Treść opublikowana przez mikan
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Pozycja nr.1 w podanym przez ciebie linku jest to kpl kiera z osłonami tj. lerą dolną z M i górną ? Dodam tylko, że mam używkę panel multi, bo u mnie w sportowej nie ma i chciałem dokładać - trzeba jakieś kable zorganizować z aso, żeby to podpiąć pod wyjście - najważniejsze, przy nowej kierze używka multi, gdzie zużycie widać będzie słabo się komponować.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Chłopie dawaj namiar na to litewskie aso ... Ja tak samo jak ty uważam.
-
320td 2004 sprężyny zawieszenia tył jakie kupić?
Po prostu nasprzedawałem się trochę tych sprężyn parę lat temu - częściej tańszych jakiś firm pakowaczy, czasem lesjofors - mimo dobrania w/g katalogu bywały jazdy ze strony klienteli, które akurat miałem w d... ale stwierdzam, że tak bywało.
-
XENONY D2S pilna pomoc
Jasne ... widać przecież płaszczyznę do błotnika ... jaka ona niedomknięta. Pewnie blacharz po litrze już był.
-
320td 2004 sprężyny zawieszenia tył jakie kupić?
A nie chcesz poszukać używanych ori sprężyn na podstawie swoich starych ? Przy wymianie tylko na jednej osi zawsze jest ryzyko. Większa pewność, że nie będziesz miał uniesionego przodu jak motorówka ani podniesionego tyły jakbyś się szykował do przewiezienia 300 km cementu. Oczywiście zakładam najgorszy scenariusz.
-
podszybie e46
Stare przyzwyczajenia ... a obsługa stacji kula się ze śmiechu. No, ale nie mi oceniać.
-
podszybie e46
Chrom line a inwencja twórcza w postaci srebrnego sprayu to co innego.
-
podszybie e46
Staram się tą e46 w całości wyobrazić ... co jeszcze za kwiatki i rarytasy się na niej znajdują. Strach się bać.
- podszybie e46
-
podszybie e46
Podszybie 250zł kosztuje. Efekt warty wydania mniej niż jeden pełen zbiornik paliwa.
-
e46 320d zbyt wysokie spalanie
Widzę, znów konkurs eco drivingu - komu najmniej spali ... Wszystko zależy jak jeździsz.
-
E46 320D Kępno VIN WBAAS71040FY22820
mikan odpowiedział(a) na marcinmil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoza skórą to ona nie ma żadnego wyposażenia - w gwoli ścisłości. Rozkoduj vin zgodnie z regulaminem.
-
nowa turbina bmw e46 2001 r 150 KM brak mocy
Przejrzałeś przy okazji montażu zaworki, wężyki itd ? Co do błędów, to wskazania przepływomierza ktoś musi poprawnie odczytać, niekoniecznie musi być błąd. Dziwne, że po wymianie turbo gorzej jedzie niż na starej ...
-
nowa turbina bmw e46 2001 r 150 KM brak mocy
Nowa tzn - nowa używana, czy nowa nowa czy "nowa" regenerowana ?
-
E46 320d 150KM Bierze olej
W trasie mniej w dupę silnik dostaje, to analogicznie mniej spali tego oleju - jeśli już cokolwiek ma spalać.
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Ale czym polerowałeś ?
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Na relingach ani listwach ozdobnych gumy nie ma.
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Ok, dzięks - lookne potem.
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Dlatego z góry założyłem, że proszkowe odpada przez to "coś" na łączeniach. Co do specyfików/kosmetyków - próbowałem, spadł deszcz to jeszcze gorzej wyglądało, jako że wydaje mi się, że z podobnego jak nie takiego samego materiału są ozdobne ramki pionowe przy drzwiach co relingi, to chciałem za jednym zamachem dać to lakiernikowi - bo są równo wypłowiałe - po lakierowaniu mieć spokój na 2-3 lata. Oczywiście, jak piszesz mogę kombinować z dobraniem koloru/odcienia ale robię najpierw rozeznanie jak było w oryginale. Podszybie też mam już nowe - gotowe do założenia, bo stare wygląda jak vectrze a, może z czasem wezmę się za ramiona wycieraczek jakby dobrze wyszło z relingami. Nie wiem czemu się tam robi z tymi czarnymi elementami, samochód garażuje od przeszło 3 lat.
-
E46 320d 150KM Bierze olej
Mi nie łyka ... - zmieniam co 10 tysi. Zakładam, ze litr na 10.000 to chyba będzie się mieścić w normie.
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Plastidip odpada - na relingi zakładam często poprzeczki thule i uchwyt rowerowy - zeszłoby, poza tym mnie interere trwały efekt. Polerką - chodzi o farecle g-3 na mokro oscylacyjną szlifierką ?, czy coś innego miałeś na myśli ? Wiem, że mocowanie reling - dach jest poprzedzone uszczelką, nie o to mi chodziło - miałem na myśli poprzecznie reling - reling, co jakiś kawałek na łączeniu wydaje się, że coś jest, uszczelka czy plastik jakiś.
-
E46 320d 150KM Bierze olej
Moim zdaniem zacząć - jak już odpowiadałem, od całej odmy - pełen pełen plastik z obudową. To, że turbo regenerowane nic nie znaczy. Zacznij od odmy, potem przyjrzyj się turbinie - może jeszcze jest na gwarancji.
-
E46 320d 150KM Bierze olej
Całą całą na pełen plastik. A jak z tym dymieniem ?
-
telefon w nawiewie
To jest ciul, kumpel kiedyś w citroenie kartę sim w nawiewie podszybia zgubił. To było naście lat temu, a sim było abonamentowe.
-
E46 320d 150KM Bierze olej
Ja bym wymienił cały separator na nowy, jeśli to nie pomoże a wycieków nie masz to pozostaje turbo na pierwszy strzał. Dymi tobie z wydechu na jakiś konkretny kolor ? Jak było przedtem z tym znikaniem oleju ?