Skocz do zawartości

mikan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mikan

  1. Również uważam, że jak chcesz minimum 2-3 lata ze spokojem pojeździć i wiedzieć, że jakiekolwiek zło trafi osprzęt a wyjdzie w inpie, elastyczności, dymieniu, wciananiu oleju a nie będzie to turbo to bierz nówkę. Możesz zaryzykować używkę, ja bym nie regenerował.
  2. mikan odpowiedział(a) na zed0 temat w E46
    Nie, ale w zimie po paru dniach potrafi się powietrze skisić razem z dywanami - nawet jesienią na materiałowych wilgoć się zbiera, wtedy robię jak pisałem wyżej.
  3. mikan odpowiedział(a) na bLL temat w E46
    Rozumiem, że jesteś pewien na 100%, że wtrysk trzeba wymienić ? Masz czarodzieja, który potwierdzi odczyt inpy fachowo ? Zawsze możesz na forum wrzucić live data itd. Wyraziłem swoje zdanie na temat wtrysku, mój mechanik miał 2 taki silniki w warsztacie i stąd miał wtrysk. Była obawa, że u mnie pozostałe umrą szybko, bo niby powinno się kpl, ale po wymianie korekcja reszty wtrysków jeszcze się poprawiła - choć nie była zła i jeżdżę już tak 2 lata przeszło.
  4. mikan odpowiedział(a) na Halloween temat w E46
    Wiem , że są gusta i guściki ... ale chcecie KIA z tego zrobić ?
  5. mikan odpowiedział(a) na zed0 temat w E46
    Filtr - nie filter ... nie sugeruj się opisem na pudełku, jesteśmy w PL. Co do "wietrzenia" nagrzewanie na nogi na maxa najlepsze ale najlepiej zagrzać w trasie albo przeboleć w trasie takie ogrzewanie, jednak sugerowałbym "lufcik" zrobić po stronie kierowcy i pasażera. Niech to skisłe powietrze będzie miało ujście.
  6. mikan odpowiedział(a) na bLL temat w E46
    Obrazek to mój wklejony na stałe wykres przed i po programie. Takie mam zdanie na temat regeneracji, zwłaszcza wtrysków, po zakupie swojej miałem problem, który kiedyś opisywałem, przerobiłem wiele warsztatów, jedni chcieli rozbierać wtryski i czyścić inni wszytskie na stole katować, inni sugerowali regeneracje w bosch serwisach - skończyło się na wymianie jednego wtrysku na sprawdzoną używkę, 2 lata mijają. W tamtym czasie czytałem i zbierałem opinię na temat regeneracji, prawie jednogłośnie jeśli chodzi o wtryski do bmw e46 z ostatnich lat produkcji odradzane to jest. Ruszysz i najczęściej już korekcje nie będą ok. Nówki ludzie na forum wyrywali zależnie do 320d/330d - kwestia zniżek, źródła za 800 zł- przecież w różnych miejscach są różne zapasy z różnymi cenami - jedne aktualniejsze inne nie. Używka 400-500.
  7. mikan odpowiedział(a) na bLL temat w E46
    Wymienić jeden na sprawdzoną używkę. Żadnych regenereacji.
  8. mikan odpowiedział(a) na skols003 temat w E46
    Mistrzu jakie radio ... ori nie ori, navi nie navi ? Ori radio działa zawsze bez kluczyka tyle, że się wyłączy po czasie, nie ori zależnie jak sobie podłączysz.
  9. Albo - "i tak wszystkie są cofnięte, przecież nawet serwis/aso cofa" "a który nie był bity" "co za różnica" "nie dam tyle za 10letni samochód" "ten już stary to czego się spodziewać"
  10. mikan odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Ale to nie czyści ...
  11. mikan odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Ja jeśli na mokro ścieram to mieszanką akuty - płyn do naczyń, trochę carexu - mydło w płynie + jakiś olejek do kąpieli z oliwek/kokosu. Mix może i jest ale odtłuszcza i nadaje zapach/świeżość. Ja niczym już potem ani deski ani boczków nie robię. Jak zdarzy mi się oddać samochód na odkurzanie i czyszczenie wnętrza ale bez prania, to robią mi matowym plakiem - nie jest źle nawet, choć ja go nie używam. Jakiś rok temu robiłem tym specyfikiem - http://allegro.pl/smart-dressing-pielegnacja-plastikow-473ml-sw10101-i4108101090.html
  12. Wały nie wały, większość z nas wie jakie są, ale historia serwisowa prawdę powie - nie ostatni wpis,ale ostatnie wpisy.
  13. To napisz proszę, jaki jest deklarowany licznikowy przebieg tego cuda, co wykazano w aso ? Bo niby czemu sprzedający zapomniał to wpisać w ogłoszenie. Potrzebne są posty sprowadzające ludzi na ziemię.
  14. 1er jest padaka, jeżdżę 3ci tydzień taką z 2011 jako zastępczym. A tfu. Mydełko fa ze wspomagania jak we fiacie, stoisz w korkach w deszczu to ruch mechanizmu wycieraczek czujesz na pedale hamulca - bajka. Głośno w nim i tłucze na dziurach. Dodam jeszcze, że materiał wykończenia bagażnika - bezcenny jak mniemam, plastiki poniżej foteli jak w daewoo, to samo okolice kierownicy. Cały ten samochód to chyba jedno wielkie cięcie kosztów. A ta z ogłoszenia ma niespotykaną, fenomenalną manualną klimatyzację.
  15. Używka loteria wyjątkowa, 2.0d i 3.0d ma to samo. Może chiniola z fmic.pl ?
  16. mikan odpowiedział(a) na LaRocco temat w E46
    Jak potrzebujesz na lato to kup sobie hak ze słupska i tyle. Ciąć i tak pewnie będziesz musiał, ale to wyjdzie tobie po katalogu słupskich katalogów.
  17. Spoko, myślałem, że klasyka i tylko zderzaki.
  18. Jak będzie mPak to będzie At albo pet ... ehh. Zdaje sobie z tego sprawę. mPet to nie tylko zderzaki ale sufit, zawias i coś tam jeszcze - mało ważne, ważna jak piszesz baza.
  19. Może okaże się tendencyjny ale mi by brakowało przede wszystkim mPaku - bo bez niego e60 mi się nie podoba po prostu. Komforty koniecznie bo mnie szybko boli kręgosłup ( parę kontuzji + motor ) a logic 7 bo nie chce zakładać nie ori audio a chce możliwie najlepsze, w szyber wbijam, at broń boże, duża navi widziałem jest. Widzę Zent ma mPak a braki w/g niego - ja ss ani grzanych stołków bym nie oddał - panie lubią, pdc mam, h.kardon jest, hak niepotrzebny, szyber nie ma to nie ma a gdyby był to by był. No niestety to 2.0d g.wno. Wpadła taka, to wziąłem - teraz doceniam - bo widziałem ja jest jak nie ma połowy z tego. Fura nie jest zła ogólnie, z ogłoszenia.
  20. mikan odpowiedział(a) na skols003 temat w E46
    Co do przodu nie dam głowy ale tył moim zdaniem nie. Tył nie z tym et. Głowa za to nie dam.
  21. Jak klient będzie zadowolony to wróci po czasie i/oraz poleci znajomym. Chociaż ci sprzedający na necie trupy jakoś sobie radzą, bo ludzi jednak w PL jest paru.
  22. Do przeżycia, przynajmniej masz kolorowo w pracy. Gorzej jak okazjonalny sprzedawca prywatny na takie kwiaty trafia.
  23. mikan odpowiedział(a) na zbyszek80 temat w E46
    Chyba też lesjoforsa bym polecił, dobrze dobrać z katalogu. Nie było na nie nigdy reklamacji.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.