Treść opublikowana przez mikan
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Chodzi tobie o relingi czy pionowe ozdobne listwy ? Piaskowanie i malowanie proszkowe nie jest problemem gdyby zaszła taka konieczność, ale listwy są z aluminium a na relingu wydaje się, choć głowy nie dam na łączeniach relingu jest jakby uszczelka czy jakiś wtopiony plastik/guma.
-
[e46] 320d 2004r Czerń relingów dachowych
Witam Panowie, ostatnio przyglądałem się swoim relingom dachowym w moim touringu i uznałem, że są zbyt wyblakłe i matowe, to samo pionowe listwy ozdobne drzwi. Chciałbym to pomalować/polakierować bo mnie to irytuje - nie wiem tylko jakie one ( relingi i listwy ozdobne - obecnie są równo wypłowiałe ) miały oryginalnie odcień czerni. Domyślam się, że nie połysk jak shadow linie, ale może któryś z was przerabiał temat w kwestii lakierowania relingów, ewentualnie jak wyszło itd. Dzięki z góry za podpowiedzi/sugestie/odpowiedzi.
-
spryskiwacze do reflektorów xenon hid
Poszukaj na zrób to sam i na forum, było pisane co jest potrzebne. To, że ktoś kupuje nie ma najmniejszego znaczenia.
-
spryskiwacze do reflektorów xenon hid
Wystarczy ktoś uparty z wyjątkowo czułymi na oślepienie oczami.
-
nadkola m - pakiet
Jeśli myślimy o tym samym użytkowniku, to rzucał się rzucał, jak popcorn w garnku. Ja sam kiedyś batalię z użytkownikiem, który swój powóz wystawił na forumowej giełdzie jako mPak robiłem. Skończyło się skasowaniem ogłoszenia. Co do ogłoszeń, to jest gała M, jest mPak, czasem nawet zderzak się trafi i już jest pełen m.
-
spryskiwacze do reflektorów xenon hid
To sobie załatw listwę pod reflektory z otworami, zamontuj zaślepki ... Poza tym, pamiętaj jak reaguje większość na kogoś z oślepiającymi hidami na drodze, żebyś czasem reflektorów nie zbierał z ulicy.
-
nadkola m - pakiet
Widziałeś zapewne ile sztuk e46 na aukcjach czy nawet galeriach forum ma tylko zderzak ... a dziury i braki biją w oczy. Większość to papudroki, jest zderzak jest fun, a że dziury i wiocha :cry2:
-
nadkola m - pakiet
Wydawało mi się to logiczne, bo mPak jest niżej niż zwykły i tak samo ten elastyczny kawałek u dołu powinien był dłuższy i szerszy niż w zwykłym. Dobrze że Gebbelsy wymyślili dwuczęściowe.
-
E46 SWAP MPakietowych foteli z E90 do E46
Aha, to może te mniejsze boczki powodują takie wrażenie.
-
nadkola m - pakiet
No ja słyszałem, że są inne. Nic prostszego jak sprawdzić w realoem.pl
-
za szeroki zderzak m pakiet e46
Moim zdaniem złudne nadzieje. Każdy kto kiedykolwiek montował do samochodów - niekoniecznie do bmw - cokolwiek nawet niby posiadające nazwę firmy elementy - w zamienniku błotnik, nadkole plastikowe, reflektor, kierunkowskaz to wie, jak to wygląda ze spasowaniem - depo, tyc, jakieś inne też są do danego modelu i marki a często wielki ciul jest jak trzeba to pasować, a i tak nie ma podstaw do zwrotu z powodu xxx. Dlatego na forum, odkąd jestem pisze się wszystkim, że jak coś mają brać to lepiej dobrą używkę a nie nowy zamiennik, zresztą nawet o tym w gazetach motoryzacyjnych trąbią.
-
E46 SWAP MPakietowych foteli z E90 do E46
Mi się wydaje, choć być może się mylę, że w e90 mPasztetowe są mniejsze i na siedzisku mają niższe "uchole"
-
za szeroki zderzak m pakiet e46
duch1112 Nie zrozumieliśmy się. Napisałem, że lakiernik ciała nie dał. Sprzedający też nie.
-
za szeroki zderzak m pakiet e46
A co miał lakiernik sprawdzać skoro przywiozłeś nowy element ? Ty wybrałeś, on swoje zrobił.
-
za szeroki zderzak m pakiet e46
Sprawdź co potrzeba do kompletnego przełożenia zderzaka mPak. Jest na forum. Co cię czeka to nie wiem, widzisz przecież że nie pasuje.
-
Czy warto kupować ten akumulator?
Dlatego trzeba wziąć wyższy model varty.
-
za szeroki zderzak m pakiet e46
Musisz jak przystało na takie twory, rzeźbę uskutecznić. A i tak będzie widać, że to chinczyk.
-
Czy warto kupować ten akumulator?
Wyniki testów, stały temat, choć nie w każdym przypadku.
-
Czy warto kupować ten akumulator?
No, jak podkupili ... Banner to najtańsza budżetówka.
-
Czy warto kupować ten akumulator?
Ja mam jeszcze ori - zdania są podzielone - jedni wolą wydać więcej inni minimalnie bo i tani i drogi ma gwarancję. Ja bym brał model zbliżony do tego do jest ori. Nie pamiętam teraz, ale chyba jest varta wsadzona. Najważniejsze jaki model wybierzesz - jeśli chcesz coś dobrego do sugeruj się modelem/serią - bo większość firm i tak ma budżetowe podstawowe modele w ofercie.
-
za szeroki zderzak m pakiet e46
Sorry, nie zauważyłem - sprawa wyjaśniona skąd takie kwiaty przy montażu. Szkoda, bo zawsze na forum trąbimy, żeby tylko ori kompletować.
-
Części BMW E46 3.0D i inne :)
viewforum.php?f=31
-
za szeroki zderzak m pakiet e46
Ale to ori czy jakaś chinszyzna ?
-
klapa CSL do sedana ??
Wiadomo, że dać się da, byle nie w 318
-
klapa CSL do sedana ??
A wychodziły m3 csl w sedanie ... ja tyle o tym myślę.