego stawiam na marną jakość fotki .
-
Brak kart pojazdu.
Kupiłem kiedyś berlingo bez karty , urzędniczka powiedziała że bez karty mi nie zarejestruje koniec kropka . Zadzwoniłem do typa od którego kupiłem żeby mi dał kartę a on z uporem maniaka twierdził że mi dał . A więc jezdziłem na blachach wyszkowskich przez trzy lata po czym cytrynę sprzedałem koledze , on przez rok jezdził na tych tablicach po czym auto sprzedał handlarzom . Taka sytuacja
-
Jaki klej do uszczelki?
Jak będzie temat o podklejaniu podsufitki to będę pisał wtedy o moich doświadczeniach z podklejaniem podsufitek . Puki co jak byś nie zauważył piszemy o podklejaniu uszczelki
-
Rozbity tył autka BMW e90 na co zwrócic uwage przy naprawie
Klema pirotechniczna nie odcina całkowicie zasilania . A z tego co koleżanka pisze to prądu w aucie brak
-
Jaki klej do uszczelki?
Oczywiście że tak , każdy szanujący się tapicer to potwierdzi .
-
Rozbity tył autka BMW e90 na co zwrócic uwage przy naprawie
Nie napisałem że na pewno aku do wymiany , tylko że istnieje taka możliwość że wskutek wstrząsu mógł się uszkodzić .
-
Rozbity tył autka BMW e90 na co zwrócic uwage przy naprawie
W akumulatorze podczas uderzenia mogła się uszkodzić cela i zrobić zwarcie , pisze to bo miałem taki przypadek
-
Jaki klej do uszczelki?
Kolego przyklej to tak jak pisałem wcześniej klejem do szyb a będziesz miał święty spokój . Tylko ostrożnie żeby nie pomazać tym klejem tego materiału na gumie bo strasznie brudzi . Żaden klej w sprayu nie utrzyma takiego ciężkiego elementu tym bardzie narażonego na zawadzenie przy wsiadaniu i wysiadaniu . To już dużo lepiej to przykleić zwykłym budaprenem , z tym że wbrew pozorom budaprenem trzeba umieć kleić
-
Jaki klej do uszczelki?
Dzięki za tą mądrość życiową , moje życie na pewno zmieni się na lepsze od tej chwili
-
328i 92r Coupe kierownica przy skręcie w lewo zacina się
Ja bym takim autem na pewno nie jezdził do czasu usunięcia usterki . Kolega zginął w wypadku bo na łuku drogi zacięła mu się kierownica
-
pomalowane nerki
Jeśli było to pomalowane sprayem to zmyjesz to nawet nitrem . Tylko ostrożnie bo nerki są wyprodukowane z tworzywa sztucznego ABS które nie lubi ani nitra ani innej agresywnej chemii typu wyżej wspomniany scansol .
-
Los E46 będzie taki sam jak E36?
Widły są zarezerwowane dla VW
-
[E100] Etanol jako paliwo, Ktoś , coś ?
Samym paliwem (E100) wiele nie osiągniesz
-
Jaki klej do uszczelki?
Ja też zauważyłem że mieliśmy ciepły styczeń ale upalnym miesiącem tego bym nie nazwał :D A przechodząc do samego pytania choć dokładnie nie wiem o co ci chodzi to tak jak napisał kolega wcześniej klej do szyb na pewno da rade
-
Proszę o pomoc miłośników starych BMW
Mnie to wygląda na fotele z Merca . Gdyby było widać zagłówki to bym poznał czy to merc czy nie . Obejrzyj je dokładnie czy nie ma gdzieś jakiegoś numeru
-
Los E46 będzie taki sam jak E36?
Na pewno nie będzie to na taką skalę jak z e36 . BMW e36 miało pecha że niskie ceny przypadły na złote lata tuningu . Co nie zmienia jednak faktu że część e46 będzie lub już została sprofanowana
-
F10 dołożenie head up
Jak bym kupował takie BMW i wyposażenie nie zgadzało by się z vinem . W tym przypadku inna deska to dla świętego spokoju odpuścił bym sobie taka ofertę .
-
wyciecie dpf a przeglady
W Polsce puki co nikt się nie czepia , ale jak będziesz chciał pojechać za naszą zachodnią granice to za wycięty dpf grozi 1000 euro kary . I myślę że to tylko kwestia czasu jak i u nas zaczną srogo karać za takie mody .
-
[e9x] "Czysty" olej na bagnecie
W benzynie na bagnecie też mam czysty olej od wymiany do wymiany ( 10 000 km ) . Co innego jak się go spuści wtedy już nie jest taki czysty . Ps . tez Motul
-
Zamarzło paliwo ?
Odpalałem swoje auto na letnim paliwie przy minus 13 bez najmniejszych problemów . Ale kilka lat temu miałem takie Berlingo które miało z milion kilometrów to przy minus 10 na zimowym paliwie nie chciało zapalić mimo że świece wymieniłem na nowe .
-
Smierdzące spaliny bmw e46 320d
Masz wycięty katalizator i oczekujesz aby z wydechu pachniało fiołkami :norty:
-
Tylni błotnik. Potrzebna pomoc
Najlepiej to wymienić błotnik na nowy
-
E90 330i 2005 WBAVB31090PP95893
darti123 odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażParę lat temu znajomy sprzedawał auto , klient wsiadł za stery i zamiast jedynki zapiął wsteczny . Niestety skończyło się to kolizją z budynkiem . Na szczęście kupujący się poczuł do winy i kupił samochód
-
e53 przedni zderzak matowy plastik kolor
W mieszalni dobiorą ci strukturę pod kolor , gotowy BOLL podejrzewam że będzie za czarny .