Witam . Panowie mam taki problem. Chodzi mi o identyfikację roku silnika. Posiadam dwa 528i i jeden wyszedł tak z fabryki, niestety nr2 miał swap. Oba silniki różnią się na pierwszy rzut oka ten starszybko ma kolektor dolotowy taki zaokrąglony ,drugi ma bardziej kwadratowy. W tej po swapie niby siedzi od z3. I teraz mam ból dupy, gdyż chce parę rzeczy wymienić tylko nie bardzo wiem do jakiego silnika mam kupować. Da się to jakoś obadać ? Z tego co mi powiedziano to np. w e39 do roku chyba 98 szły inne swiece i pewnie nie tylko to. Chodzi mi o rok czy da się to sprawdzić?