Treść opublikowana przez mikan
-
Swap 320d
Od 50 tysi w górę coś godnego uwagi a i tak trzepać trzeba z kimś obeznanym w m3 konkretnie.
-
Swap 320d
Dobry żart z tą listą części ... niech bracia posiedzą nad realoem i spiszą 15 kartek części. Nikt nie będzie tobie siedział i spisywał na forum.
-
Swap 320d
Silnik i skrzynia to pikuś, reszta właśnie o której napomknąłeś ...
-
Swap 320d
Da się ale nie będzie jeździć jak m3, jeśli masz coupe to pół biedy z przeniesieniem napędu, jak masz inną budę to problem.
-
e46 320d touring, pływanie, czy ONE tak mają?
To istotne, ja po wymianie wahaczy pojechałem do czarodziei z czarodziejskim sprzętem, w efekcie wybijało mnie z kolein jak z procy - musiałem poprawiać na mniej czarodziejskim sprzęcie ale też dobrym, ale akurat tam chłopaki potrafią bmw dobrze "ustawić". Moim zdaniem luzów ręką nie sprawdzisz, chyba ze będą wielkie to tak.
-
[E46 320 cd] Montaż katalizatora
Wystarczy jakiś przelotowy tłumik wstawić albo od czegokolwiek albo uniwersalny.
-
e46 320d touring, pływanie, czy ONE tak mają?
Mi wyszła z fabryki na 225 45 r17, mam zima lato tak samo. Jak pływa to albo geometria poszła, luz amorów boczny nie wyjdzie na szarpakach, może przekładnia. Co do rozmiaru opon to zakładałbym zalecane typówki.
-
Swap 320d
Stare nie stare ale twardsze niż niejedno nowsze 3er i 5er ... bo jeszcze księgowi swoich nie maczali rąk w ich projektowaniu. Co do swapu na m3 nie ma sensu. Jedynie jakieś 330i/d jak buda zdrowa, w środku wszystko z dodatków albo masz jakiś sentyment. Tak czy siak żeby było dobrze to parę zł trzeba wyścielić.
-
[E46 320 cd] Montaż katalizatora
Bo i po co.
-
318Ci 143KM drift
Jacht też brzmi fajnie jak się opisuje omegę, oriona albo innego bez-a. Bądźmy poważni z tym nazewnictwem.
-
318Ci 143KM drift
Co wy wkręcacie, że wystarczy - do driftu ? Na serii przeniesieniu napędu i zawiasie ? Co innego sobie czasem na uślizgu wyjść co innego driftować. Ja nie hejtuje, ale 318ci słaby kloc na serii raczej się nie nadaje do driftu, jedynie jak każda totalna seria poza m3, do uślizgów, wyjść bokiem ale bądźcie poważni - nie do driftu. Też sobie wyjdę bokiem jak można, nawet na suchym - trudno - moje opony, ale nie nazwę tego driftem.
-
318Ci 143KM drift
Ok, ale to nie drift ale poszedłeś lekko uślizgiem, trzeba jeszcze dalej ciągnąć i gładko wyjść z łuku a nie dyndać w środku. W gwoli ścisłości.
-
Blow off e46 320d Wolny wydech
Powywalajcie panowie katy, opchnijcie w komornikach pod poznaniem czy gdziekolwiek indziej, za tą kasę i te blow shity, załóżcie jakieś wydechy, wstawcie fmic - zróbcie program i gwarantuję, że zapomnicie o blow shitach. Przy otwartych oknach będziecie się upajać gwizdem zimnego turbo a`la startujący jumbojet a przy zamkniętych szybach nie uszłyszycie że to klekot. Chyba, że zwracam się do zatwardziałych zwolenników ptss, ponad wszystko.
-
318Ci 143KM drift
Ten z filmiku to paputa palił a nie driftował. Papcia spalić można wszystkim. Co do driftu - 1.0 pojemność dla jasności :) Co do palenia papcia, ale podczas jazdy :)
-
E46 Gumy drążka stabilizatora
Kup takie jakie wychodzą z katalogu. Ja tak zrobiłem też mam sportowe dost.podw.
-
BMW 330 E46 2000 rok WBAAL91030FS11315
mikan odpowiedział(a) na jordanko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i zenon jest ... ale sprysków brak.
-
UWAGA! Angol! WBAEY32060KE97699
mikan odpowiedział(a) na Rast temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle na szczęście screen i temat z Vin-em pozostanie. Na pohybel kombinatorom.
-
stuki w kolumnie kierownicy
O ! Ciekawa informacja dla innych na przyszłość.
-
NIE POLECAM! F10 520D WBAFW11070C663753
mikan odpowiedział(a) na kuba-gti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepsze jest tłumaczenie, że do takiej starej fury nie założy lepszych opon bo - samochód stary, bo po co pakować, że te wystarczą itp itd - a w konsekwencji starszy samochód najczęściej gorzej hamuje, niż nowszy tej samej marki, także tym bardziej powinny być lepsze - ale to taka mentalność ludu. Lepiej naciągnąć 3latki " z grubym mięsem " na 18stki, niż do r15-1r6 kupić porządne, nowe we właściwym profilu. Hungjungów nagnangów i innych o bierzniku ala toyo nie komentuje, bo to rzeźnia.
-
Felgi M pakiet Style 68 pomocy!!!
bo po okazyjnej ... :) jak nie ma tego co na linku z allegro i innych felach bmw to jakiś shit a nie ori przynajmniej już będziesz bogatszy o tą wiedzę
-
e92 335i Tarnowo Podgórne WBAWB73557P024524
mikan odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOna już trochę wisi ... poza tym jak zwykle mPasztet którego nie ma.
-
320d 2000r lift??
Wskaż proszę, kto robi choćby ze zwyklaka pełen mPak, pełen, na ori. Najczęściej tylko zderzaki ... a nadkola, a .uj, bo na nangjangi nie starczy do 18stek czy 19stek. A gdzie progi, środek, zawias itd. To nie wiem co się dzieje z przypadku transformersa ze zwykłego przedlift na polift mPak.
-
Czy przy demontażu relingów trzeba ściągac podsufitkę?
Nie trzeba.
-
e60 545i WBANB31040B080274
mikan odpowiedział(a) na jrek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa 545 w ori mPasztecie zawsze się chętny znajdzie. No ale tego nie ma za wiele, złotouści zawsze sprzedają mPakiety.
-
e91 lci 330xd, 2009, VIN: WBAUW91080A202868
mikan odpowiedział(a) na cnrd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTamta sztuka, użytkownika Houek ładniejsza.