Skocz do zawartości

mikan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mikan

  1. Pozycja nr.1 w podanym przez ciebie linku jest to kpl kiera z osłonami tj. lerą dolną z M i górną ? Dodam tylko, że mam używkę panel multi, bo u mnie w sportowej nie ma i chciałem dokładać - trzeba jakieś kable zorganizować z aso, żeby to podpiąć pod wyjście - najważniejsze, przy nowej kierze używka multi, gdzie zużycie widać będzie słabo się komponować.
  2. Chłopie dawaj namiar na to litewskie aso ... Ja tak samo jak ty uważam.
  3. Po prostu nasprzedawałem się trochę tych sprężyn parę lat temu - częściej tańszych jakiś firm pakowaczy, czasem lesjofors - mimo dobrania w/g katalogu bywały jazdy ze strony klienteli, które akurat miałem w d... ale stwierdzam, że tak bywało.
  4. mikan odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Jasne ... widać przecież płaszczyznę do błotnika ... jaka ona niedomknięta. Pewnie blacharz po litrze już był.
  5. A nie chcesz poszukać używanych ori sprężyn na podstawie swoich starych ? Przy wymianie tylko na jednej osi zawsze jest ryzyko. Większa pewność, że nie będziesz miał uniesionego przodu jak motorówka ani podniesionego tyły jakbyś się szykował do przewiezienia 300 km cementu. Oczywiście zakładam najgorszy scenariusz.
  6. mikan odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Stare przyzwyczajenia ... a obsługa stacji kula się ze śmiechu. No, ale nie mi oceniać.
  7. mikan odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Chrom line a inwencja twórcza w postaci srebrnego sprayu to co innego.
  8. mikan odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Staram się tą e46 w całości wyobrazić ... co jeszcze za kwiatki i rarytasy się na niej znajdują. Strach się bać.
  9. mikan odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    :duh:
  10. mikan odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Podszybie 250zł kosztuje. Efekt warty wydania mniej niż jeden pełen zbiornik paliwa.
  11. mikan odpowiedział(a) na TheStachu96 temat w E46
    Widzę, znów konkurs eco drivingu - komu najmniej spali ... Wszystko zależy jak jeździsz.
  12. Poza skórą to ona nie ma żadnego wyposażenia - w gwoli ścisłości. Rozkoduj vin zgodnie z regulaminem.
  13. Przejrzałeś przy okazji montażu zaworki, wężyki itd ? Co do błędów, to wskazania przepływomierza ktoś musi poprawnie odczytać, niekoniecznie musi być błąd. Dziwne, że po wymianie turbo gorzej jedzie niż na starej ...
  14. Nowa tzn - nowa używana, czy nowa nowa czy "nowa" regenerowana ?
  15. mikan odpowiedział(a) na eitha temat w E46
    W trasie mniej w dupę silnik dostaje, to analogicznie mniej spali tego oleju - jeśli już cokolwiek ma spalać.
  16. Ale czym polerowałeś ?
  17. Na relingach ani listwach ozdobnych gumy nie ma.
  18. Ok, dzięks - lookne potem.
  19. Dlatego z góry założyłem, że proszkowe odpada przez to "coś" na łączeniach. Co do specyfików/kosmetyków - próbowałem, spadł deszcz to jeszcze gorzej wyglądało, jako że wydaje mi się, że z podobnego jak nie takiego samego materiału są ozdobne ramki pionowe przy drzwiach co relingi, to chciałem za jednym zamachem dać to lakiernikowi - bo są równo wypłowiałe - po lakierowaniu mieć spokój na 2-3 lata. Oczywiście, jak piszesz mogę kombinować z dobraniem koloru/odcienia ale robię najpierw rozeznanie jak było w oryginale. Podszybie też mam już nowe - gotowe do założenia, bo stare wygląda jak vectrze a, może z czasem wezmę się za ramiona wycieraczek jakby dobrze wyszło z relingami. Nie wiem czemu się tam robi z tymi czarnymi elementami, samochód garażuje od przeszło 3 lat.
  20. mikan odpowiedział(a) na eitha temat w E46
    Mi nie łyka ... - zmieniam co 10 tysi. Zakładam, ze litr na 10.000 to chyba będzie się mieścić w normie.
  21. Plastidip odpada - na relingi zakładam często poprzeczki thule i uchwyt rowerowy - zeszłoby, poza tym mnie interere trwały efekt. Polerką - chodzi o farecle g-3 na mokro oscylacyjną szlifierką ?, czy coś innego miałeś na myśli ? Wiem, że mocowanie reling - dach jest poprzedzone uszczelką, nie o to mi chodziło - miałem na myśli poprzecznie reling - reling, co jakiś kawałek na łączeniu wydaje się, że coś jest, uszczelka czy plastik jakiś.
  22. mikan odpowiedział(a) na eitha temat w E46
    Moim zdaniem zacząć - jak już odpowiadałem, od całej odmy - pełen pełen plastik z obudową. To, że turbo regenerowane nic nie znaczy. Zacznij od odmy, potem przyjrzyj się turbinie - może jeszcze jest na gwarancji.
  23. mikan odpowiedział(a) na eitha temat w E46
    Całą całą na pełen plastik. A jak z tym dymieniem ?
  24. mikan odpowiedział(a) na mielczyk temat w E46
    To jest ciul, kumpel kiedyś w citroenie kartę sim w nawiewie podszybia zgubił. To było naście lat temu, a sim było abonamentowe.
  25. mikan odpowiedział(a) na eitha temat w E46
    Ja bym wymienił cały separator na nowy, jeśli to nie pomoże a wycieków nie masz to pozostaje turbo na pierwszy strzał. Dymi tobie z wydechu na jakiś konkretny kolor ? Jak było przedtem z tym znikaniem oleju ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.