Treść opublikowana przez BOSS881123
-
Czy Pan BMW850 nie ma dość nabijania sobie postów?
Zgadzam sie z wami chłopak szaleje moze myśli ze jest ,,kozak'' :o
-
Muzeum BMW - 2007
ulla mozna pomazyc
-
BMW Club z USA jedzie na wycieczke
ŻYC NIE UMIERAĆ :shock: :shock: :shock:
-
Częste awarie w starszych BMW ?
Bmw nie sa awaryjne chyba ze sie nie dba o niego i nie wymienia sie czesci eksplatacyjnych BMW sie psuje nigdy W ŻYCIU :cool2: :cool2:
-
jakie będą opłaty, dla świeżego kierowxcy E36 325
,,Genocide'' zgadza sie masz 30 dni na przedłuzenie umowy z ta firma lub zerwanie zrob to przed 30 dniami bo jak nie zrobisz to nie bedziesz mogł zerwac z nimi umowy i moga ci policzyc drozej za OC niz bys zapłacił jak bys do nich przyszed i tu jest luka prawna
-
co myslicie o tych felgach w e30?
Zgadzam sie felgi sa fajne ale te tarcze wszystko psuja
-
E36 vs E34 vs E32
pierw e36 pozniej e32 a jeszcze pozniej e34
-
Coupe czy Compact?????
Piękne sa COMPACTY :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Coupe czy Compact?????
Jak chcesz wrazen to compact 2.3 jak chcesz oszczednosci 1.6 a cos pomiedzy to 1.8 :cool2: :cool2: :cool2:
-
jakie będą opłaty, dla świeżego kierowxcy E36 325
Nie przejmuj sie tak u mnie w miescie naliczyli za takie bmw 2900 :( i dlatego jezdze 1.8 bo mnie stac na opłaty :D ale to sie zmieni na jakies 2.5 lub 2.8 ale trzeba jeszcze poczekac
-
Oberwany katalizator . Czym go najlepiej zastąpić ???
Zgadzam sie z kORNELIO tez mialem na poczatku pusta puszke ale były z tego nie przyjemne odgłosy i wstawiłem porostu rure i teraz jest o wiele lepiej :cool2:
-
Coupe czy Compact?????
TYLKO COMPACT :cool2: :cool2: :cool2:
-
Wymarzone BMW
To troche mu sie zwrociło za samochod :D :D
-
Co kupić za 10 tyś.?
Jak chcesz kupic cos ekonomicznego to tylko 3 bo najmniejsza a moze tak compacta e36 :cool2: :cool2: :cool2:
-
OBNIZONE BMW ! ! ! ! WARTO??
A u mnie drogi jeszcze nie sa takie złe ale miejscami jade około 40 bo bym zderzaka dawno nie miał :D
-
Gaz -> Compact -> POMOC :>
Chodzi bez problemow jak moasz dobrze założoną instalke reszta to jest mit :norty:
-
Demontaż reflektorów e36 krok po kroku:-)
Ja nie mowie ze jest tak łatwo tak jak np. w matizie ze jest na 3 srubki ale samemu mozna łatwo wyjac tylko trzeba troche pomyslec :cool2:
-
OBNIZONE BMW ! ! ! ! WARTO??
A jaki to problem zaparkowac dalej przeciesz sie przejsc to dla zdrowia lepiej :D :D
-
OBNIZONE BMW ! ! ! ! WARTO??
A ja mam nad ziemią 12cm i nie moge nazekac nie czepiam podwoziem
-
Streetfighter 325 TDS - tuning
SZKODA :( :( :(
-
OBNIZONE BMW ! ! ! ! WARTO??
Ja mam obnizonego compacta sam niedawno obniżalem o -40 z przodu i tyłu a samochod prowadzi sie o niebo lepiej takie obnizenie jest jakies duze i na nasze drogi nie robi kłopotu
-
Gaz -> Compact -> POMOC :>
Ja mam compacta 1.8 i mam gaz 2generacij i jestem zadowolony i czemu nie ma sensu ?????????????????????????????
-
Streetfighter 325 TDS - tuning
A planujesz jeszcze jakies zmiany w aucie powazniejsze
-
Oberwany katalizator . Czym go najlepiej zastąpić ???
Ja mam wstawiona poprostu rure i jestem bardzo zadowolony :mrgreen:
-
Demontaż reflektorów e36 krok po kroku:-)
Czy na pewno nie wiesz jak to sie robi ,wez sam troche pomysl i napewno ci to sie uda nie podawaj sie tak łatwo bo wyjać reflektory jest łatwo