Treść opublikowana przez mikan
-
e46 jakie zawieszenie gwintowane wybrać? Gwint za i przeciw.
Bo tani ... lepszych nikt nie bierze pod uwagę, była już kiedyś gadka obrońców mtsa tatechnica i innych. Dobry zestaw koni z regulacją twardości na pokrętle przy kielichu ( miałem, polecam ) + jakieś springi ( weitec ) albo wieczny bilstein b8. No tyle, ze to już nie jest 100zł. No ale dobre, nawet nie gwint, kosztuje.
-
dwa rozmiary opon przód/tył
No bo masz mPasztetowe fele.
-
ZMIANA KLIMATYZACJI MANUALNEJ NA CLIMATRONIC
Z pewnością ktoś zna, ale nie wskazałeś w podpisie skąd jesteś.
-
Spalanie 320i i 320d
Poduchy były ori z hydropodsawą. Efekt efektem, bardziej mi zależy na jakości światła w nocy. Mi tyle wciągały 4cyl w c20xe gsi.
-
320DT - cisnienie opon a prowadzenie
Z tym ciśnieniem to zawsze problem ... w mojej wulkanizacji, do r16-r18 na przewidywanym profilu dają chyba po 2.3 albo 2.4 na obie osie. Sam nigdy nie wiem ile wrzucić, w każdym razie jak ciśnienie spada do 2.0 - 1.9 bo się tak zdarzało to odczuwam. Przed każdą dłuższą trasą jadę do wulkanizatora, żeby swoim czarodziejskim pistoletem sprawdził ile jest, bo na stacjach to nigdy nie wiadomo ile rzeczywiście pompujesz, choć ja sprawdzam swoim ala prl-owiskim miernikiem ciśnienia.
-
Spalanie 320i i 320d
puzonn Jakieś 2 lata temu wymieniałem poduszki silnika, może już czas na nowe znów, nie wiem. Jeżdżę teraz zastępczą 1er 2011r, którą każdy pewnie pałuje i w niej tak nie telepie/trzęsie/drży, oznaczenie 116d,2.0d Odmę też już raz wymieniałem, na szkła reflektorów też się czaje, ale drogie - jednak efekt na świeżych lepszy. Ja więcej czasowo jeżdżę po mieście, a jak trasa to już dłuższa. Jak wspomniałem, miałem przedtem benzyny 100-150 koni w lekkich budach ( nie bmw ), a mimo to po mieście spalanie wychodziło 14-15 litrów, fakt, nie zamulałem ale mnie to zjadało, kumple którzy mają benzyny w bmw to chwilowe pałowanie po mieście/jakieś ściganko przez miasto to im schodzi paliwo twisterem ze zbiornika.
-
F10 530D WBAFW510X0C505379
mikan odpowiedział(a) na kosa69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ... przecież, żeby mieć to trzeba ciągle nie mieć i przycinać.
-
BMW E87 120d WBAUG51070PV18085
mikan odpowiedział(a) na Diamond temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa bym włoszkę olał, włosi rzeźnicy i druciarze.
-
Spalanie 320i i 320d
Komu puszcza temu puszcza, ja dopiero coś zauważam jak przelot zrobiłem od turbo do końcowego remusa. Kolejna "za" dieslem to program pod 200koni, coś już wtedy jedzie. W benzynie to odpada. Bardziej od klokotu to mnie wkurza trzesienie buda, gdzie 320i nie zawsze wiem czy silnik chodzi. Ja zrobiłem przez 3 lata koło 50 tysi, wydałem na turbo chwilę po kupnie, potem 2 lata spokój. Dużo śmigam po mieście, benzyna by mi paliła 15, diesel max 10,- różnica 5 litrów to już odczuwalnie, bo nie zawsze się dogrzeje, poza tym większa moc to większe spalanie. Nie ma reguły.
-
e46 cmg ;D
Chyba coś nie ok bo rzeczywiście tak jest z tymi zaciskami/fele r17 minimum. Dziwne że taki kierat w polifcie,
-
[E46] Jaki kolor felg ?
https://www.google.pl/search?q=felgi+e46&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=PE0-U4OICOTb7AaL3oHQDw&sqi=2&ved=0CCgQsAQ&biw=1366&bih=667 Jak masz samochód na glebie, mocnej to fajnie inny kolor wygląda, ale jak zwyklak to średnio zielone, czerwone czy inne pasują moim zdaniem. Czasem grafit fajnei wygląda ale czarne z czarnym średnio, chyba że z polerowanym rantem, Wskaż model felg.
-
ZMIANA KLIMATYZACJI MANUALNEJ NA CLIMATRONIC
Wszystko się da, ale czy opłacalne - spójrz w dziale zrób to sam, temat już chyba przerobiony. Z tym wypasem bym nie przesadzał - rzadko się zdarza manualna klima, ale jednak.
-
dwa rozmiary opon przód/tył
Jak diagności to nie wiem, ale wiem że często tak jest - t.j. w ori wychodzą dwa rozmiary felg, szerszy oczywiście tył.
-
[E46 320d] jakie wloty chłodzenia hamulców do zderzaka m-pak
Będzie wielka lipa i druciarstwo - poza tym sztuka i bajzel pod samochodem. W realoem.pl masz różnice, rzuty i rysunki - wystarczy porównać.
-
BMW E-60 VIN WBANJ71030B510774
mikan odpowiedział(a) na Emilian1212 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozkoduj sobie vin. To raczej nie jest mPasztet - na zdjęcia środka baterii zabrakło ?
-
BMW 530 Kcynia wbadl8104ygx36963
mikan odpowiedział(a) na kamil1904 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy ten Vin załatwiaj bo zaraz będzie po temacie. Stary diesel z At przekładnią - nie twierdze, że nowe są lepsze, ale nie mają 400 na blacie, poza tym rejestracja i fele u mnie przynajmniej wywołuje przerażenie. Nie wiem czy to refleks świetlny czy kierat taki zajechany.
-
BMW 530 Kcynia wbadl8104ygx36963
mikan odpowiedział(a) na kamil1904 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jak jak - zadzwoń. Jak się zamieni + te wspaniałe koła :nienie:
- e46 cisza
-
BMW e46 330Cd++ 265km 520nm WBABV91000PJ91338
mikan odpowiedział(a) na Kościan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo bez modów najlepiej, ale jak podkreśliłem co druga w de ogłoszeniach i tak ma dokładany mPasztet a nim nie jest. Dochodzi jeszcze opłata. Wystarczy przejrzeć mobile autosc.
-
[E46] Jakie typ wahaczy?
A w realoem.pl nic nie napisano ? Wejdź na sklep który reklamuje się na forum, zcrossuj po katalogu elektronicznym, zapytaj w hurtowni, sklepie ...
-
BMW e46 330Cd++ 265km 520nm WBABV91000PJ91338
mikan odpowiedział(a) na Kościan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomijając przeróbki - za które nikt nic nigdy nie odda, jest ładna, fajnie wyposażona - pytanie jak walnięta, gdzie i jak zrobiona. Cena jak cena - jest wysoka jak na PL realia ogłoszeniowe, w de mniej więcej stoją 8-14e a co druga ma dołożone zderzaki. Trzeba zobaczyć ile warta .
-
e46 330Ci WBABD51050PK17251
mikan odpowiedział(a) na dekadent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoprzednik też szukał i takie miał oczekiwania - jak widać z jakiegoś powodu to uległo zmianie.
-
e46 330Ci WBABD51050PK17251
mikan odpowiedział(a) na dekadent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo za 10 tysi by 330i w idealnym stanie i tym wyposażeniu nie była. Środek wygląda dobrze, nie na 3xxx przebiegu. Także coś odpada.
-
Opony Felgi pomoc
Żadne ... Weź jakieś ładne ori ... są naprawdę twarde. Jest w czym wybierać.
-
BMW e46 330Cd++ 265km 520nm WBABV91000PJ91338
mikan odpowiedział(a) na Kościan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW każdym ogłoszeniu jest link do galerii, tu na forum jak i na bmw-sport. Na spokojnie poszukaj.