Skocz do zawartości

Maciej V8

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciej V8

  1. Maciej V8 odpowiedział(a) na mikul temat w E39
    Sorry,z vinu wyczytałem,że dwulitrowy,a że ma płaski kolektor to wydał mi się że to 2,2. Mój błąd.
  2. Maciej V8 odpowiedział(a) na mikul temat w E39
    M52 2,2l z 1999 roku.
  3. Uszkodzona może być kostka stacyjki.
  4. Koło Ostrowa Wlkp. jest firma która się tym zajmuje,znajdziesz w googlu.
  5. Brak katalizatorów równa się gorszy moment,wszystko w tym temacie. Bmw ma tak zoptymalizowany wydech,że jest tylko kilka firm które potrafią go poprawić i to jedynie pod kontem dźwięku. Podejrzewam nawet,że twoja zapala ciut szybciej jak jego. Regeneracja jednego katalizatora w tym silniku to koszt 300pln.
  6. Używkę to już ma w aucie. Wadą tych skrzyń jest pękający kosz wałka sprzęgła. Usterka ta występuje naglę bez ostrzeżenia,jest nie do wykrycia,może się okazać że po wymianie na sprawną skrzynie używaną kosz pęknie po np. tygodniu.
  7. Maciej V8 odpowiedział(a) na BoooHigh temat w E39
    Weź młotek,odpal auto,rozgrzej dobrze,temperatura na minimum,otwórz maskę i pierdyknij z czułością w zawory ciepło/zimno.
  8. W Bmw czasu nie cofniesz,bardzo ciężko przekłada się różne rzeczy z przedliftu do poliftu. W drugą stronę nie ma problemów z niczym.Ty niestety otworzyłeś puszkę pandory i będziesz miał bardzo utrudnioną robotę. Koniec końców wyleci prawie wszystko co dotyczy silnika z twojego samochodu. Jest to do zrobienia no ale ból pały gwarantowany. Sorry,że cię nie pocieszam ale takie są realia. Rozumie,że fabryczny silnik masz ten na prostym kolektorze(dolotowym).
  9. Zaczęła się delikatnie pocić w górnej lewej części.
  10. Maciej V8 odpowiedział(a) na BoooHigh temat w E39
    Zawory i nic więcej.
  11. Dokładnie,96 rok produkcji,a żeby było ciekawiej to chłodnica klimy też jest ori i jeszcze żyje.
  12. Witam,krótko i na temat chłodnica podciekała no i wyleciała.
  13. Co by tam nie było to z nawigacją fabryczną nie ma nic wspólnego.
  14. Na podsufitce to jest tylko sensor od alarmu. Ktoś cię brutalnie w ch.. zrobił mówiąc,że to od nawigacji.
  15. Generalny remont to około 6 tysi. Usterka trudna do ustalenia przez forum,musiałbym to zobaczyć-poczuć. Naprawiam te skrzynie i bardziej stawiam ma sterownik hydrauliczny lub elektryczny(komputer) niż mechaniczne jej uszkodzenie.
  16. Maciej V8 odpowiedział(a) na orzel_man temat w E38
    Pdc to ze strony elektrycznej pikuś,ale rozbierania trochę jest.
  17. Jak od czego? Wystarczy,że ktoś brutalnie się oprze o otwarte i można je odgiąć w końcu to tylko auto a nie czołg.
  18. A drzwi proste? Mogły się wygiąć w górnej części i dlatego skrzypi.
  19. Maciej V8 odpowiedział(a) na vixxx temat w E39
    Jeżeli komplet jest z przed lifta to będzie ok
  20. Czujnik położenia wałka rozrządu prawa strona.
  21. Maciej V8 odpowiedział(a) na PRZYGODA temat w E39
    Trochę kabli musisz dołożyć żeby latało. Plus,i-bus,grzanie,pamięć. Kabli masz więcej bo fotel który kupiłeś steruje el kolumną kierownicy.
  22. Dlaczego po boczku? Wychodzi bez problemu i uszkodzeń.
  23. Zdejmij boczek i po temacie.
  24. Mk1 i 2 to na bank mały monitor,mk3 z dużym fabrycznie?-nie jestem pewien,ale może.
  25. Mk1 do Mk3 to mały monitor,duży to Mk4

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.