Skocz do zawartości

dani3011

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dani3011

  1. Względem telefonu wypowiedział sie Dajan :cool2: ,natomiast w radiu wyłącz funkcje TP- Traffic Programme,to wiadomosci z drogi,a z tą funkcją w PL jest jak jest.Funkcja TA owszem moze być,natomiast obie(TA/TP) razem powoduja takie cyrki niestety.Wyłacz i tyle.POzdr
  2. Miałem dawno temu taki objaw,ale u mnie kable siadały,łatwo sprawdzić specyfikiem w spraju,mają mechaniory.Założyłem nowe kable i jak ręką odjął,co wcale nie musi być u ciebie.POzdr
  3. Wiesz kolego,umieścić filtry to umieściłes dobrze,aczkolwiek nie wiem czy ten temat jest umieszczony w dobrym miejscu i czy w ogóle potrzebny,no chyba że chciałeś pokazać silnik wymyty :wink: :norty: .Nie chce tego komentowac,pozostawiam to kolegom. :mrgreen:
  4. w prawo,zasysa papierocha jak podstawie :cool2:
  5. Moje bu-bu jest dokładnie 21/06/2002r i sam nie wiem które mam,ale jak bede miał tworzyć to skontaktuje się z nim.Na jakiej zasadzie odsłania tą przesłone,jakiś silniczek ma -ten temat nie przerabiałem nigdy.POzdr
  6. dani3011 odpowiedział(a) na lucastomas temat w E39
    To chyba bateria,pojeżdzij jak nie pomoże to musisz zmienić aku . Tu masz link viewtopic.php?f=72&t=148359&p=1063301&hilit=bateria+pilota#p1063301 Z filmikiem.POzdr
  7. Koledzy a zwłaszcza mluki,chodzi o tego zenona i tego typu soczewki?? http://moto.allegro.pl/soczewki-bi-xenon-hella-d1-d2-audi-bmw-i1656615908.html ///// http://moto.allegro.pl/bmw-x5-e70-soczewka-reflektora-xenon-bixenon-fv-i1627405992.html -ciekawi mnie czy własnie z X5 nie podejdą,w sumie marka ta sama,zalezy jak rozmiarowo.A tu teraz przygłupałem,czy trzeba przetwornice na Bi też zmienić,czy sama przesłona zrobi swoje,drugie co zrobić z długimi normalnymi??? Może w końcu ktos zapoda efekty zmiany na Bi-xenon.POzdr
  8. dani3011 odpowiedział(a) na 520d temat w E39
    Co tu mówić dużooo,full szacunek za rozwalenie utrapienia posiadaczy e39,e46.Spisałes sie na =3,no może -3 :mrgreen: Dobra na 6POzdr
  9. Koledzy wiem że was to interesi,podaje wam link gdzie nasz kolega opisał i zapodał fotosy.TO WSZYSTKO zasługa kolegi 520d, ja tylko podaje link.POzdr viewtopic.php?f=72&t=134903&p=1131298#p1131296 --w nim opisał i podał linki do foto.3mka
  10. dani3011 odpowiedział(a) na jkar temat w E39
    Zgadza sie jak się nawinie okazyja to wszystko zginie,a pod zamówionko to już nie ma bata.Czasem dla kół i foteli skubną .Wystarczy im to dla paru sekund drachy i strachu.Trzeba byćczujnym i zabezpieczonym dodatkowo,nie ważne w jakim wieku furka jest,przecież oni nie zagłebiaja sie w dowód tylko rzut oka się liczy.POzdr
  11. dani3011 odpowiedział(a) na polowiec temat w E39
    Bardzo madre stwierdzenie,ja sie zgadzam z tymi katami. Podpytamy jeszcze kolege Yoshimura01,on ten temat piłował,może on tez sę wypowie.Śledziłem wasze domysły ale nie wbijałem sie póki cos nie wykumacie.POzdr :cool2:
  12. A mówiłem ze tanieja w oczach,oto przykład http://cgi.ebay.co.uk/Car-DVD-Player-GPS-HD-SWC-Ipod-BMW-E39-53-/270765195142?pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item3f0adcff86 TU to samo ale chyba ktoś inny sprzedaje http://cgi.ebay.co.uk/Car-DVD-Player-GPS-HD-SWC-Ipod-DVB-T-BMW-E39-53-/250836173053?pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item3a670040fd Teraz zastanawiam sie czy już brać czy jeszcze poczekać,przeliczając 340funtów x 4.5zł= 1530zł+koszt wysłania :lol: A kochane Allegro za to samo chce 2400zł :duh: Poradzić wtajemniczeni czekać/brać--mam czas :lol:
  13. dani3011 odpowiedział(a) na lucastomas temat w E39
    viewtopic.php?f=72&t=153171&p=1094423&hilit=pilot#p1094490 Przeczytaj jak sie programuje. :search: --a to następnym razem kolego.POzdr
  14. dani3011 odpowiedział(a) na bajba79 temat w E39
    Napisz do tego koleszki,on kiedyś podawał namiar
  15. dani3011 odpowiedział(a) na kolalysy temat w E39
    Trzeba lekko przekręcić zameczek czy jakiś inny patent??,ja pierwszy raz to widze w e39???
  16. dani3011 odpowiedział(a) na MCZ temat w E39
    Trzeba sprawdzić czujniki:wałka,wału korbowego,CR(śmiało).Na kompie nie ma błedów?? Sprawdz czy dobrze łaczy czujnik ciśnienia nr 18 http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=DL01&mospid=47540&btnr=11_2837&hg=11&fg=40 - z tyłu kolektora ssącego(troche nie poręcznie)POzdr BTW obawiam sie czy z listwą cos sie kończy. :cry2:
  17. dani3011 odpowiedział(a) na luqbaq temat w E39
    A na bank dobrze masz odpowietrzony układ??To troche dziwneże wciaż pokazuje ci ten komunikat.Musisz zrobić dignoze na kompie,co pokaże kiedy wyskakuje błąd.POzdr i daj znać.
  18. Kolego na zdjęciu moim wczesniej masz napisane akurat czego ci brakuje na kluczyku,możesz też na PW zapytać kolege jooseck,zna temat dobrze i naprawia sam takie cacka.POzdr
  19. dani3011 odpowiedział(a) na kolalysy temat w E39
    Trzeba było autorze wejsć w link i doczytać ,dopatrzeć się ,a nie od razu mylisz sie,masz fotki ponownie,gość własnie zmienia kiere z jednego typu na drugi. http://www.bmwdiy.info/msport-wheel/msport-wheel-15.jpg http://www.bmwdiy.info/msport-wheel/msport-wheel-13.jpg http://www.bmwdiy.info/msport-wheel/msport-wheel-12.jpg Przyjżyj sie na obie kiery mają te same otworki praktycznie :twisted: http://www.bmwdiy.info/msport-wheel/msport-wheel-04.jpg POzdr i działaj
  20. Nic sie nie dzieje,aczkolwiek kto mówił o legalności,ja mówie o zmylenia oka- zrobić kontrast.Jeszcze kwestia zagladania do autka pod chmurka--z praktyki wiem ze wygląda to według moich statystyk odwrotnie,masz ciemne to korci po co :mrgreen: Szabelka jest kobietką,dochodzi dzieciąko wypada żeby miała oczy wszędzie dla bezpieczeństwa.POzdr :cool2:
  21. dani3011 odpowiedział(a) na kolalysy temat w E39
    Kolego tam się nic nie wciśka tylko kręci http://www.bmwdiy.info/msport-wheel/msport-wheel-04.jpg http://www.bmwdiy.info/msport-wheel/msport-wheel-05.jpg http://www.bmwdiy.info/msport-wheel/msport-wheel-06.jpg http://www.bmwdiy.info/msport-wheel/msport-wheel-07.jpg Potrzebny ci klucz torx T-30 krótki żebyś dał rade włozyć i nie wadzićo licznik. TYLKO ROZŁĄCZ KLEME :!: :!: BTW łatwo w necie znależć wystarczy troche checi.Pyt. JAK ZDJĄĆ KIEROWNICE W e39 :mrgreen: http://www.bmwdiy.info/msport-wheel/index.html POzdr :cool2:
  22. Troche OT ,ale chłopaki wieszcie mi najwięcej M5 czy to e34, e39 znajdziecie na Węgrzech i to nie żart.Szukajcie w mobile.de i bedzie taki cyrk że na HU do bólu.Ceny :roll: godziwe i ładne sztuki--czemu tak nie wiem.Stano sorki za smietnik :modlitwa:
  23. dani3011 odpowiedział(a) na luqbaq temat w E39
    Tak myślałem,to sie zgadza możesz mieć przez to informacje o poziomie płynu. :cool2: POzdr
  24. dani3011 odpowiedział(a) na luqbaq temat w E39
    Kolego witaj,ale w jakiej chłodnicy pływak może mówisz o zbiorniczku????POzdr
  25. Zostaw to po co się cofasz jeszcze modelami,tyle włozyłeś doprowadziłes do godnego podziwu i co do zyda,a kto ci zwróci teraz finans za mody.Twoja sprawa ale ja odradzam.Naprawde godne zawieszenia oka,drugiego oka też :lol:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.