Treść opublikowana przez mikan
-
E39 VIN WBADM31010GR15921
mikan odpowiedział(a) na David_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam możesz sobie rozkodować, tutaj jest dział ocen samochodów.
-
320DT - cisnienie opon a prowadzenie
To też się zgadza - stąd niby teoria, żeby zimówki były węższe a nie szersze lub takie same. Tak jak pisałem - słyszałem, ze powinno być mniejsze ciśnienie - też bez przesady - żeby gdyby coś opona miała się bardziej rozlać do wyjazdu bocznego. Koniec końców mam taki sam rozmiar zima/lato i ciśnienie bardzo zbliżone.
-
320DT - cisnienie opon a prowadzenie
Jest teoria, że lepiej mniej, bo lepiej się będzie z zasp i lodowców wyjeżdżać. Jak jest nie wiem, w każdym razie wole przy 180km/h mieć właściwe ciśnienie.
-
[E46] Wymiana końcówki wydechu
Spytaj tłumikarza. Ja np nie znam odpowiedzi.
-
335i WBAWB73597P033310
mikan odpowiedział(a) na chmielks92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie mówię, że w tym przypadku tak jest, ale ludzie często bronią swoich amerykanek - że co z tego, że ideał. Ok. Ja to widzę jako pozorną oszczędność.
-
335i WBAWB73597P033310
mikan odpowiedział(a) na chmielks92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo szwajcarki są zawsze na fajnym wypasie - tak jak piszesz, żadnych amerykanek, franc czy włoszczyzn.
-
[e91 320d] WBAVU31030KY12789
mikan odpowiedział(a) na Fifiasz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTzn tak, nie dziwie się, że na takie kwiaty wpadasz - nie ta kwota, poszukaj sobie jakiejś wypasionej e46 ... a nie z tym budżetem na 330 w e90. Chyba, że jakiejś najsłabszej benzyny albo 318d z początku produkcji z płaską kierą i bez niczego. No może coś znajdziesz ale będzie jakiś chwyt albo z przebiegiem albo zrobiona za grosze.
-
335i WBAWB73597P033310
mikan odpowiedział(a) na chmielks92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ja sobie zdaje sprawę, że niemry drogie, ale czasem warto.
-
335i WBAWB73597P033310
mikan odpowiedział(a) na chmielks92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawiązałem, że to tylko amerykanka. Są osoby, które w takie coś się nie wpakują i gardzą z pewnych względów samochodami z usa. Gdyby to była niemra to co innego.
-
BMW e46 330Cd++ 265km 520nm WBABV91000PJ91338
mikan odpowiedział(a) na Kościan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpoko, fura jest fajna. Akurat praca w hurtowni o niczym nie świadczy, też pracowałem 4 lata i wyjątkowo tylko ja kupowałem droższe zamienniki, reszta po taniości leciała. A gdzie tu ori, poza tym nie wszystkie hurtownie mają wszystkie firmy, a ściąganie z innych nie zawsze się opłaca. Sam myśłałem nad twoim samochodem bo jest w ori mPasztecie, ale mi coupe za małe. Sam też mam parę tych koni więcej od prawie 2 lat i jest ok, co do uderzenia - fajnie jakby były zdjęcia bo za tą kasę w PL będzie ciężko, ludzie zwykłych widziałem po parę miesięcy nie mogą sprzedać, a co tu twoją. Choćby miała wodotryski i jakąś obciągarę wbudowaną pod kierownicą to każdy woli kupić za mniej niż 20 tysi. Będzie klient to będzie i sprzedasz, czego życzę.
-
e46 320i m52 Dyfer 3.45
A nie da się założyć z diesla, żeby przełożenia zmniejszyć ? Ja tam robiłem kiedyś w benzynach oplowskich ( zakładałem skrzynie od diesla ), odcięcie na każdym biegu było szybciej o około 20kh/h ale szła jak burza.
-
335i WBAWB73597P033310
mikan odpowiedział(a) na chmielks92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle 20 tysi nie opuści ...
-
335i WBAWB73597P033310
mikan odpowiedział(a) na chmielks92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem, może przesadzam ale jak za podokładaną w pierdoły amerykankę to za dużo chce. Co by nie było.
-
opony 245/40/17 ?
To sobie sprawdzisz przecież ...
- opony 245/40/17 ?
-
BMW e46 WBAAY71080FZ53795
mikan odpowiedział(a) na Rast temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest to do zrobienia, ale żeby dobrze to zależnie jaki purchel, trzeba wymienić element a jest co wymieniać, Prosto policzyć jeszcze ile za element lakierowania po cenach rynkowych, nie szopowych, te elementy są do dostania na wszelkich szrotach, bo chińskie zamienniki to padaka. Piszę jeśli by miało być zrobione dobrze. No nie za te pieniądze. Mimo wszystko.
-
E46 Styling 71 17" z oponami. Wycena
Same dobre opony r17 z fajnym indeksem, zwłaszcza zimowe, kosztują zależnie od zniżek 400-600 za sztukę. Oczywiście są też tańsze.
-
E46 Styling 71 17" z oponami. Wycena
No nie jak węgiel, ale mamy 2014 rok - mają już 2 lata. To nie jest nówka, nawet jeśli są zdrowe.
-
E46 Styling 71 17" z oponami. Wycena
Ale opony stare, wzór nie jest jakiś powalający na kolana. Dużo moim zdaniem. Ceny felg już dawno zeszły. Oczywiście nie typu bbs rs ori.
-
e46 jakie zawieszenie gwintowane wybrać? Gwint za i przeciw.
Czyli nieśmiertelne B8 + jakieś springi.
-
e46 jakie zawieszenie gwintowane wybrać? Gwint za i przeciw.
Ja bym gwintu nie założył bo wyrosłem z maksymalnych gleb na korzyść normalnej jazdy - teraz mam ori sportowe dostosowanie podwozia i mi pasuje, jak strzeli to wymienię po zamienniku na sachsa, na monroe i kyba się zawiodłem, poza tym dużo było reklamacji na to. U mnie jest nisko, w miarę twardo - niżej i twardziej niż w seri zawiasie ale mi to pasuje. Czasem myślę o obniżeniu przodu ale wtedy z garażu nie wyjdę i po każdym progu zwalniającym będę uderzał zderzakiem. Rozumiem, że pro kit b12 to zamiennik pomiędzy serią a mPakiem a sportline to typowy mPak ? Co do regulacji twardości w Koni, to prosta sprawa - jechałem z paniami robiłem na miekko, jeżdziłem sam - robiłem twardo, a i skok się fajnie zmniejszał.
-
BMW e60 530d WBANC71040B646163
mikan odpowiedział(a) na arbeiten100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTam tylko pracują ludzie, choć słyszałem o aso gdzie jakoś bezproblemowo podawali. Poza PL chyba w ogóle tego problemu nie ma.
-
BMW e60 530d WBANC71040B646163
mikan odpowiedział(a) na arbeiten100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOficjalnie tak. Tzn, ktoś z dowodem rejestracyjnym. Nieoficjalnie ... też.
-
e46 cmg ;D
No to rzeźnia nie 330i, do tego polift. Ryzykant jesteś, że na takie dublowane kombinacje poleciałeś. Mimo to życzę udanego użytkowania. Szkoda, bo 2.8 był mniej awaryjny niż 3.0 + powinieneś się rozglądnąć za hamulcami od 330/330d.
-
[E46] Wymiana końcówki wydechu
A nie lepiej rm jakiegoś wybrać ? Drogie nie są a zawsze możesz do sprzedaży założyć swój ori. Bo tak zapłacisz za końcówkę/końcówki + robota i tylko pozbędziesz się tej fai ori.