Treść opublikowana przez BOSS881123
-
Co sadziecie o tym?????
A jak z czesciami do niego dostep i cena??J z czym sie trzeba liczyc przy zakupie??
-
Zwiększyć moc , co zrobic
Jak chcesz sie bawic to wstaw turbospreżrke i bedziesz mial przecinaka dobrego ale według mnie przycsilniku 1.6 nie warto minimum 2.0
-
CO sadzicie o tym??????????
Jak bys był tak łaskawy :modlitwa: i go nie usunąć???
-
CO sadzicie o tym??????????
Co sadziecie o tym http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=99240800&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. I mam pytanie jak do niego z czesciami i czy sa drogie i dostepnosc do nich? A swap silnika np.z e30 2.5 Prosze o opinie z gory DZIEKI
-
Co sadziecie o tym?????
proszę o rade doradzcie coś???????????A jak jest z wstawieniem silnika z e30np.2.5
-
Tłumik,które końcówki bardziej pasuja?
Według mnie ta druga ,,owalna''
-
OIL SERVICE I INSPECTION . POMOZCIe
według mnie to chyba nie ale moze sie mylę
-
Sprawdz czy jestes wariatem drogowym
28 :P
-
Co sadziecie o tym?????
A jak z czesciami do niego????? Są drogie w porownaniu do inych bmw i jak z dostępnoscia?????
-
POMOCY!!!!!układ wydechowy
A ja mam wyciety i nic zamiast niego wstawiony żadnej strumienicy i chodzi troche głosniej ale dzwiek jest bardziej agrysewniejszy
-
Wycie z tylu. Most czy lozysko.
A u mnie przy wiekszych predkosciach okolo 160km/h tak czasami wyje i trace moc nic nie idzie do przodu a pedał na podłogi wcisniety co to moze byc?
-
Sprezyny GT Cupline - jak obniżą, jakie amorki?
Jeszcze raz mowie ja bym radził b6 bilstein ale jak cie na nie nie stać to lepiej poczekaj i dozbieraj kasy ja juz u siebie wstawielem te amorki i sprezyny eibach -40 a samaochod prowadzi sie o niebo lepiej teraz na zakretach widac co bmw potrafi :cool2:
-
jaki wzór felg sugerujecie do E36 :) ???
A jak firma team dynamics??????????????
-
Co sadziecie o tym?????
Co sadzicie o tym ????????? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=99240800&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. i jeszcze mam pytanie jak do niego z czesciami
-
Nowe BMW 3 Coupe już jest
Kupie sobie takiego :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ale jak wygram w totka :cool2:
-
Pytanie z ogłoszenia w mobile.de
DIESEL ma racje
-
tylne lampy w kolorze krwisto czerwonym JAK ZROBIĆ???
Zgadzam sie z k1cyprys nie kazdy musi mieć serie a lampy te są swietne są takie do compactów
-
bass reflex - tuba czy skrzynka aktywna
Zgadzam sie z Pawel BMW e36 ze ma mniej mocy to nie znaczy ze jest słabszy liczy sie skutecznosc i tym sie kieruj :cool2:
-
Jaki silnik kupić - e36 Compact ?!!!
Ja mam od 2 lat i mam przebieg 230tys. i narazie nic sie nie zepsuło tylko musialem poduszki amorkow wymienić bo sie zużyły ja mam lpg
-
jaki wzór felg sugerujecie do E36 :) ???
Honzik1976 te ostatnie sa chyba najładnjejsze ale 1 i 3 tez są ładne
-
Czyzby znowu "Galeria & Styling"?
Wiec pozostaje tylko czekać czekać i czekać :mrgreen:
-
Czy BMW X5 to 100% BMW?
Samochodzik jest ładny,szybki,myślę ze jest godny BMW a nie każdy lubi sedana czy coupe i woli sobie kupic suva :cool2:
-
jaki wzór felg sugerujecie do E36 :) ???
MECIK to wrzuc fotke na pw tych felg a jak zobaczysz tamte allesio i byś zrobił fotke bym był BARDZO WDZIECZNY
-
Jaki silnik kupić - e36 Compact ?!!!
Ja mam 1.8 compacta jest to dobry silnik i osiagi też niczego sobie ale jak mnie bedzie stac to kupie 2.3 bo narazie dla mnie te opłaty i tak są duze :(
-
Jaki silnik kupić - e36 Compact ?!!!
Ja mam 1.8 compacta jest to dobry silnik i osiagi też niczego sobie ale jak mnie bedzie stac to kupie 2.3 bo narazie dla mnie te opłaty i tak są duze :(