Treść opublikowana przez BOSS881123
-
Filtr powietrza - stożek.
TImm czemu miał on zabrudzony filtr ten moj kolega ma profesionalna firme tuningowa i ona swietnie sie zna na samochodach i nadodatek on sam w garazu zrobił sobie wozeczek o mocy 400konikow i jezdzi od ponad 3lat nim bez zadnej awarij a silnik jest jak widac wysilony bo miał na poczatku tylko 160konikow i nadodatek teraz on sobie kupil m3 i terz go robi wstawia turbosprezarke i inne duperele i miał on zrobiomy w nim dolot cały i przyrosty były
-
Filtr powietrza - stożek.
Nie pamietam jak go spotkam to jak jeszcze ma to wkleje wykresy z hamowni a wstawił on stozek na poczatku z dolotem zimnego powietrza a pozniej od podstaw zrobił cały dolot i wtedy naprawde przyrost był duzy ale sam stozek z dolotem dał mu pare konikow
-
Filtr powietrza - stożek.
Ale czemu wy piszecie ze mocy nie przybedzie moj kumpel ma wstawiony stozek i był na hamowni podwoziowej i zmieżył przed i po i jest wzrost mocy
-
Filtr powietrza - stożek.
Zamotowac jest prosto ale jak chcesz wstawic to cały stożek odziel od komory silnika i kup troche rury i zrob dopływ zimnego powietrza najlepiej ze zderzaka i wtedy jest sens ale bez tego nie ma sensu :mad2:
-
BMW vs. AUDI
Co tu mowic BMW MA DUSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Zna ktos to 728 ?
Ale według mnie jest w dobrym stanie co widac ale cena zawsze mozna wytargowac :dance:
-
Kobiety za kółkiem to ciapy!!!
Glownie sa slabymi kierowcami za bardzo boiazliwimi ale coraz czesciej jest odwrotnie :twisted:
-
BMW vs. AUDI
Ja jezdzilem audi 80 z silniczkiem az 2.8 naped na cztery kolka jezdzi sie nia dobrze trzyma sie drogi jak przyklejony jest swietne ale to jest audi nie ma czegos w sobie
-
BMW vs. AUDI
Audi hahahahahaha do BMW
-
Jaka szerokosc felg????????
A co sadzieice o firmie team dynamics czy ich felgi sa dobre nie sa za miekie prosze o wasze opinie :modlitwa:
-
Jakie BMW na pocztek ?
Ja bym wziol na poczatek e30 i zawsze tansze w eksplatacij niz e36
-
Jak wymienic znaczek na masce??
Nie dawno byl ten temat na forum poszukaj :search: :search: :search:
-
Kobieta za kierownicą
OOOOOOOOOOOOOO a moze gadała przez teefon :wink: :wink:
-
Jaka szerokosc felg????????
o sorki zapomnialem podac [email protected] DZIEKI
-
Jasny i czytelny wizerunek marki BMW
BMW FOREWER :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
hałas w aucie
Posprawdzaj wszystkie uszczelki
-
Chip tunning
Jest mozliwe i z sensem jak silnik jest w dobrym stanie
-
Jaka szerokosc felg????????
Byłbym bardzo wdzieczny za fotki :modlitwa:
-
Rząd ujawnił szczegóły - Nowa akcyza
BOSS881123 odpowiedział(a) na e60530i temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneOoooo nastepna nie przemyslana ustawa naszego rzadu :mad2: :mad2: :mad2:
-
Jaka szerokosc felg????????
Czesc mam compacta 1.8 i chcem kupic alufelgi 16cali i mam pytanie jaka musi byc szerokosc z przodu i styłu i jakie et a szerokosc w oryginalna przy tym siliniku to jest ile?niechcem stracic na przyspieszeniu
-
[FOTO] [*]
I dac takiemu samochod zero wyobrazni na drodze mysli ze ma bmw i pan drogi niezna umiaru ,a tak wogule wiecie co to za felgi ??????
-
Filtry K&N stożek
Raczej na necie nie dostaniesz taniej duzo jest promocij w intercars poszukaj u siebie w miescie w sklepach
-
Filtry K&N stożek
NIEW zgadzam sie z toba ale nie do konca jak masz dobrany odpowiednio stożek i odpowiedniej długosci dolot i zrobiony dolot zimnego powietrza i dodatkowo stozek jest oddzielony od komory silnika BEDZIE SENS i TROCHE KONIKOW kazdy kto ma to zrobione profesionalnie nawet sam stozek bez innych wtargniec w silnik doda to mu troche konikow i to jest sprawdzone na hamowni
-
Filtry K&N stożek
,,belgus'' CZEMU STOZKI TO LIPA jak sie ma 400 koni to co bedziesz latał na seryjnym filtrze nie wydaje mi się
-
328i Coupe na takich felgach - oceńcie
Wiem ze sa ,,kicha''ale sie przymierzam do kupna felg i dalem na przykład te felgi bo mnie obchodza te parametry felg bo sie przymierzam do 17