Treść opublikowana przez mikan
-
X5 E53 po lift 3.0D by Zukowpio
Ładna jest ... chociaż ja bym toyo nie zaryzykował to x5, ale aż strach sprawdzić jakie ceny są z pirelli wyższych modeli.
-
Swap 320i na ??
Wyrywaj 2.8 i od razu przerabiaj na większą moc. Oczywiście manual. Cokolwiek byśmy nie napisali co potrzeba, to i tak w "praniu" wyjdzie zawsze więcej. Najlepiej hamulce od 330d/i
-
320d radio jedno pytanie?
No ok, trzeba dodatkowy kabelek podłączyć - tyle. Nie pamiętam teraz czy żółty czy czerwony najczęściej.
-
320d Intercooler jaki
To może mylę, co chwilę mnie ktoś męczy o ten fmic na privach. To jest mój temat, viewtopic.php?f=69&t=186692 Jak dobrze poszukasz, to założyłem w tamtym czasie jeszcze temat gdy miałem wątpliwości do wielkości fmic. Są tam odpowiedzi, sugestię itd.
-
E46 Zawieszenie, drgająca kierownica
To te, nie ma filizofii. Przedostaniesz się przez plastiki jeśli dobrze pamiętam i wio 2 śruby. Jedna z przyjemniejszych i najbardziej wymiernych w efektach wymian części w zawieszeniu jaka mi się trafiła.
-
E46 Zawieszenie, drgająca kierownica
U mnie sportowe dostosowanie czyli jak M, 225 45 i latało 2 lata, potem wymieniłem na nowe bo akurat nowe wahacze lemfordera zakładałem.
-
320d radio jedno pytanie?
Ja pierdziele ... jak sobie podłączysz to będzie działać bez kluczyka, możesz podłączyć też tak że tylko z kluczykiem. Są dwie opcje do wyboru. Nie każdy chce się bawić i woli jak radio gaśnie po wyjęciu kluczyka.
-
E46 Zawieszenie, drgająca kierownica
Ja polecam Meyla hd, jeśli chodzi o te tuleje, lemforder za miękki, choć reszta zawiasu polecę lemfordera ale nie te tuleje.
-
deska rozdzielcza e46
Nie wiem po co cudować jak można umyć jak należy - ściera, wiaderko i to co jest w domu a potem jak kto woli psikać żeby się świeciło jak deska w taxi albo maty jak ktoś koniecznie musi.
-
320d Intercooler jaki
To jest 6garów, trochę inna rzeźba.
-
320d Intercooler jaki
Przecież wszystko dostałeś na priv z idealnie opisanym procesem w linku - do tematu który założyłem jak u siebie montowałem z wymiarami, zdjęciami itd Na fmic masz zestaw z obejmami i łącznikami, co teraz naglę kombinujesz - wszystko już jest opisane, nawet przez inną osobę w zrób to sam.
-
320d rozpórka na prżód
Zawsze warto, dziwnym trafem w m3 jest w standardzie. Poza tym nie dzieli się na diesel - benzyna ale na 6garów i 4 gary, po 10 sek na allegro można to wydedukować.
-
320d radio jedno pytanie?
Jakiekolwiek inne radio niż ori będzie działało tak ja się je podłączy. Może bez kluczyka/zapłonu a może z.
-
320d rozpórka na prżód
Możesz sobie sam zrobić, możesz kupić za 200, możesz za 400. Ja się będę szykował za jakiś czas na dolną i górną rozpórkę, ale bez śruby rzymskiej. Moim zdaniem warto górę i dół.
-
podświetlenie zegarów e46
Ale nie ma w serii ... bmw ma coś co dotychczas przynajmniej kultywowało przez lata. Kolor.
-
podświetlenie zegarów e46
Nieważne - mieszankę kia, vw, skoda i inne badziewia. Na pewno nie bmw klasyką.
-
E46 330D CHOCZ
mikan odpowiedział(a) na Rudy69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLepiej napisać, niż ktoś ma potem markę bmw przeklinać do końca życia i rozpowszechniać jakie to bmw jest gówno.
-
Regeneracja wtryskiwaczy w 320d FL
Co do turbo, pisałem że ja wymieniłem, mimo potwierdzonego przebiegu - m.in. padło sterowanie elektroniczne i zacinało się. Dziś zrobiłbym tak samo. Mój wybór, ale ja jak kupuje samochód to jeżdżę tym następne 3-4 lata. Co do wtrysków, jeśli nie masz dostępu do pewnych używek wtrysków to może zanim wyślesz do regeneracji, sprawdź swoje numery wtrysku - telefon i jedziesz po Pl sklepy, hurtownie, odziały, filie, przedstawicielstwa - jak znajdziesz to szukasz kogoś kto w tym miejscu ma zniżki. Przekalkulujesz ile regeneracja i ile nowy i dokonasz wyboru. Ja wymieniłem jeden, choć jak pisałem mechanik mnie poinformował o tym jak powinno się robić. Nie wiem jakie są korekcje pozostałych - ja zaryzykowałbym jeden nowy wtrysk po dobrej cenie. Potem się zobaczy czy się reszta unormuje itd. Przejrzyj tematy które przez 2-3 były poruszane na temat wtrysków w 320d/330d
-
jak usunąć napis 330d
Swego czasu jak pamiętam był taki killer na allegro na sprzedaż z silnikiem z 535d ... a że był to turas to na klapie miał napis 318d :)
-
E46 330D CHOCZ
mikan odpowiedział(a) na Rudy69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ktoś chce kupić wcale nie prosty do zakupu samochód jak nie potrafi ze zrozumieniem paru zdań przeczytać.
-
E46 330D CHOCZ
mikan odpowiedział(a) na Rudy69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZrób porządek z tym bałaganem ... viewtopic.php?f=44&t=72889
- jak usunąć napis 330d
-
jak wywietrzyc kabine
Spoko, ja i tak uchylam w zimie w garażu na noc ale co porządne rozgrzanie i max na nogi to max. Dywany mam ori zimowe, ale nie mają rynienek, poza tym i tak wchodząc się naniesie.
-
F10 530D WBAFW510X0C505379
mikan odpowiedział(a) na kosa69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co za różnica czy nowe kosztuje 400 czy 70 tysi ? Skoro w tym za 400 to 140 stanowią dodatki a w tym za 70 możesz tylko wybrać kolor tapicerki, czujniki parkowania i klimę auto albo manual ? Praktyka wskazuje, że ten za 400 częściej odwiedzi aso. Bez sensu podejście.
-
jak wywietrzyc kabine
Coś było opisywane, na zrób to sam chyba jakiś forumowy kolega z tym walczył. Ogólnie częsty temat podszybie i mata pod boczkiem.