Treść opublikowana przez danielxc717
-
e38 3.5 m62tu b35 przerywa, nie reaguje na cewki v8
Sprawdź szczelność dolotu
-
Bmw e39 535i problem z elektroniką
Wygląd a ciągłość to dwie różne rzeczy
-
Bmw e39 535i problem z elektroniką
Wygluszenia drzwi. Pełno jest o tym na Forum to możesz poczytać co i jak
-
Zgrzytanie w silniku po dodaniu gazu. 520i
Może napinacz łańcucha poszedł i łańcuch już uderza. Albo vanos
-
Lampy polift do starej e39?
Tylko slizg musisz mieć z polift i nic więcej jeśli chodzi o sam mechaniczny montaż
-
Naprawa zarysowania parkingowego domowym sposobem
To z jej OC na lakierowanie ci firma da i maluj to. Przecież takie placki będą wyglądały okropnie
-
Lampy polift do starej e39?
Kpl lampy, zbiorniczek, manetke, spryskiwacze, slizgi lamp, czujniki poziomowania
-
problem z pracą silnika 540i m62
Benzyna się spala to nie będzie to bezwonny zapach. Komputer prawdę powie
-
Dziwne tykanie pod maską
Wyłącz nawiew na 0 i sprawdź czy masz dalej to cykanie.
-
TYPOWE USTERKI I NAPRAWY TRAPIĄCE NASZE E-39
To ile wg ciebie ma wytrzymać zawias?
-
523 - diagnoza - uszkodzony drążek czy przekładnia
Ważne by drążek nie kupować firmy krzak i posłuży na ponad sto tys spokojnie. A zawieszenie sprawdzaj na podnośniku
-
Błąd Czujnik położenia wałka rozrządu
Nie cofalem się w poprzednie strony ale jak ktoś ma problem to niech zakłada nowy temat z opisem w tytule. Chodzi o to by później można było to w wyszukiwarce znaleźć
-
Błąd Czujnik położenia wałka rozrządu
Masz problem ze świecami to zrzucić klawiaturę i wymienić uszczelke i te okrągłe uszczelki i tyle jaki masz problem?
-
Nierówna praca i dymi na biało 535i
No i się nie obraz ale pojechałes do barana. Jak wyskakuje błąd sondy to powinien zobaczyć czy ona pracuje. Szukaj kogoś z inpa i nie zrobi tak jak ten fachura. Chyba że już będzie wszystko ok. Ale raczej objawy wrócą. Tutaj to tylko komputer ci pomoże
-
Nierówna praca i dymi na biało 535i
No to zastaje tylko komp do podlaczenia jak na LPG jest ok. Pewnie masz coś z dawka i paliwa. Spróbuj się dowiedzieć jak awaryjnie odpalić auto na LPG przy twojej instalacji i sprawdź czy na pewno nie kopci wtedy. Szukaj kogoś kto ma inpe i ci powie co ja boli bo nie chodzi tu o odczyt błędów i skasowanie 50zl
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Warto obejrzeć ta druga, a nie kogoś wyzywać i ponizac bo źle napisał pakiet. Ale każdy jest różnie wychowany. Pierwsza też ale gorzej jest wyposażona.
-
Nierówna praca i dymi na biało 535i
Bo przy złych dawkach też może dymic dlatego komp jak kolega mówi
-
Zgrzytanie w silniku po dodaniu gazu. 520i
Zdejmij pasek i spr czy dalej to występuje
-
[E39] Słychać pompę wspomagania, a kierownica chodzi ciężko
Skrzynia nie ma, nic do rzeczy ważne by nie było servotronic
-
[E39] Słychać pompę wspomagania, a kierownica chodzi ciężko
Olx, allegro na pewno ktoś ma na sprzedaż. Udawaj zainteresowanego i sobie sprawdzisz ☺️
-
Nierówna praca i dymi na biało 535i
A wodę dolewasz? Jak tak to ile i na jaki dystans
-
[E39] Słychać pompę wspomagania, a kierownica chodzi ciężko
Buczec nie powinna a co do ciężkości kręcenia to przyjedz się kilkoma e39 bez servotronic
-
Wymiana e53 na e46
Długością praktycznie te same auta e39 i x5
-
[m52tub25] czujnik położenia wałka
Jak sprawdzales czujnik? Vanos ustawiony i rozrząd złożony dobrze? Jak nie lub nie wiesz oddaj do kogoś kto ma o tym pojęcie
-
Wywalanie płynu przy otwartym zbiorniczku wyruwnawczym
Nie powinno. Chyba że otworzysz na gorącym. I popraw błąd ortograficzny w tytule bo wygląda to tragicznie