Treść opublikowana przez BOSS881123
-
328i Coupe na takich felgach - oceńcie
A ja mam czy te http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=100882695 nie beda wogule szorowac na naszych drogach w compakcie
-
Filtry K&N stożek
U mnie kumpel ma 200sx z takim filtrem i ma około 400kucow pod maska i on mi polecił takie filtry
-
Filtry K&N stożek
Najgorsze sa uniwersalne kup konkretny stożek do konkretnego modelu najlepiej jak najwiekszy i są jeszcze stozki tzw.mokre ktore sa nasiakniete takim specjalnym olejkiem one lepiej flirtuja ale je trzeba myc i coraz je nawilzac tym olejkiem
-
czy da rade wymienic samemu blotnik
Wymienisz bez kłopotu ale ustaw dobrze wszystkie szczeliny
-
Instalacja poduszek w samochodzie
NIE WARTO
-
328i Coupe na takich felgach - oceńcie
Chodzi mi o http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=98620723
-
328i Coupe na takich felgach - oceńcie
Sa ladne ,ale sa BBS podobne o podobnym wzorze i one sa dla mnie ładniejsze
-
Amortyzatory BOGE Turbo do M-Sport warto? czy Sachs/Bilstein
A JA kupiłem ostatnio b6 i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony :D :D
-
czy do auta mozna zamontowac szyberdach??
Sarna1 chcesz przełozyc caly dach no i po co jak mozna sam szyberdach wstawić :duh: :duh: :duh:
-
Co myslicie o nalepce na tylnej szybie BMW E36 Coupe?
Naklejka jest wiesniacka lepiej poszukaj jakies innej
-
czy do auta mozna zamontowac szyberdach??
Można zamontować szyberdach a koszta są chyba nie duze moj kumpel do merca wstawił chyba za 2tys. elektryczny
-
750?
Jak nie masz żadnych znizek to OC bedzie bardzo wysokie chyba ze cie na nie stac
-
E36 320 VS 318 IS
Ja co wiem osiagi sa podobne ale is mniej pali ale 2.0 to 6 cylindrow i piekny dzwiek wiec jak chcesz kupic bmw z ktorym z tych silnikow to wez 2.0 a napewno nie porzalujesz :cool2: a tak wogule jest post o tym temacie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=25285
-
Sprezyny GT Cupline - jak obniżą, jakie amorki?
Ale chyba nie nowki?
-
POMOCY PROSZE!!!!!!!!!!!!!
jack325e SERDECZNE DZIEKI :cool2:
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
Jednym słowem te samochodu są do nie do zdarcia, i tak powinno być :cool2: :modlitwa: :modlitwa:
-
Co sadziecie o tym?????
DZIEKI KORNELIO :cool2:
-
Co myslicie o tych E30 Cabrio?
///MacArthur AUTO wyzsza klasa :cool2:
-
POMOCY PROSZE!!!!!!!!!!!!!
Mam to samo i nie wiem jak wprowadzic a mam kod 0887 wiec pomozcie :modlitwa:
-
Falujące obroty
Zgadzam sie z MECIK teraz sonda w modzie pierw sprawdz to co oczywiste a pozniej sonde :D
-
Wycieki z przekladni kierowniczej
Zgadzam sie to magłowica
-
Co sadziecie o tym?????
Ale oczywiscie ze zostawiam nigdy nie odam mego compacta a teraz sie ogladam za czymś drugim!!! Ale odpowiedzi nadal nie dostalem na moje pytania :(
-
Co myslicie o tych E30 Cabrio?
Ta pierwsza ładna i nic nie zuważyłem podejrzanego tylko ta szyba przyciemniona pewnie miał wybitą i wstawił taką jaką miał
-
Sprezyny GT Cupline - jak obniżą, jakie amorki?
A ile dales????????????
-
jaki wzór felg sugerujecie do E36 :) ???
Dudek ale i cena dobra :( a felgi sa piekne