Skocz do zawartości

Najładniejszy model???????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc na forum bylo o najbardziej udanym modelu i zostal nim e30 a teraz ja chcem zaproponowac o NAJŁADNIEJSZYM MODELU BMW???? piszcie swoje opinie za odpowiedz z gory dzieki

PS.wedlug mnie najładniejsze jest 850 a to zdjecie jest tego dowodem http://home.comcast.net/~wong.andrew/850/myside.JPG

Edytowane przez BOSS881123

BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
  • Odpowiedzi 57
  • Wyświetleń 9,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
e24
www.sosen.pl
Opublikowano

Naturalnie E46 wersja :modlitwa: :pray: :modlitwa: M3 :modlitwa: :pray: :modlitwa:.

Pytanie w tytule tego posta wydaje sie byc "troche" retoryczne :roll: . Nie "obrazajac" innych modeli.

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Opublikowano

PS.wedlug mnie najładniejsze jest 850

ja tez sie pod tym podpisuje :D jak sobie kiedyś uzbieram kase to kupie 850 i wstawie do garazu i bede nia jedzil tylko w niedziele :twisted2:

Opublikowano

PS.wedlug mnie najładniejsze jest 850

ja tez sie pod tym podpisuje

E31 jest bardzo piekne - "klasyczne". Ale E46 M3 jest ladniejsze.

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Opublikowano

A dla mnie nie jest to egzotyczne E31 czy zabytkowe E24 , a po prostu czarne E38 po liftingu z M-pakietem i takim felunkiem...

Super proporcie (dla mnie , L i L7 odpadaja...)

 

O taka:

http://img419.imageshack.us/img419/4789/976732607xw.jpg

 

Z8 tez jest piekna...

Opublikowano
Najpiękniejszym modelem BMW jest bez wątpienia E24 !! A najlepiej w wersji jakiegoś nadwornego tunera (Alpina). Potem e38 Schnitzer'a. Trzecie miejsce e32 :P
Opublikowano
Nie urazajac innych modeli rowniez uwazam e31 za najladniejsze BMW :D
Opublikowano
a ja będe bronił serii Z i napiszę, że najładniejsze jest Z3 M roadster.... :D
Opublikowano
...Z8 tez jest piekna...

W 2010 ma pojawic sie nastepca Z8 - konkurencja dla SL-a. "Zajawki" pojawily sie w prasie niemieckiej przed dwoma tygodniami.

Ma to wygladac mniej wiecej tak:

-"blaszane" cabrio

- z jednym z tych silnikow (lub z wiecej niz jednym): 3.0 turbo 306 KM, 4.4 V8 turbo 408 KM, 5.0 V10 (Z8M), 6.3 V12 turbo 605 KM

- produkcja od roku 2010 do roku 2017

- ok. 15.000 sztuk rocznie

- Cena miedzy 80.000 € a 100.000€

- M-wariant mozliwy

http://img525.imageshack.us/img525/3240/img0225dt.jpg

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img137.imageshack.us/img137/4685/img0244pi.jpg

Znowu "samowolka" z tym przeskalowaniem. :wink:

 

 

:think: hmmm.... o to chyba w tym temacie nie chodzilo. Jesli ktorys z moderatorow dojdzie do takiego wniosku to prosze ten post skasowac. :cry2:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Opublikowano

My tu gadu gadu a i tak kazdy marzy o nowej M6 :mrgreen:

 

http://motortrend.com/roadtests/luxury/112_0507_bmw_m6_19_z.jpghttp://motortrend.com/roadtests/luxury/112_0507_bmw_m6_08_z.jpg

http://motortrend.com/roadtests/luxury/112_0507_bmw_m6_03_l.jpghttp://motortrend.com/roadtests/luxury/112_0507_bmw_m6_05_l.jpg

Opublikowano

Z profilu ładna .... ale przód ........ KLAPA totalna :duh: Niestety nowe BMW nie maja w sobie za grosz tego klimatu auta klasycznego. Oczywiście ja to tak odbieram i nie każdy musi sie z tym zgodzic.

 

Jezeli chodzi o najladniejsze BMW to E24 i E32 :norty:

www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Opublikowano
Najpiękniejszym modelem BMW jest bezapelacyjnie E 24,i basta! :modlitwa:
Opublikowano
dla mnie najladniejsze sa "rekinki" najladniejsze wtedy beemy wychodzily szczegolnie E28 i E24 cuda poprostu cuda :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
moje modele
Opublikowano
Nie urazajac innych modeli rowniez uwazam e31 za najladniejsze BMW :D

No tak, PZ pewnie jest zajęty ............ i napisałby podobnie (ręki nie dam sobie obciąć) :twisted2: :wink:.

Według mnie I-E24, II-E31............

http://img291.imageshack.us/img291/9725/3500ga.jpg

Pozdrawiam

Paweł

Opublikowano
E24,E31,Z3 Coupe potem długo długo nic i E38, E32.....
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Opublikowano
E30 też nie jest brzydkie :mrgreen:

zinnoberrot coupe - bawarka browarka

http://img522.imageshack.us/img522/8581/1006088forum2ii8.jpg

Opublikowano
Najładniejsze jest oczywiście e46 coupe !!!
http://img222.imageshack.us/img222/9720/bmw3ln0.png
Opublikowano
e24, e31, e30 cabrio z wąską lampą, e32 long, z3, e30 M3, e28 535, e34 M5...jak tu wybrać jeden?
Opublikowano
z "klasycznych" E24 :wink: z nowszych tez 6-tka jest dla mnie superos :mrgreen: ale tak naprawde to strasznie fascynuje mnie Z3 Coupe... autko jak zajefajne mniam :cool2:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone - wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do tego pierwszego nie mam pewności
Opublikowano
dla mnie najladniejsze sa "rekinki" najladniejsze wtedy beemy wychodzily szczegolnie E28....

 

Zdecydowanie E28 :cool2: :cool2: :cool2:

Opublikowano
dla mnie najladniejsze sa "rekinki" najladniejsze wtedy beemy wychodzily szczegolnie E28....

 

Zdecydowanie E28 :cool2: :cool2: :cool2:

 

e28 :D

moje modele
Opublikowano
My tu gadu gadu a i tak kazdy marzy o nowej M6

 

 

po co przeplacac jak mozna sobie kupic nowe m 5 i miec to samo a ile wiecej kasy w portfelu

 

a tak apropos to niedlugo bmw wypuszcza trojkolowca narazie tylko concept car ale z czasem kto wie....

Opublikowano
:D tylko i wyłacznie E21 w kolorach phenix czyli czerwona-pomarancza i bordo metallic.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.