Skocz do zawartości

mikan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mikan

  1. mikan odpowiedział(a) na koszyk12344misiak temat w E46
    Od 50 tysi w górę coś godnego uwagi a i tak trzepać trzeba z kimś obeznanym w m3 konkretnie.
  2. mikan odpowiedział(a) na koszyk12344misiak temat w E46
    Dobry żart z tą listą części ... niech bracia posiedzą nad realoem i spiszą 15 kartek części. Nikt nie będzie tobie siedział i spisywał na forum.
  3. mikan odpowiedział(a) na koszyk12344misiak temat w E46
    Silnik i skrzynia to pikuś, reszta właśnie o której napomknąłeś ...
  4. mikan odpowiedział(a) na koszyk12344misiak temat w E46
    Da się ale nie będzie jeździć jak m3, jeśli masz coupe to pół biedy z przeniesieniem napędu, jak masz inną budę to problem.
  5. To istotne, ja po wymianie wahaczy pojechałem do czarodziei z czarodziejskim sprzętem, w efekcie wybijało mnie z kolein jak z procy - musiałem poprawiać na mniej czarodziejskim sprzęcie ale też dobrym, ale akurat tam chłopaki potrafią bmw dobrze "ustawić". Moim zdaniem luzów ręką nie sprawdzisz, chyba ze będą wielkie to tak.
  6. mikan odpowiedział(a) na Rob4L temat w E46
    Wystarczy jakiś przelotowy tłumik wstawić albo od czegokolwiek albo uniwersalny.
  7. Mi wyszła z fabryki na 225 45 r17, mam zima lato tak samo. Jak pływa to albo geometria poszła, luz amorów boczny nie wyjdzie na szarpakach, może przekładnia. Co do rozmiaru opon to zakładałbym zalecane typówki.
  8. mikan odpowiedział(a) na koszyk12344misiak temat w E46
    Stare nie stare ale twardsze niż niejedno nowsze 3er i 5er ... bo jeszcze księgowi swoich nie maczali rąk w ich projektowaniu. Co do swapu na m3 nie ma sensu. Jedynie jakieś 330i/d jak buda zdrowa, w środku wszystko z dodatków albo masz jakiś sentyment. Tak czy siak żeby było dobrze to parę zł trzeba wyścielić.
  9. mikan odpowiedział(a) na Rob4L temat w E46
    Bo i po co.
  10. mikan odpowiedział(a) na dbst13 temat w E46
    Jacht też brzmi fajnie jak się opisuje omegę, oriona albo innego bez-a. Bądźmy poważni z tym nazewnictwem.
  11. mikan odpowiedział(a) na dbst13 temat w E46
    Co wy wkręcacie, że wystarczy - do driftu ? Na serii przeniesieniu napędu i zawiasie ? Co innego sobie czasem na uślizgu wyjść co innego driftować. Ja nie hejtuje, ale 318ci słaby kloc na serii raczej się nie nadaje do driftu, jedynie jak każda totalna seria poza m3, do uślizgów, wyjść bokiem ale bądźcie poważni - nie do driftu. Też sobie wyjdę bokiem jak można, nawet na suchym - trudno - moje opony, ale nie nazwę tego driftem.
  12. mikan odpowiedział(a) na dbst13 temat w E46
    Ok, ale to nie drift ale poszedłeś lekko uślizgiem, trzeba jeszcze dalej ciągnąć i gładko wyjść z łuku a nie dyndać w środku. W gwoli ścisłości.
  13. mikan odpowiedział(a) na Dominxd temat w E46
    Powywalajcie panowie katy, opchnijcie w komornikach pod poznaniem czy gdziekolwiek indziej, za tą kasę i te blow shity, załóżcie jakieś wydechy, wstawcie fmic - zróbcie program i gwarantuję, że zapomnicie o blow shitach. Przy otwartych oknach będziecie się upajać gwizdem zimnego turbo a`la startujący jumbojet a przy zamkniętych szybach nie uszłyszycie że to klekot. Chyba, że zwracam się do zatwardziałych zwolenników ptss, ponad wszystko.
  14. mikan odpowiedział(a) na dbst13 temat w E46
    Ten z filmiku to paputa palił a nie driftował. Papcia spalić można wszystkim. Co do driftu - 1.0 pojemność dla jasności :) Co do palenia papcia, ale podczas jazdy :)
  15. mikan odpowiedział(a) na eitha temat w E46
    Kup takie jakie wychodzą z katalogu. Ja tak zrobiłem też mam sportowe dost.podw.
  16. Ale na szczęście screen i temat z Vin-em pozostanie. Na pohybel kombinatorom.
  17. mikan odpowiedział(a) na Mezon temat w E46
    O ! Ciekawa informacja dla innych na przyszłość.
  18. Najlepsze jest tłumaczenie, że do takiej starej fury nie założy lepszych opon bo - samochód stary, bo po co pakować, że te wystarczą itp itd - a w konsekwencji starszy samochód najczęściej gorzej hamuje, niż nowszy tej samej marki, także tym bardziej powinny być lepsze - ale to taka mentalność ludu. Lepiej naciągnąć 3latki " z grubym mięsem " na 18stki, niż do r15-1r6 kupić porządne, nowe we właściwym profilu. Hungjungów nagnangów i innych o bierzniku ala toyo nie komentuje, bo to rzeźnia.
  19. mikan odpowiedział(a) na Gabrysh temat w E46
    bo po okazyjnej ... :) jak nie ma tego co na linku z allegro i innych felach bmw to jakiś shit a nie ori przynajmniej już będziesz bogatszy o tą wiedzę
  20. Ona już trochę wisi ... poza tym jak zwykle mPasztet którego nie ma.
  21. mikan odpowiedział(a) na alkko18 temat w E46
    Wskaż proszę, kto robi choćby ze zwyklaka pełen mPak, pełen, na ori. Najczęściej tylko zderzaki ... a nadkola, a .uj, bo na nangjangi nie starczy do 18stek czy 19stek. A gdzie progi, środek, zawias itd. To nie wiem co się dzieje z przypadku transformersa ze zwykłego przedlift na polift mPak.
  22. Na 545 w ori mPasztecie zawsze się chętny znajdzie. No ale tego nie ma za wiele, złotouści zawsze sprzedają mPakiety.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.