Treść opublikowana przez BOSS881123
-
SWIATECZNY KLIMAT WIELKANOCNY...
To ja tez ZYCZE WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!
-
Jaki silnik w tym siedzi m40 czy m 43
A JA mam pytanie a compact 95r.1.8 jaki ma silnik za odpowiedz dzieki
-
Ubezpieczenie przechodzi na mnie ? Pomocy
BOSS881123 odpowiedział(a) na JakoTaco temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJa tam za dobrze nie wiem ale hyba nie powinienes miec problemow ale co to zo problem przepisac na siebie ubezpieczenie???
-
bass reflex - tuba czy skrzynka aktywna
Zgadzam sie jak sub to tylko 30cm w skrzyni :twisted:
-
Najładniejszy model???????
Czesc na forum bylo o najbardziej udanym modelu i zostal nim e30 a teraz ja chcem zaproponowac o NAJŁADNIEJSZYM MODELU BMW???? piszcie swoje opinie za odpowiedz z gory dzieki PS.wedlug mnie najładniejsze jest 850 a to zdjecie jest tego dowodem http://home.comcast.net/~wong.andrew/850/myside.JPG
-
Układ wydechowy ma wpływ na prace silnika?
Ja nie mam katalizatora zostal wyciety i bez zadnych problemow jezdze a samochod od razu inna praca.....
-
Zna ktoś to BMW ?
Ale silnik nie ten jak bmw to przynajmniej 1.8
-
Fajne Coupe E-36 na Allegro
Mysle ze to jest ładny i dobrze utrzymany model a jak z silnikiem i podwoziem??????????warto sprawdzic
-
rozkrecic auto i niepłacic OC jak to zrobic???
A ja mam pytanie jak jest na czas remontu z tym oc???????
-
e36 czasami strzeli przy odpaleniu
Zgadzam sie ja mam lpg i mi ani razu jeszcze nie strzelił i gasze go na benzynie ,ale dla mojego kolegi w e30 wali caly czas, mysle ze to jest jakas wina wyregulowania gazu
-
Układ wydechowy ma wpływ na prace silnika?
Wedlug mnie jak jest przytkany katalizator to silnik bedzie chodzil nie rowno
-
Kto ma pierwszeństwo? Runda 2
Pierwszenstwo ma BMW a poznej pozostali
-
JAKI SYMBOL SILNIKA
DZIEKI SERDECZNE :cool2:
-
JAKI SYMBOL SILNIKA
Czesc mam pytanie mam compacta e36 rok 95 silnik 1.8 czy mogl by ktos jaki to jest symbol silnika ja mysle ze m42 ale moze sie myle ZA ODPOWIEDZI DZIEKI
-
325i czy 318is co wybrać?
bierz 325 jak cie stac
-
wymiana silnika na mocniejszy, prosze o opinie
LUKAS ma swietny pomysl ja terz o tym myslalem zeby zrobic swap ale sie rozmyslilem bo byly bardzo duze koszta ale jak LUKAS napisal to i moze go zrobie i to nawet w tym roku :twisted:
-
Zna ktoś to BMW ?
Ladne ale silniczek nie ten
-
BMW compact...... Wysokie obroty....... Dziwne spalanie...
Zgadzam sie tez mam compacta jak stoisz w miejscu tez mi tyle pokazuje komputer wiec jest to normalne
-
No i benzyna znowu droga :(
a umnie 95-3.89 :( a lpg 1.85 :D
-
Tłumik sportowy do E36 328i
a ja mam pytanie do DREY ile taki kompletny uklad wydechowy przelotowy kosztuje i jest on razem z kolektorem za odpowiedz DZIEKI
-
Czy pasuja zderzaki
Czesc na poczatku chcialem napisac ze szukalem mojego tematu ale nie znalazlem,wiec mam do was pytanie czy zderzaki np.od coupe pasuja do compacta bo mam w planie zmienic na np. m-technik :twisted: Za odpowiedzi z gory dzieki :cool2:
-
skrzypiacy pedal sprzegla
Ja jeszcze mam pytanie czy to trzeba jakis specialny smar czy to jest obojetne, ZA ODPOWIEDZI DZIEKI
-
Na V biegu przy 60km/h gaz do podlogi - cos sie odzywa
A kto wrzuca przy 60km\h 5bieg :shock: ja to i czasami na 2biegu tyle wyciagne
-
Co o tym sadzicie?
Czesz ja mam compacta 1.8 z lpg jest to swietne auto i nigdy nie zamienie na coupe czy sedana jest ono szybkie, male,zwrotne a w przyszlosci kupie sobie compacta 2.3 :twisted: bo narazie mnie nie stac na oplaty
-
Park tematyczny F1
Zebym mieszkal tam......................... :twisted: