Treść opublikowana przez mikan
-
318i sedan-trójka pasażerów z tyłu
Wystarczy spojrzeć/przejechać się e90
-
e46 330Ci WBABD51050PK17251
mikan odpowiedział(a) na dekadent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOleju + nietrzymanie mocy.
-
318i sedan-trójka pasażerów z tyłu
Da się, jechałem nie raz krótszy odcinek - do przyjemności to nie należy.
-
e46 330Ci WBABD51050PK17251
mikan odpowiedział(a) na dekadent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, szybko się jej pozbywa. Co do szwajcarki - pewnie po ładnym strzale jak wszystkie szwajcarki - zalanie nie. A co do pozbywania - jak znam życie trzeba robić remoncik mniejszy lub większy jak na 330i przystało. Pewnie zaraz ktoś wpadnie z bydgoskiego forum i będzie smarować że jest idealna. Ja nie wiem, nie widziałem, nie zamierzam.
-
318i sedan-trójka pasażerów z tyłu
To ich posadź i spytaj czy im wygodnie. Dorośli a dorośli. Sznury postury Czubaszek pewnie wejdą, ale normalni raczej będą patrzeć z politowaniem zza fotela.
-
e46 320d touring, pływanie, czy ONE tak mają?
Nie doczytałem, moje przeoczenie - z tego co się orientuję to jak masz RF na przodzie, czy gdziekolwiek to szarpaki będą przekłamywać. Jakiś czas temu o tym wszędzie trąbili.
-
e46 320d touring, pływanie, czy ONE tak mają?
W e46 mało kto ma runFlaty, większość i tak wie, że to kiepski wybór nawet w nowszych modelach.
-
BMW E 60 530D WBANC71000B154150
mikan odpowiedział(a) na slomek14 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba cenowo sprostał ... najbogatsza wersja ... przekręcona kiera bo pewnie flaki już z niej wyszły, wypierdziany fotel, najbardziej podstawowa plastikowa kierownica, mała navi - w tym syfie to nawet umyka plus jakim jest sterowanie fotela. BTW rozkoduj siebie Vin zgodnie z regulaminem.
-
E87 118d, 2006 Chybie, WBAUG31080PU72030 - ciekawa opcja?
mikan odpowiedział(a) na lukasgo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBlee jeszcze do tego klima na manualu a zdjęcia to chyba pijany kot robił. Nie wiem co cię w niej urzekło ... chyba cena.
-
BMW e46 330Cd++ 265km 520nm WBABV91000PJ91338
mikan odpowiedział(a) na Kościan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak Franca to się trzeba jeszcze dokładniej przyjrzeć. Fakt porobione jest, ale standardowo tak jak powinno być przy podniesieniu mocy i jeździe bez strachu. Dobrze wyposażona, to się nie da ukryć.
-
BMW e46 330Cd++ 265km 520nm WBABV91000PJ91338
mikan odpowiedział(a) na Kościan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jeszcze vin rozkoduj sam, tak jak regulamin nakazuje.
-
Swap 320d
My myślimy. To wystarczy.
-
Swap 320d
Na dojazdówce to a jakże.
-
Swap 320d
Tak tato, masz już chipboxa ? Czy mam link wkleić dużymi literami, żeby broń boże w tej jakże fascynującej dyskusji tobie nie umknął?
-
Swap 320d
A może Ukraina a swapa na m3 mieli robić bracia Kliczko ..
-
Swap 320d
Co jest z tobą, dostałeś linka do tematu, wskazówki gdzie przeszukać i co szukać a dalej trujesz dupę. Tak, kup boxa z allegro, będziesz mieć 350 koni. Proszę, napisz gdzie takich sieją ? Na Białorusi ?
-
Swap 320d
viewtopic.php?f=69&t=179080 Przejrzyj wszystko + opisy samochodu Tc i Mobiego w galerii
-
co nastawia temperature
Nie no to jest zastępcze z Aso ...
-
co nastawia temperature
Nie wiem, to 2011 rok, na liczniku tyle co nic.
-
co nastawia temperature
W 1er grzeje/chłodzi tak jak ustawisz, nie ma pokrętła. Wydaje mi się, że nawet jej wydajność jest gorsza, na nogi nawiewu nie czuć za bardzo, dłużej się schładza ... eh Ogólnie w niej kompromisu nie mogę znaleźć - 16,5 lekko wieje 16 wali na maxa a na 18 grzeje za mocno.
-
co nastawia temperature
No na trasie po dłuższej jeździe to wiadomo, po to jest. Nie wiem jak jest w innych bo innych bmw nie miałem, porównałem do 1er bo mam nieprzyjemność nią jeździć chwilowo.
-
co nastawia temperature
Ja w lato 16-18, zima 18-22, zależnie czy po mieście śmigam czy trasa, wiadomo w trasie podkręcam ogrzewanie. Co do pokrętła to jest zajebiste, bo można grzać nogi, szybę, pasażerom ciepło a na twarz leci orzeźwiające a nie wrzątek zamulający i wysuszający oczy. Proponuje przejechać się 1er ... tam klima to padaka.
-
Swap 320d
Już to pisałem i po raz enty nie będę oryginalny - kupić m3
-
Ciężko pracuje kierownica, problem ze wspomaganiem.
No i "czuć" tą kontrolę, ostatnie 2 tygodnie jeżdżę 1er, miasto i raz poza to masakra - jak dobrze machniesz to kiera sama się kręci. Już pomijając wykończenie i miejsce w środku :duh:
-
Ciężko pracuje kierownica, problem ze wspomaganiem.
Standard. Zresztą jest to fajne, że ma wspomagania jak w vw albo nowych bmw - mydełka Fa nie zrobisz na szczęście